پس از برنی ساندرز تایید جو بایدن مبارزات انتخاباتی خود دبیر مطبوعاتی می گوید: “من نمی’

ساعت پس از ورمونت سناتور برنی ساندرز اعلام کرد او را تایید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی ساندرز’ دبیر مطبوعاتی سابق Briahna شادی خاکستری گفت که او نمی خواهد به بایدن او رای بدهند.

خاکستری شده است از منتقدان بایدن را در حد متوسط و سیاست های اتحاد به نام اتهام سوء رفتار جنسی در برابر بایدن “معتبر.”

“با نهایت احترام برای برنی ساندرز که باور نکردنی است, انسان بودن و واقعی الهام من نمی حمایت جو بایدن” خاکستری توییتی دوشنبه.

“من حمایت برنی ساندرز چرا که او مورد حمایت ایده های مانند #MedicareForAll, لغو تمام بدهی های دانشجویی و یک مالیات بر ثروت” خاکستری ادامه داد. “بایدن پشتیبانی از هیچ یک از آن.”

نیوزویک رسیده به بایدن انتخاباتی برای نظر.

ساندرز’ حمایت بایدن آمد پس از اعلام تعلیق انتخابات ریاست جمهوری روز شنبه.

“اگر من اعتقاد ما تا به حال امکان پذیر مسیر به نامزدی من قطعا ادامه کمپین” ساندرز گفت. “اما آن را نه فقط وجود دارد.”

ساندرز جذب جوان و طبقه کارگر رای دهندگان با ایده های مترقی از جمله بیمه درمانی برنامه طراحی شده برای ارائه پوشش برای همه آمریکایی ها است. بایدن مراقبت های بهداشتی طرح حول گسترش قانون مراقبت مقرون به صرفه قرار داده و در محل توسط دولت اوباما که گسترش و تامین بیمه برای آمریکایی ها که نمی حمل بیمه خصوصی.

joe biden
سابق برنی ساندرز کمپین دبیر مطبوعاتی Briahna شادی خاکستری توییتی دوشنبه که او نمی خواهد به دنبال ساندرز با حمایت معاون رئیس جمهور جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری است.
مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی

“امروز من درخواست همه آمریکایی ها—من از هر حزب دموکرات من درخواست هر مستقل من درخواست های زیادی از جمهوری خواهان—به گرد هم می آیند در این کمپین برای حمایت از نامزدی که من تایید” ساندرز گفته بایدن روز شنبه در یک پخش زنده رویداد.

بایدن در پاسخ به ساندرز’ تایید شده توسط آن گفت: “به معنی یک معامله بزرگ است.”

“من فکر می کنم مردم در حال رفتن به تعجب است که ما از هم جدا هستند در برخی از مسائل اما ما بدجور نزدیک می شود.” “من قصد دارم به شما نیاز نه تنها برای برنده شدن در این کمپین اما به حکومت.”

ساندرز’ نقش با بایدن انتخاباتی او هنوز اعلام نشده اما ساندرز گفت: CBS اواخر شب میزبان Stephen Colbert شنبه گفت امیدوار است که برای کار با بایدن “به او حرکت می کند در یک پیشرفته تر جهت.”

به این منظور بایدن و ساندرز روز دوشنبه اعلام کرد از تشکیل شش وظیفه نیروهایی که انتظار می رود به کار با هم در مورد مسائل سیاسی مانند مراقبت های بهداشتی و مهاجرت و اقتصاد است.

“من امیدوارم که این نیروهای وظیفه را با هم می آیند با استفاده از بهترین و ذهن مردم در مبارزات انتخاباتی خود را در مبارزات انتخاباتی به کار کردن راه حل های واقعی به این, بسیار مهم, مشکلات” ساندرز گفت.

بایدن انتخاباتی ممکن است تحت تاثیر ادعاهای سوء رفتار جنسی وارد علیه او توسط یکی از شاگردان سابق سنا دستیاران تارا Reade. با توجه به Reade بایدن حمله او در سال 1993. بایدن انتخاباتی را رد کرده است Reade را ادعا می کند.

“[بایدن] قویا معتقد است که زنان باید حق شنیده می شود و شنیده می شود با احترام گفت:” بایدن ارتباطات مدیر کیت Bedingfield در مارس بیانیه. “این ادعا نیز باید مجدانه بررسی مستقل را فشار دهید. آنچه روشن است در مورد این ادعا: آن نادرست است. این اصلا اتفاق نمی افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im