پس از John Lewis مرگ دموکرات فشار مذاکرات دوباره به نقطه عطفی رای گیری قانون

واشنگتن — به مرگ نماد حقوق مدنی و Congressman John Lewis روز جمعه احیا تماس از کنگره دموکرات های سنا به قانون است که به دنبال تقویت حق رای و سرسخت اثرات یک تصمیم دیوان عالی کشور که طی آن وارد یک بخش کلیدی از برجسته 1965 حق رای عمل می کنند.

برای خانه دموکرات سنا اقدام در بلند مدت متوقف اقدامات است که یک راه مناسب برای پاسداشت میراث لوئیس که نماینده گرجستان در خانه برای بیش از سه دهه و تحمل خشونت و بازداشت در مبارزه برای حق رای.

“یکی از بهترین راه هایی که ما می تواند افتخار او این است که مطمئن شوید که قانون حق رای به تصویب رسید که نشسته است و بیش در سنا و شده است وجود دارد برای بیش از 200 روز” کنگره کارن باس حزب دموکرات کالیفرنیا که ریاست کنگره سیاه حزبی گفت: روز شنبه در مصاحبه با ABC “این هفته است.”

پیشنهاد تکرار شد توسط مجلس نانسی پلوسی در مصاحبه با “فردا صبح” روز دوشنبه طی آن کالیفرنیا از حزب دموکرات گفت: “یک راه” برای ادای احترام به لوئیس برای “سنا به تصویب قانون حق رای و نام آن را به صورت John Lewis.”

“خواهد بود که بسیار مناسب راه را به افتخار او تقریبا بلافاصله” پلوسی گفت.

کنگره تلاش برای بازگرداندن رای دهندگان حمایت بودند برانگیخت توسط 2013 از تصمیم دادگاه عالی در مورد Shelby County v. دارنده آن سوخته مرکزی بخشی از قانون حق رای که مورد نیاز متحده و شهرستانهای با سابقه مبتنی بر نژاد رای دهندگان تبعیض عمدتا در جنوب, برای دریافت فدرال تصویب به عنوان “preclearance” قبل از آن تغییر رای گیری روش ها و قوانین.

در آن 5-4 تصمیم دادگاه باطل بخش 4 حقوق مدنی-قانون دوران برشمرد فرمول که مشخص است که ایالات متحده و یا محلات تا به حال برای دریافت کالا از مقامات فدرال قبل از اجرای تغییرات به رای خود را در فرآیندهای.

اما دادگاه نمی سلب آینده اقدام کنگره اجازه می دهد تا برای فدرال نظارت هر چند آن گفت: یکی دیگر از فرمول باید “بر اساس شرایط فعلی است.”

“کشور ما تغییر کرده است و در حالی که تبعیض نژادی در رای گیری بیش از حد است کنگره باید اطمینان حاصل شود که قوانین عبور از آن برای درمان این مشکل صحبت می کند به شرایط فعلی” قاضی جان رابرتز نوشت برای اکثریت است.

در پی 2013 تصمیم برخی از کشورهای موضوع به preclearance مورد نیاز قبل از حکم دیوان عالی کشور نقل مکان کرده اند به تصویب سختگیرانه تر از قوانین رای دادن در حالی که دیگران را به شدت کاهش تعداد حوزه های رأی گیری در دسترس حرکت حقوق مدنی گروه استدلال می کنند در نظر گرفته شده برای disenfranchise سیاه رای دهندگان.

تگزاس به عنوان مثال اعلام کرد ظرف 24 ساعت از حکم دادگاه رای دهندگان به آن ID قانون خواهد اثر را در حالی که می سی سی پی و آلاباما نیز اجرا اقدامات مشابه که قبلا ممنوع با توجه به فدرال preclearance با توجه به Brennan Center for Justice.

پس از انتخابات میان دوره ای رهبری کنفرانس بشر و حقوق مدنی در بر داشت که وجود دارد 1,173 کمتر از حوزه های رأی گیری در سال 2018 از در سال 2014 اگرچه میزان مشارکت افزایش یافته بود.

