پس از یک تعطیلات آخر هفته که در آن سوپر باول طرفداران بلعیدم شکستن رکورد مقدار بال مرغ با توجه به آمار و ارقام از صنعت طیور رفاه حیوانات فعالان با اشاره به بدبختی کمین در پشت یکی از محبوب ترین تنقلات.

با توجه به ملی, مرغ, شورای صنفی که نشان دهنده تولید 95 درصد از مرغ که زمین در آمریکا جداول 1.4 میلیارد بال مصرف می شد در طول سوپر جام LIV آخر هفته.

که به نمایندگی از افزایش 29 میلیون بال مرغ از سال گذشته این شورا گفت: 2 درصد افزایش یابد. توسط محاسبات بال خورده در این سال می تواند دایره دور از زمین سه بار یا ارائه 342 بال به هر شرکت کننده از سوپر باول از سال 1967.

شورای رفاه حیوانات دستورالعمل های است که آن را تشویق می کند تا اعضای آن به دنبال از جمله شرایط که در آن پرندگان زندگی می کنند و چگونه آنها در حال ذبح به منظور بالا بردن استانداردهای هر دو در درمان مرغ و کیفیت محصول نهایی.

اما نه هر کس که در صنعت مرغ پایبند به استانداردهای خوب. “هیچ حیوانی در گوشت صنعت رنج می برد بیشتر از جوجه” زن سبک و جلف بلوک, رئيس جمهور و مدیر عامل جامعه انسانی ایالات متحده آمریکا منجر به رفاه حیوانات کمپین گروه گفت: عصر ایران.

“تقریبا تمام جوجه ها شده اند از نظر ژنتیکی دستکاری شده برای رشد خیلی سریع و خیلی چاق که آنها در کشتار وزن در تنها 45 روز است. این یک واقعیت تلخ است که گوشت مرغ می آید از جوجه های جوان که حدود شش هفته سن.

“رشد سریع سرعت و غیر طبیعی اندازه نیز باعث پرندگان به تجربه دردناک پا ناهنجاری و حتی حملات قلبی چون قلب خود را به اندازه کافی قوی برای پمپ خون در سراسر عظیم خود را بدن.”

کارا شانون, مدیر ارشد حیوان وزارت رفاه در جامعه آمریکا برای جلوگیری از ظلم به حیوانات (پرنده) گفت: نیوزویک که ایالات متحده “را افزایش می دهد و ذبح تقریبا ده برابر بیشتر پرندگان از هر نوع دیگر از حیوانات.”

او با ذکر اخیر وزارت کشاورزی ایالات متحده نشان داده است که فقط بیش از 9.1 میلیارد جوجه ذبح برای مصرف سالانه و صدها میلیون نفر از کسانی که برای بال خورده در سوپر باول آخر هفته.

“محض تعداد این حیوانات بیشتر به فوریت نیاز به حمایت” شانون گفت.

“بسیاری از کسانی که جوجه های مطرح شده در مزارع کارخانه با دهها هزار نفر از پرندگان شلوغ در بزرگ میریزد هر یک در حدود نیمی به اندازه یک زمین فوتبال است.

“در این میریزد پرندگان هیچ غنی سازی را به انجام رفتارهای طبیعی و اغلب توسعه پا ضایعات از زندگی در زباله خود را.”

شانون گفت: مرغ گوشتی نژاد انتخاب شدند به رشد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است به ذبح شود در حدود شش هفته است.

این رشد سریع بخصوص نامتناسب سینه های بزرگ قرار می دهد بدن خود را تحت مقدار زیادی از فشار و “اساسا فلج پرندگان.”

“با توجه به فوق العاده و نامتناسب اندازه گوشتی رنج می برند از قلب و ریه مشکلات باعث نارسایی قلبی در بسیاری از پرندگان که دل به سادگی نمی تواند نگه دارید تا با رشد سریع و مفاصل و ضعف پا, ترک بسیاری از پرندگان به سختی قادر به راه رفتن در طول نهایی خود را روز” شانون گفت: عصر ایران.

“در حالی که جوجه های گوشتی ممکن است مطرح شود در باتری قفس مانند مرغهای تخمگذار خود را در بدن خود هستند قفس به شدت محدود کردن جنبش خود را تا حد زیادی کاهش کیفیت خود را از زندگی است.”

ملی شورای مرغ می گوید امریکا دارای بزرگترین صنعت مرغ گوشتی در جهان و استخدام بیش از 1.5 میلیون نفر به طور مستقیم یا غیر مستقیم.

“مرغ صنعت گرد هم می آیند در یک مجموعه خاص از انتظارات خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که پرندگان در آنها افزایش مراقبت گرفته شده با بالاترین استانداردهای شروع تخم,” شورای, وب سایت متحده است.

“پس از سالم و با کیفیت بالا از حیوانات مورد نیاز برای مواد غذایی مناسب درمان است که نه تنها یک تعهد اخلاقی, اما آن را فقط باعث می شود حس خوب کسب و کار.”

بلوک از جامعه انسانی گفت که آمریکایی ها به طور فزاینده ای آگاه از بدرفتاری برخی از حیوانات مزرعه و انتخاب محصولات است که پایبند به رفاه بیشتر استاندارد و یا انتخاب گیاه بر اساس وعده های غذایی به جای.

“آن بوده است هرگز آسان تر برای انجام این کار حتی با مرغ شرکت شروع به تولید گوشت خود را-رایگان موارد” بلوک گفت.

پرنده را شانون گفت: سازمان در حال همکاری با مرغ شرکت به آنها را تشویق به اتخاذ بالاتر استانداردهای رفاه.

“مصرف کنندگان نگران رفاه جوجه باید به دنبال محصولات با معنی رفاه حیوانات گواهینامه از جمله رفاه حیوانات تایید گواهی های انسانی و حیوانات جهانی مشارکت سطح 2+,” او گفت: عصر ایران.

“این شخص ثالث سازمان بررسی یک طیف از رفاه بیشتر سیستم های کشاورزی از غنی و بزرگ تر داخل سالن مرغ کشاورزی به مرتع بر اساس برنامه و همه در حال پیشرفت بیش از جریان اصلی مرغ صنعتی تولید.”

وجود دارد لیست پرنده رفاه-گواهی مرغ مارک ها و مزارع در وب سایت سازمان.

شانون همچنین توصیه می شود که مصرف کنندگان “به دنبال جایگزین و یا کندتر رشد مرغ نژاد که جا به اندازه کافی برای رشد در سیستم های کشاورزی” و درخواست شرکت های مواد غذایی به ثبت نام در برای بهتر مرغ تعهد “را به اطمینان حاصل شود که بهتر و سالم نژاد تبدیل به صنعت هنجار شده است.”

chicken wings Super Bowl LIV animal welfare
بال مرغ دیده می شود قبل از اینکه بال مرغ خوردن مسابقه ملی بال مرغ روز در یک فروشگاه مواد غذایی در واشنگتن دی سی در جولای 29, 2015.
PAUL J. RICHARDS/خبرگزاری گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im