پس از Ahmaud Arbery کشتار جدید فشار برای گرجستان جرم و جنایت نفرت قانون

سی بی اس آمریکا | No comments

وجود یک فشار جدید در گرجستان برای یک دولت جنایت نفرت قانون پس از قتل Ahmaud Arbery, گزارشی مرد را توسط دو مرد سفید و کشته در حالی که آهسته دویدن از طریق یک Brunswick محله Feb. 23.

گرگوری McMichael, 64, و پسرش تراویس, 34 گفت که پلیس آنها فکر Arbery بود سرقت مظنون متهم شدند Arbery شدند 74 روز بعد از مرگ او. کشتن اسیر در اخلال تصویری و تاخیر در بازداشت به خود جلب کرد یک اعتراض ملی.

cbsn-fusion-nfl-players-pushing-for-justice-for-ahmaud-arbery-thumbnail-483559-640x360.jpg
Ahmaud Arbery

بسیاری گفته اند Arbery مورد هدف قرار گرفت چون از نژاد او, اما گرجستان یکی از چهار متحده با هیچ جرم و جنایت نفرت اساسنامه که به طور کلی اجازه می دهد برای شدیدتر محکومیت برای عاملان جنایت حکم توسط دادگاه به تعصب-با انگیزه است. کارولینای جنوبی, وایومینگ و آرکانزاس نیز باقی می ماند بدون جرم و جنایت نفرت قوانین و برخی از طرفداران نیز شامل ایندیانا در لیست تماس یک قانون تصویب شده که دولت در سال گذشته “منحصر به فرد و problematically وسیع است.”

تلاش های قبلی به تصویب جنایات نفرت لایحه در مجمع عمومی گرجستان باید شک و تردید عمل اما پس از Arbery کشتن است “نوظهور تجدید حیات علاقه به ساخت مطمئن شوید که گرجستان می شود این در کتاب” گرجستان در کنگره کارن بنت رئیس گرجستان قانونی سیاه حزبی گفت: CBS News.

HB 426 آخرین پیشنهاد جنایات نفرت لایحه معرفی شد با حمایت هر دو حزب در سال گذشته و تصویب دولت و مجلس نمایندگان. اما این لایحه به نظر می رسد متوقف در دولت آمریکا زمانی که جلسه قانونی به حالت تعلیق در آمد در ماه مارس بیش از coronavirus نگرانی. در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در Arbery را gravesite شنبه, گرجستان, Rep. گلوریا Frazier به نام این لایحه آمده به طبقه سنا برای رای زمانی که قوه مقننه رزومه ماه آینده. Frazier همراه با تشکر. Al ویلیامز و بهداشت ، Lester جکسون نیز نامیده می شود در روز سه شنبه به re-name HB 426 به Ahmaud Arbery جرم و جنایت نفرت لایحه.

“عبور از HB 426 این جنایت نفرت لایحه اجازه خواهد داد که شهروندان احساس امنیت دانستن دولت گرجستان را قبول نمی کند و یا تحمل رفتار ریشه در نفرت” Frazier گفت.

جدید اضطرار آمده است از قانونگذاران از هر دو طرف راهرو. صحبت به Atlanta Journal-Constitution, Ga. جمهوری خواه در کنگره دیوید Ralston بلندگو از گرجستان مجلس نمایندگان خواهان دولت در مجلس سنا به تصویب لایحه “بدون تاخیر و بدون اصلاحات.”

“زمان سکوت به پایان رسید در هفته گذشته” Ralston مقاله گفت. “از آن زمان به انجام آنچه درست است. آن را به برخی از رهبری و برخی از شجاعت اما من فکر می کنم از آن زمان به عمل می کنند.”

که گرجستان است میان تنها تعداد انگشت شماری از کشورهای بدون قانون “یک نشانه روشن ما به خوبی گذشته زمان و آماده برای دریافت جرایم ناشی از نفرت, تصویب, گفت:” آلیسون Padilla-Goodman, معاون رئیس جمهور از جنوب بخش برای ضد افترا لیگ. این ADL اتحاد پیوست یک ائتلاف از 35 حمایت از گروه های شناخته شده به عنوان نفرت رایگان گرجستان به صورت HB 426 به تصویب. Padilla-گودمن گفت: او را “با احتیاط خوش بینانه” در مورد چشم انداز آن.

دو مرد به اتهام Ahmaud Arbery قتل

“وجود دارد یک مسیر طولانی پیش رو و وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام, اما ما شاهد سیاستمداران که شاید نمی شد در اصل حمایت از این پله بالا و صحبت از” زیدیه-گودمن گفت.

این ADL دارای لابی برای سال به تصویب جنایات نفرت لایحه در گرجستان, او گفت:. مجمع عمومی گرجستان در سال 2000 تصویب جنایات نفرت لایحه ای که به نام برای افزایش محکومیت برای جرایم انگیزه “تعصب و یا تعصب” اما در سال 2004 این لایحه بود زده گرجستان دیوان عالی کشور به عنوان unconstitutionally مبهم است.

آخرین لایحه بود گردد با بیشتر زبان خاص. این امر دستور افزایش صدور حکم برای متهمان به اتهام هدف قرار دادن قربانی به دلیل “واقعی یا ادراک شده و نژاد و رنگ و مذهب و ریشه های ملی گرایش جنسی و جنسیت و ناتوانی ذهنی یا ناتوانی جسمی.”

