یک دنیا تفاوت در چه خوشه کسب درآمد در سراسر ایالات متحده

REVERB جدید مجموعه مستند از O’DONNELL اصل. سازمان دیده بان آخرین قسمت “بازمانده یک Unlivable دستمزد” در پلیر تصویری فوق. آن را برای اولین بار در O’DONNELL یکشنبه, مارس 29 در 8 p. m. ET.


اخیر اقتصادی, گسترش صنعت رستوران در میان سریعترین بخش در حال رشد در آمریکا است. به عنوان خرید اینترنتی از coronavirus نشان می دهد برای میلیون ها نفر از کارگران آن نیز یکی از ترین آن از لحاظ اقتصادی آسیب پذیر است.

پشت که ناامنی فوق العاده ای است جغرافیایی تنوع در رستوران کارگران حقوق و دستمزد. در نه متحده پرداخت ساعتی که خدمت bussers و bartenders کسب منجمد شده پس از سال 1991 فقط $2.13 یک ساعت. در نزدیک به 30 سال از آنجا که حقوق و دستمزد تعیین شد آن قدرت خرید است به نصف کاهش یافته است. در 11 کشورهای دیگر, نوک کارگران ساعتی و پرداخت هزینه کمتر از $3.

کشورهای دیگر و شهرستانها باید نقل مکان کرد و در جهت مخالف یا سرور بالا بردن دستمزد و یا حتی انجام دور با نوک دستمزد دسته در دسترس نباشد. در هشت ایالت سرور را کامل محلی حداقل دستمزد است که محدوده از $8.25 در نوادا به $13.50 در واشنگتن است.

این اختلاف می تواند ایجاد برخی جغرافیایی conundrums. ساکن Mason City, Iowa می تواند کسب درآمد $4.25 یک ساعت انتظار جداول در شهر. (Iowa قانون می پردازد نوک کارگران 60 درصد از حداقل دستمزد.) در عین حال کسی که زندگی یک درایو 40 دقیقه شمالی در آلبرت لی, مینه سوتا را کسب دو و نیم برابر این مبلغ است. مینه سوتا حداقل دستمزد 10 دلار یک ساعت و این امر به همان اندازه به نوک و غیر نوک کارگران است.

Jamestown, نیویورک, و, Warren, پنسیلوانیا, از هم جدا شده توسط یک 30 دقیقه رانندگی. به طور مشابه یک سرور در جیمز تاون را بدست آورده و نزدیک به چهار برابر دستمزد ساعتی یک در وارن.

در سراسر ایالات متحده حدود 3.5 میلیون نفر کار می کنند به عنوان پیشخدمت bussers یا bartenders در حالی که یکی دیگر از 10 میلیون کار در رستوران در یکی دیگر از ظرفیت. یکی دو آمریکایی مشغول به کار در یک رستوران در برخی از نقطه در زندگی حرفه ای خود گفت: Saru Jayaraman, co-founder از رستوران فرصت های مراکز متحد یک گروه حمایت است که نشان دهنده کارگران در این صنعت است.

در ایندیانا که در آن برخی از 68,000 مردم کار به عنوان سرور bussers و یا مشخصات خود را پرداخت ساعتی باقی مانده است $2.13. چه این بدان معناست که برای سرور است که چک به طور موثر صفر است.

“هنگامی که شما را $2.13 دستمزد شما در واقع نمی توان یک دستمزد در همه. که پول می رود به طور کامل به مالیات” Jayaraman گفت. “شما زندگی می کنند به طور کامل از راهنمایی شما و راهنمایی در نوسان است. آنها در نوسان ساعتی, روزانه, هفتگی, فصلی.”

تربیع که درآمد ناپایدار با هزینه های ثابت برای مسکن و آب و برق و پرداخت خودرو بسیار سخت است. “شما نمی توانید طرح. شما می توانید صرفه جویی نمی,” او گفت:. “این فوق العاده دشوار است برای زنده ماندن در این سطح از بی ثباتی اقتصادی است.”

از سال 1990 اشتغال در سرویس کامل رستوران ها رشد کرده است بیش از سه بار به عنوان سریع به عنوان به طور کلی بخش خصوصی رشد کار با توجه به سیاست های اقتصادی موسسه. در بسیاری از شهرهای این بدان معناست که مردم بیشتر کار — اما به مراتب کمتر است که قادر به دریافت کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de