در تلاش برای اصلاح این تصمیم دادگاه عالی دموکرات ها ساخته شده تقویت حقوق رای دادن یک کلید در مبارزات انتخاباتی وعده 2018 انتخابات میان دوره ای و به سرعت پرده برداری گسترده انتخابات اصلاحات لایحه پس از تصرف کنترل از خانه در ژانویه 2019.
 
این لایحه شناخته شده به عنوان H. R. 1 گذشت در امتداد خط حزب در مارس 2019. آن شامل اقدامات برای گسترش اولیه رای گیری ایجاد همان روز ثبت نام رای دهندگان صرفه جویی رای دهندگان واجد شرایط از پاکسازی از رول و ایجاد یک مسیر برای re-امتیاز برای کسانی که از دست داده اند رای دادن امتیازات به دلیل محکومیت جنایت. این لایحه همچنین می را روز انتخابات یک روز تعطیل برای کارگران فدرال.
 
اما پیشنهاد شد و بارها و بارها ناودان توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل که آن را به نام “قدرت گرفتن” توسط حزب دموکرات و حاضر به آن را به یک رای در سنا طبقه.
 
مجلس همچنین تصویب یک لایحه در ماه دسامبر — با پشتیبانی از تنها جمهوری خواه — نیاز به فدرال نظارت از انتخابات برای برخی دولت های ایالتی و محلی در حوزه های قضایی که سابقه رای گیری نقض حقوق اساسا معکوس اثرات 2013 تصمیم دیوان عالی کشور. لوئیس نشسته در صندلی به بهره غیر مجاز در رای گیری نهایی برای طرح قانون حق رأی پیشرفت عمل می کنند.
 
روز یکشنبه سناتور پاتریک لیهی یک دموکرات از ایالت ورمونت نوشت که نسخه مجلس سنا از اندازه گیری گفت که او قصد دارد به معرفی این لایحه و نام آن را برای لوئیس.
 
اما کاخ سفید تهدید کرده است که این لایحه را وتو و بعید است برای به دست آوردن هر گونه کشش در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا.
 
در بیانیه ای از سیاست دولت صادر شده پیش از این مجلس رای در ماه دسامبر در کاخ سفید گفت: پوشش جديد فرمول و شفافیت تعهدات دقیق در این لایحه “افزایش جدی سیاست نگرانی از آنجا که دولت فدرال خواهد بود اعطا بیش از حد کنترل بر دولت و انتخابات محلی شیوه است.”
 
در حالی که مک کانل گرامى لوئیس و کار خود را در مبارزه برای حقوق مدنی و به عنوان یک بنده کنتاکی جمهوری پرداخته است که آیا او خواهد حرکت دموکراتها قانون تقویت رای گیری حمایت. در عوض در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال هفته گذشته او با رد نگرانی ها در مورد رای دهندگان سرکوب.
 
“وجود دارد بسیار کمی شواهد ملموس از این کل رای دهندگان-سرکوب مزخرف که دموکرات ها در حال ترویج است,” او گفت: وال استریت ژورنال. “پیش بینی من این است که رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی را به نوبه خود به عنوان بزرگ یک درصد به عنوان سفیده اگر نه بیشتر بنابراین در سراسر کشور است.”
 
هنوز فشار بر جمهوری خواهان مجلس سنا به بازنگری قانون حق رای در پی لوئیس مرگ به رشد خود ادامه.
 
“بهترین چیزی است که جمهوری خواهان مجلس سنا می توانید به افتخار میراث و خدمات و فداکاری و صداقت کنگره لوئیس است که به تصویب آن رای گیری حقوق قانون لایحه” کنگره Hakeem Jeffries رئیس مجلس دموکراتیک حزبی گفت.
 
به یاد لوئیس در کف مجلس سنا روز دوشنبه رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: “قانون او تقریبا برای درگذشت بوده است gutted توسط دیوان عالی کشور است.”
 
“کنگره این قدرت را به آن بازگرداند” نیویورک از حزب دموکرات گفت: “اما تنها یک حزب سیاسی به نظر می رسد علاقه مند به انجام این کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit