یک درمان جدید می تواند انقلابی برای کمک به کودکان در حال مرگ از گرسنگی

ساده درمان می تواند انقلابی در راه کودکان در حال مرگ از گرسنگی در حال درمان و صرفه جویی در مقدار زیادی از پول, بر اساس یک مطالعه جدید.

با وجود دهه پیشرفت و توسعه زندگی-صرفه جویی در مصرف بادام زمینی چسباندن در 1990s هر سال برخی از 50 میلیون کودک در سراسر جهان دچار سوء تغذیه حاد.

آن است که تخمین زده است که تنها یک چهارم از کودکان لازم است درمان آنها نیاز به بهبود می یابند. این بدان معنی است که حدود 3.1 m کودکان می میرند هر سال از سوء تغذیه — در مورد 8,500 یک روز-با توجه به سازمان ملل متحد.

این کمیته بین المللی نجات (IRC) در نیویورک می گوید: بخشی از مشکل این است که پیچیده رویکرد به درمان سوء تغذیه تصویب شده توسط سازمان ملل متحد.

در نظام کنونی کودکان مبتلا یا شدید یا متوسط سوء تغذیه و ثبت نام در برنامه های جداگانه بسته به تشخیص.

آنها سپس تحت درمان با محصولات مختلف اداره های مختلف سازمان ملل متحد – به برنامه جهانی غذا (WFP) رفتار سوء تغذیه متوسط و یونیسف رفتار سوء تغذیه شدید.

این بی ارزش پیچیده پاسخ به این کودکان بیشترین نیاز اغلب در جنگ زده کشور مانند جنوب سودان یا سومالی که در آن دسترسی انساندوستانه و بودجه تا حد زیادی متفاوت است.

IRC می گوید که این رویکرد به معنی تکه تکه کودکان به ندرت دریافت سود کامل به عنوان های مختلف درمان سوء تغذیه هستند و به ندرت هر دو در دسترس در همان محل در همان زمان.

با این حال یک مطالعه جدید که امروز منتشر شده در مجله Plos پزشکی توسط محققان در دانشکده بهداشت لندن & Tropical Medicine, IRC و اقدام علیه گرسنگی نشان می دهد که یک رویکرد ساده که در آن کودکان از هر دو دسته مشابه دریافت درمان موجب صرفه جویی فقط به عنوان بسیاری از زندگی است.

نکته مهم جدید کارآمد درمان به مراتب بیشتر مقرون به صرفه.این زمان برای درمان شديد و حاد سوء تغذیه است که به طور موثر در آستانه مرگ و پوست آنها گاهی اوقات کاهش یافته است به علت عفونت هزینه در حدود $1,041 (£829) در هر مورد.

محققان دریافتند که ساده زمان درمان آنها می تواند صرفه جویی در حدود 123 (£98) هر کودکی که بهبود است. ده درصد کاهش در هزینه ها می تواند تا مقدار زیادی از پول برای رسیدن به بیشتر کودکان در نیاز.

نتایج حاصل آمده از کارآزمایی تصادفی کنترل آزمایشات بر روی بیش از 4000 کودکان زیر سن پنج سال در بخش هایی از کنیا و جنوب سودان در سال 2018 است.

این خبر پس از برنامه جهانی غذا اعلام کرد در ماه آوریل که تعدادی از مردم رو به قحطی در سراسر جهان است که انتظار می رود دو از 135 میلیون دلار به 265 میلیون تا پایان سال 2020 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه چشمگیر مراحل گرفته شده است.

“این سیستم در حال حاضر برای درمان حاد سوء تغذیه است پیچیده و پر هزینه و نتواند برای رسیدن به اکثریت کودکان” گفت: Jeanette بیلی که با این نسخهها کار برای هر دو IRC و دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری است.

“بسیاری از کودکان تشخیص داده می شوند و تنها پس از آنها رو به وخامت گذاشته و به شدید ترین و کشنده اشکال حاد سوء تغذیه. ساده روش می تواند در تشویق زودتر تشخیص و درمان و در نهایت صرفه جویی در زندگی می کند.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de