یک جنایتکار گذشته به معنی چک برنامه حفاظت از وام

برخی از صاحبان کسب و کار کوچک باید هزینههای چک برنامه حفاظت و گفت آنها ناعادلانه بسته فدرال وام ابتکار است که با هدف صرفه جویی در شغل به عنوان coronavirus پوند اقتصاد است. در عین حال گروه دیگری از کارآفرینان و چهره و حتی بیشتر مانعی برای استفاده از تسهیلات اضطراری برنامه: صاحبان کسب و کار کوچک با گذشته محکومیت های کیفری.

PPP یکی از اولین منابع دولت کمک کنگره به تصویب در پاسخ به همه گیر را ارائه می دهد کسب و کار بخشایش کم بهره وام به شرط این که آنها نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد. اما این برنامه مانع کسب و کار در صورتی که متقاضی دارای 20 ٪ یا بیشتر در مالکیت شرکت و در صورتی که متقاضی:

  • در زندان است
  • در مشروط شدن
  • در آزادی مشروط
  • تحت کیفرخواست
  • به زودی arraigned
  • مجرم و یا هیچ مسابقه و یا به اعدام محکوم شد یک جنایت در پنج سال گذشته

قوانین منع Quan Huynh از درخواست برای وام کسب و کار کوچک. در آناهایم, کالیفرنیا ساکن شد paroled در سال 2015 پس از خدمت زمان زندان برای اتهام قتل. سال پس از آزادی او Huynh آغاز شده و مربوط به فراشی خدمات است که در حال حاضر دارای هفت کارکنان. او مجبور شد به وضع آنها را در اوایل این ماه زمانی که دولت را خاموش دستور مختل کسب و کار خود را, اما در نظر گرفته شده بود را دوباره استخدام آنها را با کمک از یک $15,000 چک وام.

دو سوال در مورد درخواست وام درخواست اگر وام گیرنده است و یک سابقه کیفری او را متوقف در آهنگ های خود را. “وقتی که من کلیک بله فرم نمی خواهد به من اجازه رفتن بیشتر” Huynh, 45, CBS گفت: MoneyWatch. “این باعث می شود ما احساس مانند شهروندان درجه دوم.”

ایالات متحده در مدیریت کسب و کار کوچک است که اجرا می شود PPP پاسخ نمی دهند به سوال در مورد جنایی محرومیت. هنگامی که خبرنگار پرسید: کاخ سفید این هفته در مورد حکومت رئیس جمهور تهمت پاسخ داد: “من می خواهم به نگاه به آن است.”

وینسنت براگ که تاسیس لس آنجلس آژانس تبلیغاتی Concreates نیز رد برای PPP وام. برگ های این شرکت که در استخدام نه تمام وقت و صدها نفر از مترجمان آزاد به دنبال یک 150.000 دلار وام. اما این نرم افزار به پایان رسیده است-از زمانی که یک عضو هیات بررسی “بله” را به داشتن یک سابقه کیفری.

برگ و مؤسسین, Janeya گریفین گفت: این برنامه اجازه نمی دهد که متقاضیان برای توضیح شرایطی که منجر به محکومیت. گریفین نیز اشاره کرد که برنامه اعطای وام تامین می شود مالیات دهندگان دلار که Concreates می پردازد.

“برای SBA می گویند این مردم سزاوار نیست یک وام به این معنی که آنها می گویند شما نمی سزاوار رهایی از این فاجعه” گریفین گفت. “است که در آن بشریت در آن است؟”

hutson.png
فردریک Hutson دهکده فناوری راه اندازی Petzl پس از گذراندن چهار سال در زندان به ماری جوانا شارژ. او موفق به دریافت یک چک حفاظت از برنامه وام برای 40-کارمند شرکت اما “من به سختی ساخته شده برش,” او گفت:. حسن نیت ارائه میدهد از فردریک Hutson

در سراسر ایالات متحده وجود دارد حدود 50,000 قوانین در کتاب در مسکن و اشتغال است که نگه داشتن زندانیان سابق از re-یکپارچه سازی در جامعه گفت: Jay, اردن, مدیر اجرایی کالیفرنیا برای ایمنی و عدالت یک گروه مدافع که هل عدالت کیفری اصلاحات. دولت فدرال نباید اضافه کردن یکی دیگر از موانع در حالی که این کشور در تلاش برای بهبود یافتن از این بیماری همه گیر اردن گفت.

“این است که نه تنها صدمه زدن به مردم با اعتقادات گذشته خود و خانواده خود را, اما در مورد چک برنامه حفاظت از آن را نیز می تواند صدمه دیده است کارکنان خود را کسب و کار کوچک” او گفت:.

اردن گفت: حفظ سابق مجرم از اشتغال تنها لطمه می زند و اقتصاد ایالات متحده. وی با اشاره به یک مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست مطالعه است که ایالات متحده از دست داد $87 میلیارد دلار در تولید ناخالص داخلی به دلیل اشتغال محدودیت های قرار داده شده بر روی افراد مبتلا به گذشته نمی شود.

فردریک Hutson, یک صاحب کسب و کار کوچک در نوادا با یک سابقه کیفری برای اعمال یک PPP وام و تصویب شد. او واجد شرایط به دلیل SBA محدودیت تنها به محکومیت جنایت در پنج سال گذشته و Hutson از زندان آزاد شد در سال 2012 پس از انجام زمان برای فروش ماری جوانا. او بعد از تاسیس Petzl دیجیتال پلت فرم است که اجازه می دهد تا ارتباط افراد با یک زندانی عضو خانواده است.

“من به سختی ساخته شده از برش اما من نا امید شده بود در این زمینه گفت:” Hutson, 36, که شرکت 40 نفر از کارکنان و که تایید شده برای $219,000 وام. “دولت شروع می شود با نیت خوب اما در راه آنها در نوشتن این [احکام] آن را واقعا نمی خواهید به اذعان بسیاری از صاحبان کسب و کار که در خارج وجود دارد.”

خزانه داری و سنا کار را برای دوباره پر کردن چک حفاظت از برنامه افزایش بودجه بیمارستان

همه $349 میلیارد دلار در چک برنامه حفاظت قرض داده شد کمتر از یک ماه پس از آن راه اندازی برنامه به طور بالقوه خروج میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک در تلو تلو خوردن. کنگره تنظیم شده است به تزریق دلار دیگر 310 میلیارداما قانونگذاران هنوز برای رسیدن به اجماع بر روی عناصر دیگر از این لایحه.

Hutson گفت: او می داند که سابق منفی که در حال حاضر خود موفق ایستگاه های گاز, آرایشگاه, بهبود صفحه اصلی, شرکت ها و شرکت های ساخت و ساز در سراسر ایالات متحده آمریکا است. آنها در حال حاضر پرداخت می شود بدهی خود را به جامعه و سزاوار دسترسی به همان کمک های مالی به کسب و کارهای دیگر است.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de