در حالی که کشورهای اصلی دادستان نفرت جنایات دولت فدرال نیز این اقتدار را به اتهام تحت متی شپرد و جیمز برد جونیور نفرت جرایم پیشگیری کنند. وزارت دادگستری می تواند به عنوان یک “backstop” به تعقیب جرایم ناشی از نفرت در کشورهای بدون قوانین و یا جایی که قوانین ایالتی نمی جلد جرم و جنایت.

وزارت امور خارجه جنایت نفرت قوانین متفاوت است به طور گسترده ای. در حالی که بیشتر شامل جرائم با انگیزه تعصب بر نژاد و قومیت و یا مذهب برخی نمی عبارتند از تعصب جنایت با انگیزه قربانی گرایش جنسی یا هویت جنسیتی گفت: Kami Chavis استاد حقوق و مدیر جنایی عدالت برنامه در دانشگاه ویک فارست.

وزارت دادگستری گفت: بررسی Arbery مورد برای تعیین اینکه آیا فدرال جرم و جنایت نفرت هزینه مناسب هستند. همچنین وزن یک درخواست دادستان کل گرجستان برای بررسی رفتار دو منطقه وکلای اختصاص به مورد. آنها recused خود را در میان سوالات بیش لینک خود را به گرگوری McMichael سابق افسر اجرای قانون و رسیدگی به این پرونده است.

تضاد منافع ابر رسیدگی به تیراندازی مرگبار از Ahmaud Arbery

حتی اگر گرجستان می گذرد جنایات نفرت لایحه Chavis گفت: او مشکل است که این امر می تواند دشوار برای به اجرا درآوردن. او گفت: “اعتنایی آشکار برای محاکمه” توسط اولیه منطقه وکلای اشاره به اهمیت دولت فدرال نقش در بررسی جرایم ناشی از نفرت.

“این باید گرفته از دو ماه این باید گرفته شده یک ویدیو به این محاکمه” Chavis گفت.

Chavis گفت: دادستان به طور معمول نیاز قوی برای اثبات یک جنایت با انگیزه بود و نفرت چیزی به طور بالقوه از دست رفته با تاخیر.

“اشتباه نکنید من اعتقاد ندارم که اگر Ahmaud Arbery شده بود یک فرد سفید دویدن که او درمان شده اند که راه” Chavis گفت. “اما آن را نمی خواهد به اندازه کافی برای تعقیب کسانی که مردان به صورت یک جنایت نفرت. ما نیاز به شواهد اضافی که ممکن است ما را به حال اما برای بی توجهی کامل به بررسی مرگ او.”

در بیانیه منتشر شده به مکن تلگراف وکلا برای McMichael و گفت: اتحاد با عجله به قضاوت بر اساس “یک روایت رانده شده توسط مجموعه ای ناقص از واقعیت است.”

فرانکلین Hogue در بیانیه ای گفت: “در حالی که مرگ Ahmaud Arbery یک تراژدی است که باعث اندوه عمیق خود را به خانواده — یک تراژدی است که در ابتدا به نظر می رسد به بسیاری از به جا به وحشتناک الگوی زندگی آمریکایی — این مورد مناسب نیست که الگوی. داستان کامل بود نشان داد در زمان خواهد شد بگویید حقیقت در مورد این پرونده است.”

یک دولت جنایت نفرت اساسنامه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تعقیب مواردی که دولت فدرال به طور معمول نمی خواهد در مرحله مانند یک صلیب شکسته نقاشی بر روی درب یک کنیسه گفت Padilla-گودمن. و شده اند وجود دارد دیگر نگران مواردی که قانون دولت می تواند به بازی می آیند. بنت ذکر شده در مورد یک نوجوان متهم به توطئه حمله در طول تاریخ کلیسا در گینسویل. پلیس گفت که در ماه نوامبر دختر همکلاسی های دبیرستان مدرسه گفت مقامات نوجوان تا به حال برنامه های دقیق برای کشتن نمازگزاران در یک نوت بوک. نوجوان رفت و به کلیسا در یک شب هنگامی که مطالعات کتاب مقدس معمولا برگزار شد اما هیچ رویدادی برنامه ریزی شده بود که روز کلیسا کشیش گفت: Atlanta Journal-Constitution.

گینسویل رئیس پلیس جی Parrish گفت: در آن زمان به هدف کلیسا “به دلیل نژادی و جمعیتی از اعضای کلیسا.” این روشن نیست که چگونه او را به اتهام برنامه ریزی برای انجام حمله اما این مقاله گزارش او جمع آوری چاقو. او متهم شد به عنوان یک نوجوان مجرم و تلاش برای ارتکاب قتل اما جرم و جنایت نفرت اتهام شد گزینه تحت قوانین ایالتی.

Rep. بنت همچنین گفت: دولت و جنایت نفرت قانون مهم است زیرا پیام آن را می فرستد.

“گرجستان می خواهد به ارسال یک پیام است که ما نمی پوشی نفرت از هر نوع در جامعه ما” بنت گفت. “این فقط مهم برای حرمت انسانیت است که ما قادر به تشخیص این شر در جامعه ما و قادر به نه گفتن به آن و تعقیب آن را به حد کمال از قانون است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>