پس از راجر در زندان برای دروغ گفتن به کنگره نیویورک مدافع عمومی می گوید مشتری خود را در خدمت 3-6 سال برای سرقت یک ژاکت’


Former Trump associate Roger Stone sentenced
مشاور سابق رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راجر سنگ می رسد در E. Barrett Prettyman ایالات متحده دادگاه در فوریه 20 در واشنگتن ،
Photo by Mark Wilson/گتی

الیزا Orlins یک NYC مدافع و واقعیت تلویزیون ستاره اشاره کرد در توییتر شنبه که یک مرد او نشان داده دریافت شده مشابه—یا بیشتر—جمله برای سرقت یک ژاکت از مغلوب ساختن پیشی جستن متحد راجر سنگ دریافت پنج شنبه.

“راجر سنگ بود فقط محکوم به 3 سال و 4 ماه در زندان,” او نوشت. “یک مرد من نشان داده است که در حال حاضر در حال گذراندن محکومیت 3-6 سال زندان برای سرقت یک ژاکت.”

او توییت آمد و درست بعد از یک قاضی محکوم سنگ به 40 ماه زندان پس از متهم شدن به شاهد دستکاری و مانع تحقیقات روسیه دخالت در انتخابات 2016.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در قبل از صدور توصیه های 7 تا 9 سال به tweeting “این وحشتناک و بسیار ناعادلانه وضعیت. واقعی جنایات بودند و از طرف دیگر به عنوان چیزی اتفاق می افتد به آنها. نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت!”

اما Orlins که با این نسخهها کار برای کمک حقوقی جامعه است و نشان کم درآمد نیویورکی به نظر می رسد اختلاف نظر در صدای جیر جیر.

نیوزویک رسیده به Orlins از طریق تلفن و پیام و او هنوز رتبهدهی نشده است در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. جزئیات مورد Orlins با اشاره به هنوز روشن است.

Orlins به نظر می رسد در سری تلویزیون مسابقه شگفت انگیز و بازمانده و در سال گذشته او نوشت: “خود را محلی دادستان منطقه همچنین دارای یک خانواده و جدایی سیاست” یک مقاله برای DemCast چپ متمایل غیر انتفاعی. در این مقاله او می پرسد خوانندگان را به نگه داشتن در ذهن کسانی که زندانی هستند و بدون داشتن محکومیت به جرم زیرا آنها “بیش از حد ضعیف به خرید خود را به آزادی است.”

Orlins همچنین حمایت سناتور الیزابت وارن ایده هایی برای اصلاح سیستم عدالت کیفری. “به عنوان یک مدافع در منهتن در دهه گذشته من تا به حال یک نگاه دست اول در آن اختلال سیستمیک برای سال ها و آن مخربی بر سیاه و سفید و قهوه ای, جوامع,” او نوشت: در یک مقاله برای elise flowers. “با وارن طرح ما را کاهش هزینه ها و در یک زندگی عادلانه تر و امن تر و بیشتر فقط جهان است.”

“وارن می داند که مدافعان overworked underpaid و غرق شدن در ما caseloads. در طرح او می گوید “اگر ما انتظار داریم نمایشگاه خصمانه محاکمات ما نیاز به تعادل منابع در هر دو طرف از هر مورد در هر حوزه قضایی’.”

قانونی کمک های جامعه است که در محل پس از سال 1876 به نمایندگی 230,000 مشتریان در سال گذشته “در دادگاه استیناف و پس از محکومیت مسائل و تحت فشار قرار دادند برای بحرانی اصلاحات که پایان بی عدالتی و تبعیض بر اساس نژاد و جنسیت و فقر” با توجه به وب سایت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im