پس از دادگاه اعتصاب پایین ماندن در خانه سفارش فرماندار ویسکانسین می گوید وجود دارد خواهید بود ‘هرج و مرج’ در دولت

ویسکانسین فرماندار دموکرات تونی Evers گفت: وجود خواهد داشت “هرج و مرج” پس از ویسکانسین دیوان عالی کشور زده اقامت خود را در خانه سفارش دهید.

“ویسکانسین بود بسیار خوب ما به جای نبرد در برابر COVID-19. ما رسیده بود تقریبا همه ما راهگاهی معیارهای. روز دوشنبه ما باز کرده بود تا 14,000 کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور قرار بالقوه 90,000 مردمی به کار در این صنعت” Evers گفت: در طول یک coronavirus کنفرانس مطبوعاتی.

“با وجود که خوب کار توسط Wisconsinites در سراسر کشور ما – که متحد با هم در خانه مانده و ماند امن – قانونگذاران جمهوری خواه متقاعد کرده اند که چهار نفر از ما دیوان عالی کشور به پرتاب ما دولت را به هرج و مرج” Evers گفت: انعکاس نظرات او در بیانیه ای به رادیو فردا چهارشنبه.

“فقط به خاطر جمهوری خواهان گفت: می توان آن را رایگان برای همه این بدان معنا نیست که ما باید برای پرتاب است که قضاوت خوب از پنجره به بیرون” فرماندار گفت: در طول کنفرانس مطبوعاتی.

ویسکانسین دیوان عالی کشور حکم روز شنبه در حمایت از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره که استدلال کرد که Evers تجاوز اقتدار خود را زمانی که او تصمیم به گسترش متحده اقامت در خانه سفارش از طریق مه 26 بعد از آن بود که در اصل مجموعه ای به پایان می رسد در ماه آوریل است.

در concurring نظر با 4-3 حاکم عدالت و دانیل کلی نوشت: “این جامع ادعا می کنند برای کنترل تقریبا در هر جنبه ای از زندگی یک فرد چیزی است که ما به طور معمول مرتبط با زندان و نه یک جامعه آزاد توسط اداره حکومت قانون است.”

اخبار حکم محکومیت یک صدای جیر جیر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن را “پیروزی”: “بزرگ ایالت ویسکانسین به تام تیفانی بزرگ کنگره پیروزی در روز سه شنبه بود فقط داده یکی دیگر از پیروزی. خود را دموکرات فرماندار مجبور شد توسط دادگاه به اجازه دولت باز است. مردم می خواهید برای دریافت با زندگی خود را. محل شلوغ است!”

Evers تاسف حاکم در طول کنفرانس مطبوعاتی خود و واقعیت متفاوت است و مقامات محلی در حال حاضر متفاوت سفارشات در محل در سراسر کشور است که به او گفته خواهد شد “گیج کننده است.”

“به جای جامع ایالتی روش برای امن نگه داشتن مردم ما شاهد شهرداری های سراسر کشور نمودار دوره های خود را. این بدان معناست که شما ممکن است به دنبال مجموعه ای متفاوت از قوانین از همسایگان خود را در سراسر خیابان. اگر شما کسب و کار خود در مکان های مختلف و یا کارکنان که در زندگی های مختلف جامعه از یکی از آنها در همه چیز در حال رفتن به بسیار گیج کننده بسیار سریع” فرماندار گفت.

یک دولت رسمی در کنفرانس مطبوعاتی گفت که پنج یا شش شهرستان در حال حاضر اجرا محلی سفارشات.

“حتی با این همه هرج و مرج ما نمی توانیم اجازه دادگاه حکم لغو همه کار ما انجام داده اند و همه فداکاری ویسکانسین ساخته شده است که بیش از این چند ماه گذشته…چون مردمی دیوان عالی کشور ممکن است تغییر قوانین برای چگونه عمل کنیم, اما مطمئن شوید که به عنوان هک نمی تغییر چگونه ویروس ها عمل” Evers گفت.

در طول کنفرانس مطبوعاتی Evers در زمان هدف در میخانه لیگ غیر انتفاعی انجمن تجارت در دولت برای ترغیب اعضای خود را به میله های زندان. این منجر به یک سیل از مردم بسته به میله که بسته شده بود به ناهار خوری-در طول اقامت در خانه سفارش دهید.

 US-HEALTH-VIRUS-PROTEST
مردم در اتومبیل های شرکت در اعتراض به کروناویروس shutdown در مقابل دولت و کنگره در مدیسون ویسکانسین در آوریل 24 سال 2020 است. – ورزشگاه, سالن مو و تاتو سرو تا به حال یک چراغ سبز به بازگشایی در ایالت گرجستان, مارس 24 به عنوان مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس افزایش یافت و گذشته از 50 ، 000 در ایالات متحده است. (عکس توسط کمیل KRZACZYNSKI / AFP) (عکس از کمیل KRZACZYNSKI/خبرگزاری گتی ایماژ)
کمیل KRZACZYNSKI/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de