یک نگاه تاریخی مبارزه برای عدالت از طریق یک خبرنگار چشم

“فردا صبح” شنبه شرکت میزبان Michelle Miller باز می شود تا شاهد برخی از مهمترین لحظات محوری در مبارزه برای برابری و شخصی خود را با تاریخچه نژاد پرستی.


فرگوسن میسوری است. سانفورد فلوریدا. Charleston, کارولینای جنوبی — شهرستانها هستند که زخم خورده.

آنها چه آمده ام به نمایندگی از, می گویند معترضان توسط پلیس سوء ذاتی تعصب یا نفرت آشکار است. تظاهر کنندگان می گویند آنها می خواهند تغییر در چگونه مردم سیاه شده.

در چارلستون و شرم آن را به نظر می رسد نقل مکان اهالی کارولینای جنوبی به پایین آوردن پرچم است که پرواز در بالای گهواره از کنفدراسیون و بعد از آن دیگر بناهای تاریخی سفید برتری در سراسر جنوب.

شرم نقل مکان کرد و در هفته چه سال ها و دهه ها نمی تواند.

این سیستم اجازه می دهد که خشونت پلیس بالاتر از میزان حبس و دستگیری بیشتر و نابرابری در مراقبت های بهداشتی مسکن و اشتغال برای آمریکایی ها بسیار سخت تر برای از بین بردن. اما برای انجام این کار می گویند معترضان است که به اذعان تبعیض سیستماتیک.

متولد به ناآرامی از اواخر 1960s من مطرح شد در جنوب مرکزی لس آنجلس, محصول, بین نژادی, اتحادیه که من پدر را جشن گرفتند و این روز تصدیق نیست.

اوایل درس برای من آمد از مادر بزرگ من. درست یا غلط او به من هشدار داد به هدایت روشنی از افسران پلیس.

پدر من در سن 22, قرار داده بود امید خود را در سناتور رابرت کندی در حال اجرا برای رئیس جمهور و مبارزه با او را تنها به عجله به طرف او زمانی که یک قاتل گلوله قطع او لحظات پس از او برنده کالیفرنیا اولیه.

زمانی که bussing آمد به کالیفرنیا به حق اشتباهات نابرابر آموزش و پرورش است که دختر کوچک من بود. اغلب من احساس به عنوان اگر من در جا کسانی سفید حومه.

اولین کار من خارج از دانشگاه بود با لس آنجلس تایمز. مدت کوتاهی پس از آن آمد ضبط و شتم رادنی کینگ. ما تمام شد شاهدان عینی پس از آن — در اینجا شواهد به دهه ادعا می کند. اما تبرئه چهار افسران پلیس لس آنجلس ثابت جامعه می بیند چیزی متفاوت است.

و در عین حال که ناامیدی بود امیدوارم که بیش از حد: در یک بازی بسکتبال بین بچه های محله و سفید افسران پلیس در شکستن از گشت.

من تو را دیدم امیدوارم که دوباره در نیواورلئان چند سال بعد یک شهرستان با بالاترین نرخ قتل شوهر برای اولین بار به عنوان یک روزنامه نگار و پس از آن به عنوان بانوی اول این شهرستان در بر داشت یک راه برای ریشه کن کردن بد پلیس بد پلیس و برش به طور کلی جرم و جنایت خشونت آمیز رای بیش از نیمی از.

اما یک رهبر تعهد باید انتقال به بعد. به عنوان طوفان کاترینا پس از بالا, cash, ثابت, نابرابری هنوز هم وجود داشته است.

از طریق گزارش, من پیدا کرده اند که صدای به دنبال به عوامل تغییر و در این لحظه یک جنبش به رسمیت شناختن است که ریشه کن کردن نژاد پرستی طول می کشد یک تعهد مادام العمر — اذعان است که آن ردای نامرئی باعث می شود آن را به مراتب سخت تر از به رسمیت شناختن توسط کسانی که آن را تحت تاثیر قرار نمی.

هر کس باید ببینید در امریکا که او و که او به منظور تصمیم می گیرید که او می خواهد به.

ما در زندگی با بقایای او گناه اصلی. ما باید چهره و شهادت به تغییر است که نمی خواهد اجازه می دهد یک بعد زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر