آدل عکس تولد بحث و جدل آنلاین

Adele اغلب علائم چرخش یک سال دیگر با یک آلبوم اما در این سال این خواننده با ارسال یک عکس ساده در Instagram به جشن تبدیل 32. آدل به اشتراک گذاشته یک پیام شیرین با عکس نشان می دهد که جایگاه او را در یک لباس ساده سیاه و سفید و پاشنه — اما تصویر است که در حال حاضر جرقه بسیاری از بحث آنلاین.

“با تشکر از شما برای تولد عشق است. من امیدوارم که شما تمام ماندن امن و سالم در طول این زمان” خواننده نوشت: در عنوان ، “من می خواهم برای تشکر از همه ما اولین پاسخ دهندگان و ضروری کارگران که در حال نگه داشتن ما امن در حالی که خطر زندگی خود را! شما واقعا ما فرشتگان ♥️ 2020 خوب خداحافظ با تشکر x.”

آن را به عنوان که به دست آورده گسترده توجه آن قابل مشاهده مقدار وزن Adele دهکدهای از دست داده است. اخیر paparazzi عکس داده اند طرفداران یک نگاه اجمالی از خواننده کاهش وزن, اما عکس خود را به نظر می رسید برای تولید مقدار بیشتر علاقه در او تغییر و تحول است.

“منظور من شوخی می کنی من” Chrissy Teigen اظهار نظر.

“که کمر است SNATCHEDDDDDDD!!!!” Kalen آلن, که با این نسخهها کار در Ellen Show نوشت.

“Omg no te reconocí 😍 estás هرمسا” اظهار نظر کلمبیایی یوتیوب ستاره Lulu99 ترجمه برای “اوه خدای من نه شما. شما زیبا هستند.”

“شما خیلی سخت کار کرده به مانند این و من خیلی خوشحالم که شما رو هدف خود را, اما من می خواهم به شما بگویم که برای من بودی همیشه دیدنی و جذاب, زیبا و سکسی” نوشت اسپانیایی تلویزیون شخصیت Nagore روبلز.

در حالی که بسیاری از نظرات به آدل Instagram photo مثبت بودند و پر از ستایش دیگران انتقاد مقدار توجه که کاربران رسانه های اجتماعی و رسانه ها به خواننده دست دادن وزن.

“من می بینم که Adele روند است چرا که مردم می گویند چگونه زرق و برق دار او است پس او وزن از دست داد. خانواده ما بیش از این بوده است… وزن خود را ندارد تعیین زیبایی خود را. خود را ظاهر نمی کند تعیین زیبایی خود را. تعداد در مقیاس شما را ندارد و لایق یا نالایق,” وبلاگ نویس و ناتوانی فعال ملیسا بلیک توییتی.

“می توانید با ما لطفا نه جشن Adele برای از دست دادن وزن مانند آن را نهایی دستاورد ؟ اخبار مقالات و توییت ها نفرت انگیز” زیبایی وبلاگ نویس Katie Meehan توییتی.

“بله Adele نظر می رسد شگفت انگیز آدل نگاه شگفت انگیز قبل از او از دست رفته وزن بیش از حد آدل شگفت انگیز است” توییتی خبرنگار اما کلی.

“آدل از دست دادن وزن به این معنا نیست که او نیست زیبا در هر اندازه و منطبق ظاهر خود را در حال حاضر نمی کشد و دور از واقعیت! او بدن خود را انتخاب, چگونه آن را به نظر می رسد. شما آیا شما دختر! Happy birthday May, خواهر” فیلم و تلویزیون منتقد هانا اینس چخماق نوشت.

آدل که نگه می دارد و بسیار از زندگی شخصی و خصوصی و عمومی باز کرد تا در مورد از دست دادن وزن اگر چه دیگران انجام داده اند آن را برای او. بسیاری از این رسانه ها نوشته اند در مورد ستاره رژیم غذایی و تحول با استناد به “خودی” و “دوستان”.

به نظر نمی رسد که خواننده در پاسخ به این دیوانگی بیش از بدن خود را. شاید 15 بار برنده جایزه گرمی (و 18 بار نامزد) است که با تمرکز بر روی آلبوم بعدی که طرفداران نیز التماس برای در نظر او Instagram post.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر