دوم محرک بررسی کنید ؟ اینجا چقدر شما می توانید

در حال حاضر بسیاری از آمریکایی ها دریافت کرده اند که فدرال محرک چک به کارگردانی مراقبت عمل در ماه مارس برای کمک به مصرف کنندگان آب و رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

سه ماه بعد رکود شده است اعلام رسمی رکود اقتصادی و نرخ بیکاری رسمی افزایش یافت و به دو رقم تشدید خواستار دور دوم از محرک چک.

وجود اخبار خوب و اخبار بد در چشم انداز اضافی برای کمک به دولت است. پیشنهاد 3 تریلیون سلامت و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری و یا قهرمانان عمل خواهد اجازه دور دیگری از محرک های پرداخت برای بسیاری از خانواده های ایالات متحده. در حالی که این لایحه تصویب شد توسط حزب دموکرات کنترل خانه در ماه گذشته آن را هنوز هم باید از طریق حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا.

در عین حال نشانه هایی وجود دارد که کاخ سفید ممکن است در پشت محرک, بودجه, با وال استریت ژورنال گزارش داد که دولت در حال کار بر روی طرح خود را. در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته به بحث بیکاری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دولت او خواهد بود “درخواست برای محرک پول” در حالی که خود را مشاور اقتصادی کوین Hassett گفته این مجله این هفته که شانس یکی دیگر از بسته محرک اقتصادی “بسیار بالا است.”

روز پنجشنبه وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin گفت: دولت “بسیار جدی با توجه به” دور دوم محرک چک با توجه به وال استریت ژورنال.

تا مطمئن شوید که مشخص نیست که آیا قهرمانان قانون را تصویب مجلس سنا موشکافی و یا چه نهایی آن مطالب ممکن است. اما در اینجا چیزی است که آمریکایی ها می تواند به دنبال در صورتی که این لایحه می گذرد.

چقدر پول می توانم با یک دوم محرک بررسی کنید ؟

قهرمانان قانون ارائه می دهد یک محرک بزرگتر پرداخت از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند. در قانون جدید هر عضو از یک خانواده را دریافت $1,200 از جمله کودکان. درآمد آستانه باقی خواهد ماند همان معنی است که مالیات دهندگان تنها درآمد کمتر از $75,000 و ازدواج مالیات درآمد مجموع $150,000 را دریافت کامل پرداخت. برای مثال یک خانواده چهار که پدر و مادر کسب کمتر از 150.000 دلار را دریافت $4,800.

قهرمانان خواهد کلاه مجموع پرداخت در 6000 $در هر خانواده است. تحت مراقبت یک خانواده چهار که پدر و مادر کسب کمتر از یک ترکیب $150,000 دریافت $3,400 از آنجا که قانون به کارگردانی 500 دلار برای هر کودک زیر سن 17.

برای دیدن چقدر شما را تحت عمل قهرمانان شما می توانید این محرک ماشین حساب از OmniCalculator.

می تواند دانش آموزان بزرگتر دریافت محرک پرداخت ؟

یک انتقاد از مراقبت عمل محرک پرداخت است که محدودیت های خود را بر روی جوانان و دانشجویان است. تنها وابستگان زیر 17 سال شد واجد شرایط برای 500 دلار پرداخت که از مطالعه خارج شدند بسیاری از دبیرستان. پرداخت نیز مستثنی دانشجویان که مدعی شدند به عنوان وابستگان در پدر و مادر خود را مالیات.

قهرمانان گسترش دامنه آن شامل تمام وابستگان به این معنی که قدیمی تر و دانشجویان خواهد بود واجد شرایط برای 1200 $در هر فرد پرداخت.

چگونه در مورد مهاجران ؟

مراقبت نیز جلب آتش برای حذف آن از بسیاری از مهاجران از جمله کسانی که در آمریکا قانونی است. تنها مهاجران با کارت سبز اجازه داده شد برای دریافت پول محرک است که شامل میلیون ها نفر از مهاجران که مالیات پرداخت اما نمی واجد شرایط برای یک کارت سبز. این قانون همچنین از مطالعه حذف آمریکایی که به مهاجران بدون کارت سبز یک که موجب محرومیت وی از سوی مامورین پرونده های حقوقی تبعیض علیه آنها را به عنوان به خوبی به عنوان خود آمریکایی کودکان محروم پرداخت.

قهرمانان فقط نیاز است که مالیات دهندگان باید یک “شماره شناسایی مالیات دهندگان” — یک شماره استفاده شده توسط مهاجران به پرداخت مالیات — به جای شماره امنیت اجتماعی به عنوان مراقبت مورد نیاز است.

آنچه را دوست دارید ؟

برخی می گویند آمریکایی ها حتی نیاز به کمک بیشتر در حالی که دیگران معتقدند بهتر است صبر کنید تا ببینید اگر اقتصاد میدارد تا به عنوان کسب و کار شروع به بازگشایی و rehire. در میان کسانی که برای دفاع از بزرگتر پرداخت سناتور برنی ساندرز ورمونت که با سناتورهای دموکرات کامالا هریس کالیفرنیا و Ed Markey ماساچوست معرفی یک لایحه برای ارائه به 2000 $در هر ماه برای هر ایالات متحده اقامت تا coronavirus بحران اببس.

در عین حال روشن است که بسیاری از خانواده ها در سراسر کشور گرفته اند یک آمار اقتصادی از این بیماری همه گیر. حدود 54 درصد از مصرف کنندگان گفت: درآمد خود را تحت تاثیر قرار شده است COVID-19 بحران با توجه به بررسی های اخیر از بهبود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de