بيماران مبتلا به سقط در تگزاس در حال حاضر سفر 20 برابر بیشتر مطالعه می گوید:

بیمار به طور متوسط به دنبال سقط جنین در تگزاس در حال حاضر باید سفر بیش از 20 بار بیشتر از حد معمول به دلیل از دولت موقت ممنوعیت این روش بر اساس یک مطالعه جدید از Guttmacher موسسه سقط جنین حقوق سازمان پژوهش. برای برخی از, آن قرار می دهد این روش در خارج از رسیدن به به طور کامل.

سقط جنین خدمات در سراسر تگزاس شده اند به حالت تعلیق از روز دوشنبه گذشته هنگامی که دادستان کل اعلام کرد که این روش باید به طور موقت متوقف به عنوان بخشی از دولت را مبنی بر “غیر ضروری” و “انتخابی” روش های پزشکی در میان coronavirus بیماری همه گیر. از آن پس صدها نفر از قرار ملاقات خود را لغو منجر به سفر به نزدیکی متحده برای این روش با وجود اقامت در خانه سفارشات.

هر چند سقط جنین خدمات در حال حاضر محدود در تگزاس و بیماران معمولا در صورت طولانی بار سفر را برای دریافت مراقبت — دولت به 21 درمانگاه برای آن 6 میلیون زن در سن باروری — موقت ممنوعیت ساخته شده است که این وضعیت سخت تر افزایش فاصله سفر از به طور متوسط از 12 مایل به 243 مایل 1,925 درصد افزایش با توجه به Guttmacher.

روند اخبار ”

“بیشتر این افزایش در فاصله سفر بیشتر مشکلات آن, علل و بیشتر احتمال دارد از آن می شود که برخی از افراد قادر خواهد بود برای به دست آوردن و مراقبت از آنها نیاز” گفت: راشل جونز Guttmacher اصلی تحقیقات دانشمند و یکی از نویسندگان این مطالعه در یک بیانیه مشترک با ایسنا در روز پنج شنبه پیش از این گزارش آزاد است.

“وادار کردن مردم برای غلبه بر این چالش ها در وسط یک جهانی همه گیر اماکن بی وجدانی بار بر روی آنها و عواقب سقوط در سخت ترین افرادی که در حال حاضر در تلاش برای پایان می رسد دیدار و کسانی که به حاشیه رانده شده از سیستم مراقبت های بهداشتی.”

در آنچه که مقامات می گویند تلاش برای حفظ تجهیزات حفاظت شخصی برای حرفه ای پزشکی متحده در سراسر غرب میانه و جنوب را شامل سقط جنین خدمات در دستورات را به حالت تعلیق درآورد “غیر ضروری” روش های پزشکی. اما سقط گروه های حقوق و همچنین پزشکی عمده سازمان های حرفه ای می گویند که سقط جنین ضروری است, بهداشت و درمان و طبیعت از بارداری حساس به زمان.

در Guttmacher گزارش این گروه تحقیقاتی دریافتند که در هر دولتی که محدود کرده است دسترسی به سقط جنین در میان coronavirus شیوع بیماران مواجه شده اند افزایش سفر در زمان به دریافت روش اعم از 58 درصد افزایش فاصله در کنتاکی به نزدیک به 2000% در تگزاس است. برای برخی از, افزایش زمان سفر و هزینه های مرتبط با سفر قرار داده و این روش دور از دسترس است. Guttmacher هشدار داد که کسانی که در نهفته ترین توسط دولت موقت ممنوعیت سقط جنین خواهد شد به احتمال زیاد کم درآمد زنان و مادران مجرد که نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه در زمان کار و یا هزینه های سفر.

“تحت شرایط عادی این بار تمدید سفر—از جمله در نظر گرفتن زمان دور از کار حقوق از دست رفته پیدا کردن مهد کودک تامین مسکن و تنظیم حمل و نقل — می تواند فوق العاده دشوار است برای افرادی که به دنبال سقط جنین مراقبت گفت:” جونز. “در حالی که ما به صورت COVID-19 گیر تمام این شرایط در حال تکثير به عنوان بسیاری از افراد در برخورد با مشاغل از دست رفته و نگرانی در مورد قرار گرفتن در معرض و در برخی موارد مختلف محدودیت های مسافرتی.”

تگزاس را تعلیق از سقط جنین خدمات در حال حاضر در این مرکز با مشخصات بالا طرح دعوی در دادگاه است که به احتمال زیاد تعیین می کند که آیا کشورهای دیگر خواهد بود و مجاز به ادامه ممنوعیت خود را در روند. در روز سه شنبه, سه قاضی پنل معکوس پایین تر تصمیم دادگاه اجازه می دهد این ممنوعیت به ابقاء تا بررسی بیشتر توسط دادگاه. تا پس از آن و سقط جنین از خدمات در دسترس نیست در دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im