اقدام نیروی دریایی وزیر استعفا در میان داد و بیداد بیش از درز سخنرانی

واشنگتن — توماس Modly اقدام وزیر نیروی دریایی ارائه استعفای خود را روز سه شنبه یک روز پس از ضبط به او توهین به رییس کاپیتان یک ناو هواپیمابر در برخورد با کروناویروس شیوع عمومی شد.

وزیر دفاع علامت Esper گفت: او پذیرفته Modly استعفای سه شنبه صبح و گفت: نصب جیمز مک فرسون فعلی اقدام وزارتخانه ارتش به عنوان Modly جایگزینی.

“[Modly] استعفا داد و بر توافق خود را با قرار دادن نیروی دریایی و ملوانان بالای خود به طوری که U. S. S. تئودور روزولت و نیروی دریایی به عنوان یک نهاد می تواند حرکت رو به جلو” Esper در بیانیه ای گفت. “مراقبت از خود برای ملوانان واقعی بود. وزیر Modly خدمت ملت برای سال های بسیاری از هر دو در خارج از مدرسه. من عمیق ترین احترام برای هر کسی که در خدمت کشور ما است که مکان خوب بیشتر بالاتر از همه چیز. وزیر Modly بود که امروز و من برای او آرزوی بهترین.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

Modly رها کاپیتان برت Crozier از دستور خود را از یو اس اس تئودور روزولت در هفته گذشته پس از Crozier نوشت یادداشتی جزئیات وضعیت ناامید روی عرشه کشتی که در آن ده ها تن از ملوانان در میان 4000 نفر خدمه آزمایش مثبت برای coronavirus. Crozier ارسال یادداشتی به بیش از 20 نفر در خارج از زنجیره ای از فرمان و آن را به زودی ساخته شده راه خود را به صفحات از سان فرانسیسکو کرونیکل.

Modly صحبت به ملوانان روی عرشه ناو تئودور روزولت در روز یکشنبه و در توضیح تصمیم خود برای حذف Crozier از فرمان کشتی است. این کشتی شده است لنگر انداخت در گوام برای بیش از یک هفته به عنوان ملوانان در حال آزمایش این ویروس و چرخش از طریق قرنطینه و جداسازی در ساحل به عنوان مورد نیاز است.

“این نظر من است که اگر او فکر نمی کنم که اطلاعات بود رفتن به خارج به, در این عصر اطلاعات که ما زندگی می کنند و سپس او یک بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمقانه به افسر فرمانده یک کشتی بود” Modly گفت ملوانان ظاهرا به ثبت آدرس. “جایگزین است که او آن را بر روی هدف است. و این یک نقض جدی یکنواخت کد عدالت نظامی که همه شما با آن آشنا باشد.”

این وزیر است که بر کار خود را از سلف رانده شد در پاییز گذشته عقب نشینی در نظرات خود را در بیانیه ای روز شنبه گفت که او معتقد است Crozier است و نه “ساده لوحانه و احمقانه است.”

“به اعتقاد من دقیقا به این خاطر که او نه ساده لوحانه و احمقانه است که او فرستاده او را هشدار دهنده ایمیل با قصد گرفتن آن را به مالکیت عمومی در تلاش برای جلب توجه عمومی به وضعیت خود در کشتی” Modly گفت. “من عذر خواهی برای هر گونه سردرگمی در این انتخاب از کلمات ممکن است باعث. من همچنین می خواهم برای معذرت خواهی به طور مستقیم به کاپیتان Crozier, خانواده و تمام خدمه از تدی روزولت برای هر درد من سخنان ممکن است باعث.”

ویدئوها نشان داد ملوانان تشویق برای Crozier به عنوان او به سمت چپ کشتی جمعه پس از بیمارستانها در حال تمام شدن.

رئیس جمهور تهمت روز دوشنبه گفت که او را “درگیر” در اختلاف است. او بارها و بارها تاکید کرد که Crozier نامه “نباید فرستاده شده است” اما اشاره کرد که Modly نظرات رفته اند ممکن است بیش از حد.

“با تمام گفت: کار خود را قبل از آن بسیار خوب بود. بنابراین من قصد دارم به درگیر کنید و ببینید دقیقا چه چیزی در رفتن وجود دارد چرا که من نمی خواهم به از بین بردن کسی برای داشتن یک روز بد” آقای ترامپ گفت: در مورد Modly.

فشار در حال رشد بود برای Modly ایران در روز دوشنبه و سه شنبه. مجلس نانسی پلوسی بود در میان کسانی که خواستار استعفای خود گفت: خود را به “اقدامات و کلمات نشان دادن شکست خود را به اولویت بندی نیروی حفاظت از سربازان ما.”

“او نشان داد یک فقدان جدی از صدا قضاوت و رهبری قوی مورد نیاز در طول این زمان. وزیر Modly باید برداشته شود از موقعیت خود و یا استعفا دهد” پلوسی در بیانیه ای گفت.

دیوید مارتین و اردن Freiman کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im