مقامات در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا روز یکشنبه تایید کرد دوم آن مورد coronavirus نهم به طور کلی در ایالات متحده همان روز اول مرگ در خارج از چین گزارش شده در فیلیپین.

در چین وجود دارد حداقل 16,514 تایید موارد با 360 مرگ و میر در کشور, با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO). وجود دارد حداقل 16,660 موارد تایید شده در سراسر جهان و مرگ در فیلیپین است تنها در خارج از چین که گفت.

روز جمعه مقامات ایالات متحده اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی. به عنوان یک نتیجه, اتباع خارجی که به چین سفر کرده در دو هفته گذشته و نیست فوری اعضای خانواده از شهروندان ایالات متحده یا مقیم دائم خواهد شد به طور موقت ممنوع از ورود به ایالات متحده با توجه به بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر. آذر همچنین اعلام کرد که هر کسی وارد ایالات متحده شده است که در چین هوبئی استان در دو هفته گذشته خواهد بود موضوع به یک دو هفته ای قرنطینه.

روز جمعه مقامات بهداشتی آمریکا صادر فدرال قرنطینه جهت 195 آمریکایی از تخلیه ووهان کانون شیوع. این گروه باقی خواهد ماند و در یک پایگاه نظامی در جنوب کالیفرنیا تا اواسط فوریه گفت: دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی. دولت نشده صادر چنین قرنطینه سفارش در بیش از 50 سال r. schultze ، گفت:.

وزارت امور خارجه هشدار داد که آمریکایی ها برای جلوگیری از سفر به چین با توجه به “به سرعت در حال گسترش” شیوع. این تصمیم پس از آن که تعیین شیوع جهانی بهداشت عمومی اورژانس.

یکشنبه, آنفولانزا مانند ویروس تا به حال کشته شدن حداقل 304 مردم همه آنها در چین با توجه به این که.

US-CHINA-HEALTH-VIRUS
مسافران پوشیدن ماسک محافظ برای محافظت در برابر گسترش coronavirus به عنوان آنها می رسند در یک پرواز از آسیا در فرودگاه بین المللی لس آنجلس در تاریخ 29 ژانویه سال 2020 است. گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im