Ade Adepitan: “من تقریبا ربوده شده در مکزیک’

در آخرین قسمت از ‘کارت پستال’ سابق Paralympian و مجری تلویزیون Ade Adepitan در مورد سفر خود را بالا و پایین از جمله یک لحظه در مکزیک

منn در هر قسمت از ‘کارت پستال’ میزبان گرگ دیکینسون مذاکرات به globe-trotting به مهمانان در مورد سه عکس از سفر خود را.

این عکس از لحظات مخاطره آمیز بیمار-توصیه ماجراهای یا تند و تلخ لحظه هر کدام یک داستان ناگفته متصل شده است.

در گفتگو با Ade Adepitan ما شروع با یک عکس خود را در طول اولین بار زندگی دور از خانه. شات دوم خود را نشان می دهد که او را نشسته در کنار یک آتشفشان در نیکاراگوئه تیراندازی با بی بی سی دو را فراتر از مرزهای. سوم گرفته شده در جمهوری دموکراتیک کنگو در یک اردوگاه بوکس.

گوش دادن به این قسمت بر روی پخش کننده های صوتی در بالا و یا عضویت در اپل/آندروید, Spotify, Pocket Casts و یا هر کجا که شما جریان پادکست های خود را. در اینجا Ade تصاویر:

ساخت اسپانیا عناوین در 22 سال

“این عکس گرفته شده از اولین جلسه تمرینی خود را با یک بسکتبال با ویلچر تیم به نام بالا CDM ساراگوسا یا رئال ساراگوسا است که در شمال اسپانیا و من تازه مواجه Ade و من فقط شروع به رشد dreads. من 22 بود من در شرق لندن و این بود که من در اولین فرصت به خارج از کشور. من درست در آغاز زندگی حرفه ای من. و به بر روی جلد این روزنامه در زاراگزا و به این تیتر ‘یک گوهر در تاج CAI CDM تیم بسکتبال’ شگفت انگیز بود.”

در 22 سال Ade Adepitan بود گوهر در تاج CAI CDM تیم بسکتبال

خزنده به بالا

“این بود آخرین بخش از سفر که رفتم برای سیاه و سفید دیک بزرگ دو فیلم مستند به نام فراتر از مرزهای. من تیم دوستان کارل کیسه که یک تک پا معیوب. او فقط بالاتر از من و او مقید کردن ما خط ایمنی به دلیل آتشفشان است به طوری شیب دار در این نقطه است.”

Ade Adepitan و کارل کیسه crawled شده در تمام چهار دست و پا برای رسیدن به مقصد خود را در زمان

“ما تا به حال به سفر از یک طرف نیکاراگوئه از طرف اقیانوس اطلس به اقیانوس آرام جانبی از طریق مرکز این واقعا کشور زیبا که به معنای ما تا به حال به سفر را از طریق misquito جنگل انبوه و زیبا و روستا و در مرحله آخر ما تا به حال یک آتشفشان است که ما نیاز به صعود. ما می خواهم مجموعه ای خاموش در 5صبح و ما تا به حال تا زمانی که 2pm برای رسیدن به بالای صفحه.”

همیشه در مورد مردم

“جمهوری دموکراتیک کنگو [جمهوری دموکراتیک کنگو] یکی از شگفت انگیز ترین مکان های من تا کنون بوده است. و آن را دلخراش, شما می دانید, آن را نه فقط در تاریخ اخیر خود را, اما برای صدها سال آنها تا به حال منابع لعنت. جمهوری دموکراتیک کنگو است و از هر منبع و یا مواد معدنی شناخته شده برای انسان است که در آن کشور است. همه چیز ما بهره برداری از این زمین وجود دارد: طلا نفت و گاز. تمام مواد معدنی وجود دارد. و از آنجا که جهان اساسا از غارت آن کشور است.

“پس برای دیدن این کشور شده است که ویران در خارج غم انگیز است. اما پس از آن شما حفر کردن عمیق تر و دیدار با شما مردم است. آنها فوق العاده است.”

Ade Adepitan احاطه شده توسط جوان بوکس protegés

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im