‘AEW دینامیت’ نتایج: Lance کماندار باعث می شود در حلقه اولین جمعه

همانطور که ما وارد ماه آوریل همه نخبگان کشتی به نظر می رسد برای ادامه آن شروع به 2020 به عنوان آن را می سازد به یک احتمالی خون و احشاء نشان می دهد و دو یا هیچ چیز است.

چهار قسمت از دینامیت را نگاه کنید برای به انجام رساندن هر دو به عنوان لنس آرچر یکی از خریدهای جدید برای AEW خواهد خود را در حلقه اولین. آرچر و مدیر Jake “The Snake” Roberts باید در تلویزیون ظاهر شد و چند هفته گذشته به موضوع یک چالش به کودی.

متاسفانه کودی است و در عین حال به چالش و گفت که آرچر نشده به دست آورده مطابقت با او نشده و به جای آن قرار داده و او را در برابر شخص دیگری. که در آرچر در اولین مسابقه خود را در AEW و کودی در نهایت متوجه?

همه نخبگان کشتی ساخته شده اعلام تکان دهنده این هفته آشکار است که یک دوم تک عنوان در حال آمدن است و برای اولین بار قهرمان خواهد بود و تاج پس از هشت مرد مسابقات است.

سامی چه گوارا, کودی, داربی Allin and Shawn نیزه تایید شده است به عنوان اولین چهار رقبا با گروه دوم که اعلام کرد در اواخر این هفته.

به طرفداران به کرات برای شروع TNT قهرمانی مسابقات کودی و داربی را تیم برابر Guevara و نیزه شنبه شب در تگ تیم عمل است.

در دیگر نخبگان, اخبار کنی امگا را در ترنت بهترین دوستان است. امگا در حال آمدن است خاموش خود موفق AAA مگا قهرمانی دفاع بیش از سامی Guevara در حالی که ترنت و تیم خود شده اند درگیر در دشمنی با مرگ مثلث.

در حالی که بهترین دوستان است در زمان از دست دادن یک زن و شوهر از هفته پیش ترنت به نظر می رسد به دوباره بجای اول برگشتن و انتخاب کنید تا قوی مجرد پیروزی بیش از نیمی از AEW Tag Team Champions. با مردان برخورد با جناح که می خواهید به آنها را پاره کردن که خواهد آمد از این جلسه در بالا ؟

طرفداران همچنین رسمی در حلقه اولین تیم جدید طبیعی کابوس. داستین رودز و QT مارشال, خواهد, تیم, مقابل, راز تگ تیم امشب. خواهد شد این دو دریافت اولین پیروزی خود را به عنوان یک تیم رسمی و احتمالا حرکت می کند تا در جدول رده بندی?

در اینجا همه چیز را که اتفاق افتاده در مارس 1 نسخه از تمام نخبگان کشتی دینامیت:

aew dynamite lance archer
AEW/TNT

AEW دینامیت نتایج

افتتاح بخش

  • تونی Schiavone و کودی در تفسیر و اعلام دیگر چهار نفر از اعضای TNT قهرمانی مسابقات است.
  • داستین رودز را در پوست گوساله و بره کرکوک و لنس آرچر را در Colt Cabana.

Kenny امگا در مقابل ترنت (با رنگ نارنجی Cassidy and Chuckie T)

  • امگا برنده از طریق pinfall پس از یک فرشته بالدار.
  • این بازی به پایان رسید با کمتر از یک دقیقه به سمت چپ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im