تابلوهای تبلیغاتی در مقایسه با ممنوعیت سقط به عربستان رفته اند تا در سراسر مکزیک جدید, درخواست رانندگان در نظر گرفتن نقشی که “قدرت و کنترل” ممکن است بازی در قوانین جلوگیری از دسترسی به سقط جنین.

“تجاوز به عنف است که در مورد قدرت و کنترل است. بنابراین ممنوعیت سقط. نگه داشتن سقط جنین ایمن و قانونی” خواندن تابلوهای تبلیغاتی. آنها ساخته شده توسط ProgressNow جدید, مکزیک یک گروه اصلاحات مستقر در جنوب غربی کشور.

قرار داده شده در کنار من-25 بین Sante Fe و آلبوکرک نشانه ها به معنای شوک بینندگان خود را با ارائه یک پیام قوی.

“برای هر یک از ما است که یک بازمانده از تجاوز, تعرض جنسی, آزار و اذیت و یا خشونت خانگی ما گفته شده است و بیش از این است که این اشکال سوء استفاده را به دلیل سو استفاده کننده می خواهد به اعمال قدرت و کنترل بر بدن ما” متحده ProgressNow جدید مکزیک مدیر ارتباطات ماریانا Anaya.

چه است که باید با ضد سقط جنین قانون ؟ “در سراسر ایالات متحده وجود دارد یک بیماری همه گیر از سیاستمداران دولت ها و افراط گرایان که در حال تلاش برای اثبات قدرت و کنترل بر بدن ما با استفاده از ممنوعیت سقط جنین—یک تصمیم شخصی است که همواره باید بین یک فرد و دکتر” Anaya ادعا میکند.

“با در نظر گرفتن دور شخصی ما توانایی تصمیم گیری ما که محروم از توجه و محروم از استقلال,” او می گوید. “ضد سقط جنین افراط گرایان صرف میلیون ها دلار به شرم فشار و تنبیه و آزار و اذیت ما—اثبات می کند که منافع خود است نه در مورد اخلاق و یا دین.”

در نهایت مدیر ارتباطات می گوید: “آن را در مورد قدرت و کنترل است.”

ProgressNow
ProgressNow جدید مکزیک ساخته علائم مقايسه تجاوز و ممنوعیت سقط در مبارزه برای حفظ سقط جنین ایمن و قانونی است.
ProgressNow جدید مکزیک

در حالی که نقطه عطفی 1973 حکم دادگاه عالی Roe v. Wade محافظت از حق دسترسی به سقط جنین در ایالات متحده بسیاری از ترس است که این تصمیم به زودی می تواند لغو شود در حال حاضر که دادگاه پنج-عدالت محافظه کار اکثریت.

اگر کوچک بود به لغو Anaya هشدار یک unenforced بان که predates حاکم است و دروغ نهفته در نیومکزیکو با توجه به حمایت های فراهم شده در زیر تصمیم دیوان عالی کشور می تواند اجرا شود.

“قدیمی سقط جنین بان نیاز است که همه زنان در هر مرحله از بارداری—التماس برای اجازه دسترسی به سقط جنین در مقابل یک پنل از غریبه ها از جمله بازماندگان تجاوز به عنف و زنای با محارم” Anaya گفت. “اگر این پنل از غریبه ها تصمیم گرفت یک زن سزاوار نیست سقط جنین این امر در نتیجه مجبور بارداری است.”

در حالی که حق به انجام سقط جنین است تحت حفاظت Roe, دسترسی به این روش محدود است در مکزیک در مقایسه با کشورهای دیگر.

با توجه به Guttmacher موسسه که به جمع آوری دولتی در سطح داده ها در بودجه عمومی خدمات تنظيم خانواده از 48 درصد از زنان در نیومکزیکو زندگی می کنند در شهرستان ها با کلینیک سقط جنین.

با Roe در معرض خطر ProgressNow جدید مکزیک به دنبال سطح شیب دار تا تلاش برای تقاضای حمایت برای دسترسی به سقط جنین در سراسر کشور.

یک سخنگوی بیلبورد ابتکار گفت: نیوزویک که مبارزات انتخاباتی در حال حاضر به دست آوردن کشش در سراسر کشور در رسانه های اجتماعی با بیش از 900,000 فعل و انفعالات در Facebook و Twitter از شنبه.

نیوزویک در تماس است ProgressNow جدید مکزیک برای نظر بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de