مدت کوتاهی پس از مجلس نانسی پلوسی, پاره کردن کپی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه سهشنبه رسمی کاخ سفید حساب توییتر تا به حال برخی از کلمات خشن برای نماینده دموکرات از کالیفرنیا.

همانطور که قبلا گزارش نیوزویک به زودی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به این نتیجه رسیدند سخنان پلوسی, ایستاده بود پشت سر او و پاره کپی آدرس در نیم. ترک مجلس نمایندگان پس از آن پلوسی توضیح داد که او تا به حال انجام داده است تا “به دلیل این بود که ادب چیز را به انجام با توجه به جایگزین.”

کاخ سفید در توئیتر نوشت به زودی پس از پاره حادثه انتقاد پلوسی با اشاره به برخی از افرادی که دعوت شده بود برای حضور در دولت از آدرس اتحادیه در فرد است.

“سخنران پلوسی فقط پاره پاره کردن: یکی از آخرین بازمانده تاسکیگی نیروی هوایی. بقای یک کودک متولد شده در 21 هفته. عزاداری خانواده های سنگی جونز و Kayla مولر. یک سرویس عضو این مراسم با خانواده اش. که او میراث” کاخ سفید گفت.

تنش به نظر می رسد به بالا اجرا بین تهمت و پلوسی در طول دولت از اتحادیه. در آغاز تهمت حاضر به تکان دادن دست خود را. پلوسی در پاسخ انداختن سنتی مقدمه به رئیس جمهور انتخاب صرفا به گفتن “اعضای کنگره به رئیس جمهور ایالات متحده” به جای گفتن این بود که او “بالا امتیاز و متمایز افتخار” به او در حال حاضر.

pelosi holds up ripped speech
مجلس Rep. نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) نگه می دارد تا پاره پاره کردن کپی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی پس از دولت از آدرس اتحادیه در اتاق از مجلس نمایندگان ایالات متحده در فوریه 4 سال 2020 در واشنگتن ،
درو Angerer/گتی

کاخ سفید توییت باعث تعدادی از پاسخ ها از هر دو طرف راهرو. برخی از انتقاد و تهمت سخنرانی در حالی که دیگران به نام پلوسی اقدامات بی احترامی.

“میراث #ImpeachingTrump فاسد ترین رئیس جمهور در تاریخ آمریکا!” کاربر توییتر @Kellyk1969 نوشت.

“فردا ما rip تا او را استیضاح!” کاربر توییتر @JoeyBaboots نوشت: با اشاره به آینده نهایی به سنا استیضاح محاکمه چهار شنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن است و انتظار می رود تبرئه شد.

لحظه ای از Pelosi پاره کردن بیان به نظر می رسد آماده برای تبدیل شدن به یک الگوی رفتاری است. وب سایت MakeAMeme.org در حال حاضر یک تصویر از این حادثه آماده به سفارشی و به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی.

هر چند هنوز گسترده نشده چند اولیه الگوهای رفتاری از محافظه کاران نشان پلوسی در حال حاضر شروع به نظر می رسد از یک نمایش تصویری از کاخ سفید پاسخ مزبور “هرگز فراموش” را به یک ویرایش های تصویری است که جایگزین تهمت سخنرانی با یک کپی از قانون اساسی ایالات متحده.

در سمت چپ متمایل نسخه های رو به رشد الگوی رفتاری هستند که هنوز بیشتر نادر است. اما چند ظاهر شده اند از جمله یکی از روزنامه نگار اسکات Dworkin که سهام این ویدئو با عنوان “سخنران پلوسی را قادر به rip کردن خلق و خوی است.”

باید پلوسی را پاره تبدیل شدن به یک کامل الگوی رفتاری آن خواهد بود که دوم دولت از آدرس اتحادیه در یک ردیف برای تولید یک پلوسی مربوط به الگوی رفتاری. در سال 2019 یک تصویر نشان پلوسی به ظاهر کف زدن sarcastically در مغلوب ساختن پیشی جستن ویروسی رفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im