یک کشتی نیروی دریایی تهمت دستور داد برای مبارزه با کارتل های بهره برداری از Coronavirus آمار رو خیلی سخت توسط COVID-19, کشور دیگری تا به حال به کمک آن

آمریکا کشتی جنگی حامل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی افزایش یافته مبارزه با مواد مخدر ماموریت او مربوط به توقف گسترش رمان coronavirus در حال حاضر درد و رنج جدی شیوع این بیماری است. چرا که یک دریانورد مورد نیاز پزشکی توجه کشور دیگری در پا کمک کند.

نیروی دریایی جمعه اعلام کرد که یک ملوان در کشتی Arleigh Burke-کلاس هدایت موشکی ناوشکن USS Kidd “آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از تخلیه پزشکی به ایالات متحده از عملیات در دریا, مارس 23.” ارشد پنتاگون گفت: با توجه به نیوزویک که در این سرویس عضو شد “تخلیه از کشتی از طریق کمک از هماهنگی با یک شریک ملت در مرکزی امریکا است.”

یک نیروی رسمی تایید کمک های خارجی به انتخاب و قرار داده شده رسمی تعداد تایید COVID-19 موارد بر USS Kidd در 18. اما ارشد پنتاگون گفت: وجود دارد “به احتمال زیاد بسیاری از”—نزدیک به 30—”با توجه به فاصله محدودیت های کوچکتر را کشتی.” این کشتی شده است مجبور به بازگشت از شرق اقیانوس آرام به آن homeport از سن دیگو که در آن آن را به عنوان از جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد افزایش مبارزه با مواد مخدر ماموریت که USS Kidd انجام شد در تاریخ 1 آوریل و در جریان یک کنفرانس خبری در ارتباط با ماموریت به coronavirus بیماری همه گیر.

“ما نباید اجازه کارتل های مواد مخدر بهره برداری از این بیماری همه گیر به تهدید آمریکا, زندگی,” او گفت:.

در آن زمان یکی از مقامات ارشد دولت رسمی در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن را شناسایی ماموریت به دویچه ولهاضافه کرد که تجارت مواد مخدر “می تواند کمک به گسترش این ویروس در میان گروه های گوناگون مردم و در سراسر فواصل وسیع.”

با این حال دیگر مقامات ارشد افغانستان با انتقاد از ماموریت گفتن نیوزویک که ماموریت داشتند در واقع توسعه یافته سال پیش طراحی و ساخته شده است به فشار جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو و با مته سوراخ کردن بدون ارتباط به توقف گسترش coronavirus.

uss, kidd, navy, pacific
این Arleigh Burke-کلاس هدایت موشکی ناوشکن USS Kidd گذر از اقیانوس آرام به عنوان بخشی از تئودور روزولت اعتصاب حامل گروهی, ژانویه 25. هر دو کشتی را پس از ضربه سخت شده توسط رمان coronavirus بیماری همه گیر.
نیروی دریایی ایالات متحده/متخصص ارتباطات جمعی 3RD کلاس شان لینچ

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به شدت تحت فشار اقتصادی و سیاسی علیه ونزوئلا و آن چپگرا به رهبری متحد کوبا. در پاسخ به جدید نظامی ایالات متحده استقرار خود سواحل کاراکاس و هاوانا مقامات رد همدستی در حرکت مواد مخدر در منطقه با مادورو را متهم به رهبر ایالات متحده از تلاش برای منحرف کردن اذهان از بحران رو به رشد مؤثر بر هر دو بهداشت عمومی و اقتصاد در صفحه اصلی.

آخرین شیوع کروناویروس می آید فقط بیش از یک هفته پس از ایالات متحده ملوان که تست مثبت برای COVID-19 درگذشت. ملوان اختصاص داده بود به نیمیتز کلاس ناو یو اس اس تئودور روزولت ناو هواپیمابر که از دوشنبه رنج می برد بیش از 800 نمونه از جدید کروناویروس بیماری است که آلوده بیش از 880,000 مردم در ایالات متحده بدترین ضربه ملت در جهان است.

این بیماری مطرح شده است و نگرانی در مورد نظامی ایالات متحده آمادگی یک موضوع جامعه اطلاعاتی ایالات متحده شروع به ردیابی مارس 27 با توجه به اسناد و مدارک بررسی شده توسط نیوزویک. نیروی دریایی این است به طور منظم نگهداری آن قادر به انجام وظایف خود در سراسر جهان آن را به عنوان تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در میان صفوف خود را.

“اولین بیمار منتقل می شود در حال حاضر در حال بهبود و به خود منزوی. ما در حال گرفتن هر احتیاط به اطمینان حاصل شود ما شناسایی منزوی کردن و جلوگیری از هر گونه گسترش بیشتر پردازنده کشتی” گفت: نیروی دریایی دریادار همین Gabrielson از نیروهای دریایی ایالات متحده فرماندهی جنوبی/آمریکا 4th ناوگان گفت: روز جمعه در یک بیانیه مطبوعاتی.

“ما تیم پزشکی همچنان هماهنگی با کشتی و تمرکز ما این است که ایمنی و رفاه هر ملوان” Gabrielson اضافه شده است.

southcom, counter, narcotic, drug, mission
یک گرافیک منتشر شده توسط U. s. Southern Command جزئیات افزایش عملیات مبارزه با مواد مخدر اعلام شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تاریخ 1 آوریل.
U. s. Southern Command

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de