دکتر رابرت Hadden متهم توسط ساناز یانگ از تجاوز جنسی, چهره اتهامات از حدود 40 بیشتر زنان بعد از یانگ در مصاحبه با سی ان ان پخش شد.

یانگ, همسر سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ گفته سی ان ان در مصاحبه اختصاصی ماه گذشته است که در حالی که او باردار بود با اولین فرزند او در سال 2012 Hadden در حال حاضر 61 و از او بخواهید نامناسب سوال در مورد زندگی جنسی خود را در طول قرار ملاقات. او گفت: Hadden را معاینات تبدیل شده بود “دیگر مکرر و من یاد گرفتم که آنها غیر ضروری بیشتر از زمان” اما به خودش گفت که او نیاز به او اعتماد کنند. هنگامی که او هفت ماه حامله, او گفت:, Hadden ضرب و شتم او. Hadden وکیل اتهامات را رد کرده است.

“من در اتاق امتحان و من در لباس پوشیدن و آماده برای رفتن. سپس در آخرین لحظه او نوع ساخته شده تا بهانه ای. او گفت: چیزی در مورد “من فکر می کنم شما ممکن است نیاز به یک C-بخش’ و او اقدام به گرفتن من به او و عریان من و من را بررسی داخلی ungloved,” یانگ گفت. “من می دانستم که این اشتباه بود. من می دانستم که من در حال حمله.”

پس از یانگ مصاحبه پخش ده ها تن از دیگر زنان جلو آمد بنا به گزارش سی ان ان. یک طرح دعوی در دادگاه در برابر Hadden و دانشگاه کلمبیا که در آن Hadden تمرین در 2019. آنتونی DiPietro وکیل که در زمینه کت و شلوار با سی ان ان گفت که او خواهد شد اضافه کردن جدید شاکیان به عنوان شاکیان به کت و شلوار خود را. با فرض اینکه تمام شاکیان موافقم به اضافه 70 نفر خواهد بود پیگرد Hadden و کلمبیا.

یکی از شاکیان است امیلیا Heckman, یک مدل مد. او می گوید که در علاوه بر این به درخواست نامناسب سوالات در طول قرار ملاقات Hadden انجام شده در دهان او در حالی که او در رکاب. به عنوان Heckman آخرین ملاقات روز Hadden فرستاده بود پرستار او و دو تن از آنان به تنهایی.

“در ابتدا آن را در و از آن” Heckman گفت. “و سپس آن را دگرگون و به هیچ دستکش یک زبان و یک ریش.”

یکی دیگر از متهم, ابتدایی, مدرسه, معلم, جسیکا اتاق گفت Hadden شد اولین متخصص بیماریهای زنان. او همچنین می گوید Hadden ساخته شده و تعدادی از نامناسب نظرات و سوالات در مورد زندگی جنسی خود را, و سپس حمله خود را با دست برهنه خود را در حالی که به او می گوید که چگونه فرآیند تحریک جنسی اتفاق می افتد.

“منظورم این است که در حال حاضر در ادراک من مانند او در تلاش برای بیدار کردن من در حالی که صحبت کردن به من—تحت پوشش آموزش و پرورش” اتاق گفت. “من با خودم فکر این است که به اندازه کافی—من می خواهم دست خود را از من. … و از آن رفت و در آن به نظر می رسید مانند یک دوره طولانی از زمان است.”

Evelyn Yang and family
ساناز یانگ نشان داده شده در اینجا با همسرش, نامزد سابق ریاست جمهوری اندرو یانگ و فرزندان خود با سی ان ان گفت در ماه ژانویه او شده بود sexually assaulted by her متخصص بیماریهای زنان, دکتر رابرت Hadden. پس از مصاحبه او پخش ده ها تن از زنان نیز جلو آمده و با داستان های خود را از در حال حمله است.
علامت Makela/گتی

Hadden تا به حال با آن مواجه برخی از عواقب قانونی برای اقدامات خود در گذشته است. در سال 2012 او پس از دستگیری یک زن گفت که او خود را از واژن طی یک معاینه. که بازداشت شد باطل و Hadden بازگشت به کار.

در سال 2015 Hadden بود دوباره متهم به سوء استفاده جنسی توسط شش نفر از خود اختراع ثبت شده بین ماه های سپتامبر 2011 و ژوئن 2012. او به اتهام پنج فقره کیفری ارتکاب اعمال جنسی دو فقره زنای دست و دو فقره سوء استفاده جنسی. دستیار دادستان منطقه لورا Millendorf گفت: نیویورک دیلی نیوز در این زمان که حتی پس از آن “قربانیان نگه دارید آمدن به جلو است.”

یکی از این قربانیان—18 مشترک خود را که داستان با Millendorf—یانگ بود. یانگ شهادت در هیات منصفه دادگاه منجر به Hadden کیفرخواست. Hadden اصل التماس کرد گناه نیست اما بعد از تغییر تقاضای خود را به گناه بر دو فقره—یک تعداد از اجباری لمس کردن و یکی از جنایتکار عمل جنسی در درجه سوم است. او خود را تسلیم پزشکی مجوز و تا به حال به ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی در پایین ترین سطح مواجه شده اما هیچ عواقب دیگر.

یانگ در مصاحبه نیز آورده توجه در مورد قبل از آن و همچنین انتقاد از دادستان منطقه منهتن سایرس ونس. ونس مواجه شده است و اتهامات بودن ملایم در سوء استفاده جنسی از موارد به خصوص در موارد جنسی کاسب جفری اپستاین و تهیه کننده فیلم Harvey Weinstein. نیویورک شهرستان, شورای زنان حزبی به نام ” ونس به استعفا او را متهم به عدم حمایت از قربانیان.

“دکتر Hadden بود یک سریال درنده جنسی استفاده می شود که دسترسی و قدرت را به استفاده از زنان آسیب پذیر متحده است. ما حمایت همه بازماندگان و تحسین قدرت و شجاعت خود را. چون اعتقاد است که هرگز تضمین شده نتیجه در دادگاه های کیفری ما نگرانی اصلی او را پاسخگو و مطمئن شوید که او هرگز نمی تواند این کار را انجام دوباره—به همین دلیل است که ما اصرار بر یک اعتقاد جنایت و دائم تسلیم پروانه پزشکی اش. در حالی که ما ایستاده حقوقی ما تجزیه و تحلیل و در نتیجه وضع این مورد مشکل ما تاسف است که این قطعنامه باعث شده است که بازماندگان درد” ونس در بیانیه ای گفت به سی ان ان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im