سالم بازیابی از Covid-19 به معنی سرمایه گذاری در مردم و سیاره کارشناسان اصرار

Coronavirus همه گیر نشان داده است که حفاظت از محیط زیست باید دست در دست با بهبود اقتصادی پزشکان و دانشمندان خواست.

برخی از 75 درصد از جدید بیماری های انسان در طول قرن گذشته سرچشمه گرفته و در حیوانات از جمله ابولا سارس و ایدز است.

در حال حاضر به عنوان Covid-19 – فکر پدید آمده از خفاش ها – تهدید به از خط خارج جهانی بهره وری در دهه های آینده در این مورد برای مهار تخریب زیستگاه و مقابله با تغییر آب و هوا سر شده است هرگز قوی تر کارشناسان گفته اند.

“همه چیز در معرض خطر در شرایط سلامت اگر ما نمی حفاظت از آب و هوا و محیط زیست” Diarmid Campbell-Lendrum هماهنگ کننده تغییر آب و هوا و سلامت برنامه که به گفته مجازی جلسه امروز است.

“بدون محیط زیست طبیعی و اکوسیستم آن است که غیر ممکن است برای ما به آب پاک آن است که غیر ممکن است برای کافی منابع غذایی آن است که غیر ممکن است برای ما برای حفظ کیفیت هوا” او گفت:.

هشدار می آید جلوتر از آخر این هفته G20 مالی, اجلاس اقتصادی که در آن رهبران و بانک مرکزی فرمانداران دیدار خواهد کرد عملا در شنبه برای بحث در مورد بلندی تهدید برای اقتصاد جهانی در پی Covid-19 بیماری همه گیر.

در ماه ژوئن 40 میلیون و پزشکان و پرستاران و متخصصان مراقبت های بهداشتی در نامه ای به سران کشورهای G20 خواستار آن است که بازیابی از رمان coronavirus باید اولویت سلامت افراد و آب و هوا بیش از سود با تضمین کاهش کربن اقدامات شتاب و بهداشت جهانی نابرابری خطاب هستند.

اما بزرگ کربن قطره چکان مانند شرکت های هواپیمایی در حال حاضر دریافت یک میلیارد دلار از دولت کمک مالی پس از تحمل شوک اقتصادی از این بیماری همه گیر. بسیاری نگران هستند که هر گونه بهبود ممکن است در هزینه از گیاه و به نوبه خود مردم است.

“وجود دارد هیچ چیز در مورد تغییر آب و هوا که نمی باید با سلامت” دکتر Otmar Kloiber از جهان انجمن پزشکی گفت.

اما ویرانی های ناشی Covid-19 ممکن است تنها یک طعم و مزه از آنچه آمده است مگر اینکه جهان به سرعت در حال محور به یک “اقتصاد سبز” به ارمغان می آورد و بحران آب و هوا را تحت کنترل او هشدار داد.

صحبت در همان مجازی توجیهی, Dr Fatima Al رفاعی از شورای بین المللی پرستاران نیز هشدار داد و از عواقب ویرانگر جهان ممکن است اگر آن را نشانی از این دوقلو اولویت است.

“Covid-19 روشن می سازد که اقتصاد به خطر بیافتد توسط انسان, سلامت,” او گفت:. “نگرانی از این است که با رفتن به کسب و کار به طور معمول پس از Covid که در آن ما همچنان به شروطي صنایع آلاینده محیط زیست و تاثیر دراز مدت بر روی سلامت افراد در نسل های آینده خواهد بود نادیده گرفته شده است.”

دو ماه پیش منتشر شده که یک مانیفست برای سالم و سبز Covid-19 بازیابی.

که هشدار داد که “هر گونه تلاش برای ایجاد جهان ما را امن تر هستند محکوم به شکست است مگر اینکه آنها آدرس بحرانی رابط بین مردم و عوامل بیماری زا و تهدید وجودی از تغییر آب و هوا است که در ساخت زمین ما کمتر قابل سکونت”.

تصمیم گیری در کشور را در ماه های آینده خواهد شد یا “قفل در” الگوهای توسعه اقتصادی است که انجام خواهد داد دائم و افزایش آسیب به محیط زیست سیستم های که در حفظ سلامت انسان و معیشت و یا اگر عاقلانه گرفته ترویج سالم و عادلانه تر و سبزتر جهانی آن هشدار داد.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im