یک سوم از coronavirus آزمون در شهرستان میامی-Dade آمد مثبت

رئیس جمهور تهمت وارد میامی روز جمعه یک روز پس از یک سوم از coronavirus آزمون برگشتم مثبت در شهرستان است. موارد در سراسر فلوریدا در ادامه به موشک وار رفتن به آمریکا ضربه دیگری تنها روز مثبت مورد رکورد از 63,200.

میامی-Dade شهرستان گزارش شده است که 33.5% — بیش از یک سوم — افرادی که در زمان COVID-19 بیضه آزمایش مثبت در روز پنج شنبه. 14 روز به طور متوسط است 24.87%.

بیش از 11,400 مردم آزمایش مثبت برای coronavirus در سراسر فلوریدا در روز پنج شنبه — فقط خجالتی از دولت تک-روز رکورد از 11,458 جدید موارد شنبه گذشته. دولت مورد مجموع در حال حاضر افزایش یافت گذشته 244,000 با بیش از 4,100 مرگ و میر.

“آنچه واقعا روشن است, فلوریدا, است, تست,” دکتر Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی Insititute روز جمعه گفت در CBS This Morning. “در مورد یکی از پنج آزمون است که آنها در حال انجام است تبدیل مثبت است. که بدان معنی است که وجود دارد بسیاری از موارد وجود دارد که تست زیرساخت های از دست رفته است.”

شهرستان گزارش افزایش در موارد 2,380 در جمعه آوردن این شهرستان را در مجموع به 58,341. این شهرستان گفت که آن تخت ICU ظرفیت است که در 97 درصد.

میامی-Dade گزارش کرده است در مجموع 1,118 مرگ و میر — بالاترین در کشور است.

دیزنی جهان باز می شود در میان coronavirus نگرانی 03:38

به عنوان پنج شنبه, Miami-Dade County شهردار Carlos A. Gimenez دستور بسته شدن تمام سالن های ضیافت و ballrooms. او همچنین ساخته شده ماسک اجباری در ورزشگاه و مراکز تناسب اندام و محدود رستوران به منزل سرویس بین ساعت 6 صبح و 10 بعد از ظهر

زمانی که آقای ترامپ وارد میامی در صبح روز جمعه او با پوشیدن یک ماسک صورت. با توجه به کاخ سفید وجود دارد هیچ بیماری همه گیر مربوط به وقایع در تقویم خود را.

“طی چند روز گذشته رئیس جمهور واقعا نمی خواستم به آدرس این بیماری در سراسر کشور” ایسنا کاخ سفید خبرنگار پائولا رید در روز جمعه گفت. “در عوض واقعا تنها اشاره ای به کروناویروس است به بحث در مورد چرا ما نیاز به گرفتن بچه ها به مدرسه است.”

با وجود افزایش در موارد فلوریدا است که هنوز هم هل دادن به جلو با برخی از بازگشایی برنامه. روز دوشنبه دولت صادر اضطراری که نیاز به تمام “آجر و ملات” در مدارس برای بازگشایی تمام وقت در ماه اوت است.

والت دیزنی جهانی نیز حرکت رو به جلو با آن بازگشاییو استقبال passholders یکشنبه برای “پیش نمایش” با وجود اورنج کانتی میانگین روزانه تعداد موارد جدید خونتان 1,400 درصد از فاز یک از بازگشایی طرح در ماه مه. پارک را دوباره باز به عموم مردم در روز شنبه با قوانین ایمنی جدید در محل.

“من فکر می کنم آن را مانند ریختن بنزین بر آتش” دکتر تری Adirimیک پزشک و دین در دانشگاه فلوریدا آتلانتیک گفت: CBS News. “من فکر نمی کنم آن را به ما کمک رانندگی کردن ما در مورد نرخ. من فکر می کنم آن را به انجام مخالف است.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de