اقدام DHS منشی تلفنی پورتلند تظاهرات “جنایی”

پورتلند شهردار تد ویلر بود اشک تانک توسط ماموران فدرال به عنوان او صحبت کرد به گروهی از معترضان در کنار یک دادگاه فدرال شنبه شب. اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ در روز پنج شنبه به نام برخی از معترضان “جنایتکاران” در حالی که دفاع از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استقرار نیروهای خود را برای سرکوب ناآرامی در این شهر است.

“وجود دارد هر دو صلح آمیز معترض در پورتلند و پس از آن بسیار خشونت آمیز و فعالیت های جنایی که در پورتلند” گرگ گفت: “فردا صبح” پنج شنبه. “شهردار تصمیم به رفتن به این که فعالیت های خشونت آمیز. او مشروعیت رفتار مجرمانه انجام آن است.”

ویلر یک دموکرات خطاب به تظاهرات در امتداد حصار امنیت دادگاه منطقه گرگ گفت: نیروهای فدرال بودند “وجود دارد محافظت می کند.” آن را روشن کنید اگر آنها می دانستند ویلر بود در زمانی که جمعیت آنها شلیک گاز اشک آور.

“ما باید این مسئولیت به ما داده شده توسط کنگره ایالات متحده. ما که فدرال ملک و ما که حفاظت از اموال فدرال,” او گفت:.

عوامل از یخ CPB و دیگر آژانس های فدرال مستقر شدند به پورتلند با توجه به فدرال خدمات حفاظتی معاون کریس کلاین برای دفاع در دادگاه از بودن “مورد حمله قرار گرفت.” اورگان دادستان کل الن روزنبلوم ادعا کرد که برخی از نقاب عوامل بازداشت شده اند که مردم با هیچ علت احتمالی در خیابان دور از منطقه در نظر گرفتن آنها را در بینام و اتومبیل.

گرگ رد این اتهام اما گفت که فدرال آمريکا “را کاملا بیان حق و قدرت” به بازداشت معترضان بیش از آنچه که او به نام “اعمال مجرمانه.” گرگ گفت که قدرت معتبر است حتی اگر آن نیاز به “دولت فدرال برای بیرون رفتن یک بلوک دو بلوک شاید سه بلوک از آن دادگاه و بازداشت افراد است.”

“آنچه ما در حال انجام است و ما در حال رفتن به طرف دیگر از پورتلند. ما در حال فراتر رفتن از مستقیم و بی واسطه است که فدرال دادگاه به بازداشت افراد” او گفت: با وجود گزارش به خلاف.

گرگ نیز با رد این اتهام که فدرال آمريکا بودند enflaming وضعیت است که در ادامه برای 55 مستقیم شب.

او اذعان کرد که “تظاهرات مسالمت آمیز” در بخش هایی از این شهر اما مقصر دولت و مقامات محلی برای عدم توقف خشونت.

“پورتلند تنها شهرستان که در آن یک معترض می تواند ایستادن — من متاسفم خشونت آمیز جنایی می تواند ایستادن در سمت دیگر خیابان و تنبلی و سنگینی حرکت کردن کوکتل مولوتف در دادگاه و هیچ عکس العمل که از اجرای قانون چشم انداز” او گفت:.

روز چهارشنبه آقای ترامپ معرفی “عملیات افسانه” ابتکار عمل خود را به ارسال نیروهای فدرال به دیگر دموکرات-اجرای شهرهای بزرگ ابتدا در شیکاگو است.

“من فکر می کنم بینندگان خود نیاز به درک این دو بسیار متفاوت چیزهایی که اتفاق می افتد,” گرگ گفت. “آنچه ما در حال انجام در پورتلند دوباره شاهد فعالیت های جنایی در تلاش برای رایت کردن صندلی دادگستری در مرکز شهر پورتلند دادگاه. و این است که بسیار کوچک منطقه که ما در حال حفاظت است. آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد در شیکاگو آلبوکرک و دیگر شهرهای کانزاس سیتی خشونت آمیز فعالیت های جنایی, دوباره, باندهای, فروشندگان مواد مخدر و مانند آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de