در این هفته هر کس در امریکا آموخته آنچه زنان از رنگ شده است گفت: برای سال های بسیاری از: Iowa توسط دولت اشتباه است به پا زدن کردن دموکراتیک اولیه فصل است.

پیشرو با دولت به شدت سفید به عنوان آیووا ترکیبات ساختاری مسائل که طاعون کمیته ملی حزب دموکرات: سیستم خود را اولویت سفید رای دهندگان بیش از هر کس دیگری. اضافه کردن به که این واقعیت است که دولت بارها مردم با محکومیت جنایت از رای گیری در حالی که هدف قرار دادن مردم از رنگ برای پلیس تعقیب و زندان—و شما یک مشکل. تنها چیزی که سفیدتر از مردم آیوا هستند آیووا قفقاز: با توجه به ورود سنجی 91 درصد از رای دهندگان ،

با آخرین بحران در دولت و عدم ارسال هر گونه نتایج قابل اعتماد برای نزدیک به 24 ساعت ما یک فرصت بزرگ را به حرکت در.

آن زمان برای حزب دموکرات برای جلوگیری از از دست دادن شایسته پیروزی در انتخابات و در آغوش زنان از رنگ ما نیاز به پیروزی. در غیر این صورت ابتدایی بازده خواهد بود به طور فزاینده ای فقیر شاخص ترین راه این کشور رای خواهد داد و دموکرات خواهد بود محروم استراتژیک سازماندهی نابغه زنان از رنگ استفاده کنید برای کمک به فشار بهترین نامزدها را به خط مقدم.

در اینجا برنامه ای ساده است که شما را در آغاز اولیه فصل در واقع انعکاسی از دموکراتیک رای دهندگان: اجازه کارولینای جنوبی و نوادا رای اول قبل از آیووا و نیوهمپشایر. فقط تلنگر برای اولین بار دو کشور با دو دوم متحده است. این آسان رفع خواهد به رای دهندگان که به سفید می گویند که در آن نامزدها و پیشنهادات شتاب با تشکر از حمایت اولیه.

کارولینای جنوبی و نوادا باید جمعیت بیشتر انعکاسی از حزب دموکرات ملی رای دهندگان جمعیت و جمعیت ما به طور کلی. در کارولینای جنوبی 42 درصد از رای دهندگان دموکرات هستند و زنان از رنگ ردیابی ملی پیش بینی است که ملت خواهد بود و اکثریت مردم از رنگ 2045; در نوادا تعداد 26 درصد نزدیک به کامل پروکسی برای 25 درصد از رای دهندگان دموکرات از رنگ ها در سراسر کشور امروز.

حالا که ما می دانیم این طرح در اینجا این است که چگونه ما می توانیم آن را به اتفاق می افتد.

DNC نیاز به رای 2023 به تصویب یک قانون تغییر نظم امور خارجه اولیه مسابقات برای 2024 انتخابات است. کار را از آنجا تغییر را مجبور به رفتن قبل از DNC قوانین کمیته در آن زمان آنها برگزاری جلسات در هر طرح که اتفاق خواهد افتاد در اواخر تابستان و یا اوایل پاییز سال آینده. پیشنهادات می تواند از قوانین اعضای کمیته دیگر DNC اعضا و گروه های اجتماعی. قوانین رای کمیته توصیه هایی در اوایل سال 2023 و سپس نتایج آن بروید تا برای رای قبل از تمام DNC.

رای گیری زودهنگام متحده بعید است که در مورد از دست دادن نفوذ موردتوجه و اقتصادی افزایش دهد. چگونه Iowa State Fair همچنان بدون دموکراتیک امیدوار طعم تست های محلی دلخوشیها ؟ نیوهمپشایر حتی یک قانون دولت است که آن را برای اولین بار دموکراتیک اولیه دولت است. (آیووا دارای یک حزبی به جای.) اما هنگامی که DNC باعث می شود یک انتخابات مربوط به حکومت متحده مجبور به اطاعت و یا در معرض خطر بودن محروم از قرارداد خود را نمایندگان در دسترس نباشد. من نمی توانم صحبت می کنند برای آیووا و نیوهمپشایر—حتی اگر آنها کاملا خوشحال به صحبت می کنند برای من—اما من شخصا برای انتخاب کردن کمی تاخیر نمایندگی بیش از می شود.

Iowa Democratic Party headquarters
یک نمای خارجی از آیووا حزب دموکرات مقر دیده می شود 4 فوریه در Des Moines, Iowa.
الکس ونگ/گتی

بنابراین پس از این شکست مفتضحانه است که در نهایت طبقه بندی شده اند و در این سال انتخابات است و در این کتاب اجازه دهید سر ما هم به عنوان یک حزب و این راه حل کار است. دموکراتیک اولیه فرایند در حال حاضر احساس از تماس قبل از حوادث این هفته. ما شروع با یکی از متنوع ترین نامزد زمینه در تاریخ و در حال حاضر با آن مواجه سفید تیم از جلو دونده تنها با یک زن و سناتور الیزابت وارن که به نظر می رسد قابل دوام.

از آن زمان به نوبه خود به دموکراتیک پایه—زنان رنگ—برای راه حل های است که اطمینان حاصل شود این هرگز دوباره اتفاق می افتد. ایمان به حزب دموکرات می تواند ترمیم شود می تواند به عنوان ایمان به دموکراسی ما با یک برنامه است که با تغییرات صدای که شنیده می شود برای اولین بار. از شرکت در آن باید ماست.

Aimee آلیسون موسس و رئيس جمهور از او مردمیک شبکه ملی از زنان از رنگ در سیاست است.

نظرات بیان شده در این مقاله نویسنده به خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im