A&E متوقف تولید “زنده PD”

A&E اعلام کرد آن را متوقف کرده است تولید این مستند پلیس نشان می دهد “زنده PD.” در بیانیه ای به دست آمده توسط CBS News, شبکه اشاره کرد این “زمان بحرانی در تاریخ ملت ما” به عنوان دلیل این تصمیم به طور موثر لغو نشان می دهد.

“رفتن به جلو ما را تعیین خواهد کرد اگر وجود دارد یک مسیر روشنی به داستان هر دو جامعه و افسران پلیس که نقش آن است که به آنها خدمت می کنند. و با آن ما خواهد بود در دیدار با جامعه مدنی و حقوق رهبران و همچنین ادارات پلیس” بیانیه ادامه می دهد.

این حرکت به دنبال انتشار فیلم نشان کشنده دستگیری یک تگزاس در سال 2019 شد که در حال فیلم برداری برای “زندگی PD.” در حال حاضر با داشتن آمار شده با یک تفنگ بی حس کردن سه بار خاویر Ambler gasped هوا گفت: پلیس آستین او نارسایی احتقانی قلب و التماس, “Save me” قبل از او مبهوت یک چهارم زمان و آگاهی را از دست داد با توجه به گزارش منتشر شده روز دوشنبه توسط Austin American-Statesman و KVUE-تلویزیون.

مارگارت مور, دادستان منطقه برای شهرستان تراویس که شامل بخشی از Austin که Ambler درگذشت خود گفت: حقوق مدنی بخش است که هنوز هم در حال بررسی مرگ است.

“زنده PD” میزبان دن آبرامز خطاب A&E تصمیم در یک سری از توییت شنبه شب اما اشاره نمی کند شرایط اطراف Ambler مرگ است.

به جای او تشکر بینندگان برای ایجاد “یک جامعه بزرگ از نوع, مراقبت, مردم” و وعده داده شده “بیشتر از فردا.”

تصمیم به توقف تولید “زنده PD” می آید یک روز پس از برترین شبکه اعلام کرد که لغو true crime واقعیت نمایش “پلیس” در پی تظاهرات در سراسر کشور و در سطح بین المللی محکوم کردن خشونت پلیس و نژادپرستی.

برترین شبکه و رادیو فردا هر دو متعلق به ViacomCBS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de