کماندوهای افغان نجات 80 کودکان و مادران آنها به عنوان افراد مسلح حمله زنان و زایمان بیمارستان

تلگراف | No comments

حداقل هشت می ترسید مرده مسلح ناشناس پس از حمله یک بسته بندی بیمارستان در پایتخت افغانستان تحریک شدید درگیری با ضد تروریسم نیروهای نظامی است.

کماندوهای افغان نجات حداقل 80 کودکان و مادران آنها به عنوان مبارزه با جاروب از طریق بیمارستان که میزبان یک مادر و کودک واحد پشتیبانی با کمک سازمان پزشکان بدون مرز.

کارکنان از موسسه خیریه بودند هنوز هم اعتقاد بر این بود به دام افتاده در داخل بیمارستان.

هیچ فوری ادعای مسئولیت این حمله است. طالبان مبارزه برای سرنگونی بین المللی-حمایت دولت گفت: آنها درگیر شدند. گروه دولت اسلامی در گذشته بارها و بارها مورد حمله این کشور شیعه در اقلیت است.

یک paediatrician که فرار 100 تخت بیمارستان در دشتی Barchi گفته او شنیده صدای انفجار در ورودی ساختمان است.

“بیمارستان پر بود از بیماران و پزشکان وجود دارد و در مجموع وحشت در داخل او گفت:” درخواست نمی شود به نام.

عکس های به اشتراک گذاشته شده توسط این وزارت نشان می دهد نوزادان و مادران آنها انجام شده از بیمارستان. “نیروهای در حال تلاش برای از بین بردن تروریست ها و اوضاع را تحت کنترل” یک سخنگوی وزارت کشور به رویترز گفت.

در همین حال یک انتحار کننده در مراسم تشییع جنازه در شهر شرقی جلال آباد کشته شدن حداقل 10.

بمب افکن زده در Khewa منطقه به صورت محلی طرفدار دولت شبه نظامی فرمانده بود که از حمله قلبی درگذشت و سه شنبه شب ،

کارکنان بهداشت و درمان بشردوستانه و امدادي باید همه گله و شکایت از افزایش حمله و یا تهدید به خشونت در افغانستان بدتر شده و کنترل این کشور شکسته است.

خشونت در این کشور نیز کاهش یافته است با وجود فوریه معامله میان طالبان و امریکا که در واشنگتن گفت: قرار بود به طلیعه چیزی بودن در یک سکون در مبارزه با.

سازمان بهداشت جهانی ثبت بیش از 100 حمله به پزشکان و پرستاران و بیمارستان ها در سال 2019. حملات در بازه زمانی از انسداد و با تهدید به ضرب و جرح و ربودن و arsons با همه طرف در این درگیری ها همچنین به عنوان جنایتکاران متهم از حمل آنها.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>