سوء استفاده و بهره کشی از کارگران آسیب پذیر است به احتمال زیاد به بدتر به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس یک برده داری مدرن خیریه هشدار داده است که آمار و ارقام جدید نشان می دهد که تعداد تماس به خط تلفن طور چشمگیری افزایش یافته است سال گذشته است.

اطلاعات جدید از غیب را نشان می دهد که وجود دارد بیش از 9,200 گزارش به خط تلفن در سال 2019 افزایش 25 درصد در سال قبل است.

نزدیک به نیمی از تماس به خط تلفن مورد کار بهره برداری با 33 درصد افزایش در تعداد نیروی کار سوء استفاده از موارد مطرح شده است. باقی مانده از تماس نگران جنسی و جنایی بهره برداری.

برخی از 1,812 موارد بردهداری مدرن دنبال شد تا در سال 2019 با 4,739 قربانیان بالقوه شناسایی 300 نفر از این قربانیان بالقوه کودکان بودند. جنایی بهره برداری از مواردی است که نشان میدهد کودک مشارکت نیز افزایش یافته و به 16 درصد در سال 2019 از 9 درصد در سال 2018 است.

کار بهره برداری باعث می شود تا بالاترین درصد گزارش برای هر کشور انگلستان و رایج ترین صنعت برای کار و سوء استفاده از کارواش و پس از مهمان نوازی و ساز و پس از آن زیبایی/خدمات آبگرم. کار سوء استفاده و موارد مربوط به ساخت و ساز افزایش 108 درصد است.

و در حالی که تاثیر کامل Covid-19 مدرن برده داری و کار بهره برداری است که هنوز به طور کامل درک موسسه خیریه معتقد است به احتمال زیاد به بدتر به عنوان یک نتیجه از اقتصادی خرید اینترنتی از مستند.

جاستین Currell موسسه خیریه اجرایی, مدیر, می گوید که استثمار کارفرمایان هستند به احتمال زیاد به اکثر قریب الوقوع رکود اقتصادی است که غرق بسیاری از اقتصادهای سراسر جهان است.

“بهره برداران در حال افزایش خواهد بود,” او گفت:. “این نومیدی. ما باید مردم بیشتر با مسائل مربوط به سلامت روانی افرادی که ممکن است بی خانمان چرا که آنها از دست رفته خود را به کار افرادی که در حال حاضر ممکن است تحت شخصی افزایش فشار همه این عوامل افزایش آسیب پذیری از کسی که بیشتر مستعد ابتلا به بهره برداری.”

توصیف کارفرمایان بی وجدان به عنوان “بسیار ماهر” در ضربه زدن به آن آسیب پذیری Ms Currell انتظار یک خرید اینترنتی که دیده می شود “برای برخی از زمان به آمده است” و اضافه کرد که “نگرانی واقعی” ما ممکن است “عنوان طوفان”.

“ما یک بیماری همه گیر ما عجله و تقاضا برای کالاها و در نتیجه وجود یک تغییر در چگونه بسیاری از کارگران ما می توانیم” او گفت:.

“ما نمی نگرانی در مورد جایی که آنها در حال آمدن از آنجا که ما نیاز به آنها را به سرعت و یا کیفیت از آنچه که تولید می شود به عنوان به خوبی به عنوان کسی که در حال انتظار برای تولید آن است. اما نهان در حال گفتن و کسب و کار و کاهش نیست کنترل خود در اطراف به علت سعی و کوشش فقط به دلیل همه گیر.”

از آنجا که بخش بزرگی از تماس های نهان معمولا دریافت می آید از اعضای عمومی تعداد تماس های تلفنی کاهش طول مستند پس از یک سنبله.

در حدود یک سوم از تماس به خیریه آمد از اعضای عمومی در سال گذشته کاهش یافته است اما این فقط 19 درصد بین 1 مارس و آوریل 22 از این سال به عنوان بسیاری از کسب و کار به طور موقت تعطیل.

“کارواش ناخن میله های و سازمان های دیگر نیست, عامل, بنابراین ما دیدن اعداد به گفته Ms Currell.

“این جالب خواهد بود برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد هنگامی که این صنایع باز تا حدود یک هفته و نیم پیش تعداد آنها افزایش دوباره,” او گفت: تلگراف.

“من فکر می کنم شاید برخی از مردم رفت و زیرزمینی; آنها نقل مکان به نقاط دیگر و یا بخش. آن چند هفته طول می کشد که به چیزی کسی گزارش. آنچه که ما در حال تلاش برای نگه داشتن یک چشم بر روی آن شماره می رویم.”

اما در حالی که مستند منجر به کاهش در تعداد اندکی از اعضای عمومی وجود دارد افزایش در تعداد مخاطبین از قربانیان و یا کسی که در تماس با یک قربانی: 69 درصد از تماس های ساخته شده به خط تلفن بین مارس و مه شد از قربانیان و یا کسی که در تماس با یکی نسبت به 52 درصد در سال 2019.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im