پس از هفته ها اعتراضات برخی از میشیگان, رستوران ها, میله به بازگشایی در زمان برای آخر هفته روز یادبود

کافه ها و رستوران ها در دو میشیگان مناطق مجاز خواهد بود به بازگشایی در محدود ظرفیت های جمعه یک گام مهم رو به جلو برای یکی از کشورهای در سخت ترین ضربه از coronavirus بیماری همه گیر.

منظور اجرایی امضا شده توسط فرماندار گرچن Whitmer شرح زیر است هفته از تظاهرات ساکنان نا امید شده توسط ایالت اقامت در خانه سفارش در خواست کرده است که کسب و کارهای محلی اجازه داده می شود برای از سرگیری عملیات. تحت Whitmer آخرین سفارش که می رود به اثر پس از نیمه شب جمعه و برخی از کسب و کار خرده فروشی و دفتر کارگران شده اند که قادر به کار از راه دور قادر خواهد بود به بازگشت به کار Whitmer گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس خبری.

آرام محدودیت اعمال خواهد شد به کسب و کار در Upper Peninsula و گذشتن از شهر مناطق Whitmer گفت. کسب و کارهای تحت پوشش منظور اجرایی در این مناطق مورد نیاز خواهد بود به دنبال سخت اجتماعی فاصله و بهداشت روش برای حفاظت از کارکنان خود و مشتریان هر چند رهبران محلی که مایل به اجرای دستورالعمل ها سختگیرانه تر می توانید این کار را در اختیار خود فرماندار گفت.

در گسترش بیشتر از کارگر حمایت Whitmer همچنین اعلام کرد یک دوم فرمان اجرایی را امضا دوشنبه که نیاز به کسب و کار برای ایجاد COVID-19 استراتژی های پیشگیری و آموزش کارگران خواهد شد که درگیر در اجرای آنها. “رفتن به محل کار در حال رفتن به احساس های مختلف برای کمی در حالی که” او گفت:.

Protests in Michigan
تظاهرکنندگان جمع آوری در کنگره آمریکا در لانسینگ, میشیگان در طول 14 ماه مه تظاهرات سازماندهی شده توسط میشیگان آمریکا برای آزادی در اعتراض به دولت را مستند.
جف KOWALSKY/خبرگزاری گتی ایماژ

رستوران ها و کافه ها را انتخاب کنید که برای بازگشایی خواهد شد که به آنها در حد گنجایش 50 درصد با استفاده از جداول قرار داده شده حداقل 6 فوت از هم جدا و سرور نیاز به پوشیدن صورت پوشانده اند. بالایی شبه جزیره و گذشتن از شهر مناطق دریافت تایید برای شروع بازگشایی به دلیل درصد از موارد جدید در آن مناطق بودند زیر ایالت متوسط Whitmer گفت. کاسته محدودیت برای کسب و کار در بخش های دیگر دولت می تواند اعلام کرد ظرف چند روز آینده فرماندار گفت.

“اگر ما نگه داشتن انجام آنچه ما در حفاظت از خودمان و خانواده ما از این برنامه ما می توانید شروع به فکر کردن در مورد دوباره درگیر شدن بخش ها در قسمت های پایین تر از کشور ما” Whitmer گفت.

همانطور که از دوشنبه 51,915 موارد و 4,915 مرگ و میر گزارش شده در سطح ایالت به گفته دکتر Joneigh خلدون ارشد پزشکی اجرایی با میشیگان وزارت بهداشت و خدمات انسانی. “مورد مرگ و ادامه روند بهبود به طور کلی به عنوان یک دولت—و از همه مهمتر مردم دوره نقاهت” خلدون گفت: در طول Whitmer اخبار کنفرانس.

هر چند مورد اعداد برای مناطق مورد تایید برای شروع بازگشایی امیدوار کننده به نظر می رسید گذشتن از شهر شهردار جیم Carruthers پیوست Whitmer دوشنبه به احتیاط ساکنان در برابر بازدید از گذشتن از شهر و مناطق دیگر با آرامش محدودیت در droves در طول آخر هفته روز یادبود. “ما به شما خوش آمد اما ما می خواهیم شما را امن است. ما هنوز هم می خواهید شما را به مراقب باشید زمانی که شما سفر در اینجا,” او گفت:.

Whitmer تکرار Carruthers’ تماس با هوشیاری با تاکید بر اهمیت پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل برای جلوگیری از دوم coronavirus موج در دولت بعد از این سال. “اگر ما این حق ما قادر خواهد بود را به مرحله بعد—و بعد” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im