رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح وکیل مدافع بستری است که اجازه می دهد رودی جولیانی به دیکته کردن سیاست خارجی بود “خطا در قضاوت” در روز جمعه.

وکیل رابرت ری درگیر شد در مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع در سنا محاکمه که روز چهارشنبه با رئیس جمهور را تبرئه. تهمت بود استیضاح توسط مجلس در تاریخ 18 دسامبر داشتن به اتهام تلاش برای فشار اوکراین به راه اندازی یک بررسی از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

در مصاحبه ای در دن آبرامز نشان می دهد در SiriusXM ری توافق با میزبان آبرامز را ادعا که “قرار دادن جولیانی مسئول سیاست خارجی” یک اشتباه بود. جولیانی است تهمت شخصی وکیل می کند و رسما به توصیه او در سیاست خارجی و مسائل اگر چه او گزارش irked برخی از اعضای دولت برای انجام این کار غیررسمی.

“در این زمینه چه من بگویم این است که تشکیل یک خطا در قضاوت درست میشه ؟ ؟ برای تمام این دلایل است که ما در مورد صحبت کردیم. سفر خارج از کانال های مناسب است و در نتیجه” گفت: ری.

چندین چهره های کلیدی در اوکراین رسوایی گفت: آنها مشغول به کار در جهت جولیانی. سفیر سابق ایالات متحده به اتحادیه اروپا گوردون Sondland گفت که نقش او در این طرح بود که در “بیان جهت” از جولیانی. Sondland اخراج شد با مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه همراه با دیگر خانه استیضاح شاهد سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman.

جولیانی همکاران لو Parnas و ایگور Fruman هر دو متهم برای مالی مبارزات انتخاباتی نقض حقوق بشر در ماه اکتبر گفته شده است که کار را برای جولیانی به فشار اوکراین به راه اندازی تحقیقات است که می تواند کمک مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد تلاش. Parnas اصرار داشت که تهمت بود کارگردانی جولیانی فعالیت های که در آن رئیس جمهور را تکذیب کرد.

حتی پس از استیضاح, جولیانی باقی مانده قصد پیدا کردن مواد است که می تواند مضر به بایدن تعهد به ادامه شکار در روز سه شنبه. قبلی خود تلاش متمرکز بر بی اعتبار تئوری توطئه در مورد بایدن پسر جو هانتر بایدن که همچنان به تکرار توسط خواهان.

Trump and Giuliani
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اجازه می دهد خود را وکیل شخصی رودی جولیانی به توصیه او در سیاست خارجی بود “خطا در قضاوت” به گفته یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح وکلای دفاع.
درو Angerer/گتی

در طول استیضاح تهمت نگهداری می شود که در جولای 25, 2019 تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy بود “کامل است.” دموکرات ها مخالف اعتقاد تماس به شواهدی که رئیس جمهور تا به حال اقدام به آغاز یک “عوض” طرح تبادل کمک های خارجی برای راه اندازی یک بررسی.

آبرامز به ذکر است که بخشی از تهمت, استراتژی دفاع, اذعان کرد که تماس بود ناقص در حالی که رقیب آن را تشکیل impeachable جرم. ری مورد مناقشه این تصور که او تا کنون به صراحت مخالفت با تهمت و ادعای کمال.

“من دقیقا نمی گویند که هر چند” گفت: ری. “آنچه من گفتم این بود که بسیاری از مردم تا به حال به این نتیجه رسیدند یا نتیجه گیری خواهد شد که تماس کمتر از کامل است.”

“این مربوط به چه دیدگاه خود من این است که” ری اضافه شده است.

ری همچنین گفت که برنده خشم بیش از استیضاح توجیه اصرار آبرامز به فکر می کنم از چیزهایی که از مغلوب ساختن پیشی جستن دیدگاه که گفته شده بود “آزرده توسط عدالت کیفری” روند.

عصر ایران به خارج از کاخ سفید اما نه دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de