پس از فرماندار ویسکانسین ، به تعویق انداختن انتخابات بیش از Coronavirus توافق قانونگذاران نذر برای به چالش کشیدن دولت در دادگاه عالی

ویسکانسین فرماندار دموکرات تونی Evers اعلام کرد روز دوشنبه بود که او به تعویق انداختن دولت, انتخابات اصل برنامه ریزی شده برای سه شنبه تا ماه ژوئن به دلیل تهدید جامعه-گسترش coronavirus. در پاسخ ویسکانسین ایران گفت: آنها مبارزه Evers’ تصمیم در دادگاه عالی ایالت.

همراه با انتخابات ویسکانسین قانونگذاران دولت نیز انتظار می رود برای برگزاری دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری ابتدایی در روز سه شنبه.

مارس رای گیری داده ها از megyn kelly نشان داد معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برگزاری قابل توجهی سرب از 62 درصد از رای دهندگان دموکرات حمایت بیش از ورمونت سناتور برنی ساندرز برگزار شد که 34 درصد است.

“تعلیق در شخص رای گیری در 7 آوریل لازم است برای حفاظت از امنیت مردم ویسکانسین و آهسته گسترش COVID-19,” Evers نوشت: روز دوشنبه در یک فرمان اجرایی.

“رک و پوست کنده وجود دارد نه یک جواب خوب به این مشکل” Evers گفت: در یک شنبه بیانیه ای. “من آرزو می کنم آن را آسان. من درخواست شده است هر کس برای انجام بخشی خود را برای کمک به نگه داشتن خانواده های ما همسایگان ما و جوامع ما امن و من امیدوار بودم که قوه مقننه خواهد انجام بخشی خود را—فقط به عنوان بقیه از ما—برای کمک به نگه داشتن افراد سالم و امن است.”

“اما به عنوان شهرداری در حال تحکیم رای گیری مکان و غایب قانونی یا دادگاه اقدام من نمی توانم در وجدان خوب ایستاده و انجام هیچ چیز نیست. خط پایین این است که من آن را یک تعهد به نگه داشتن مردم در امن و به همین دلیل من این امضا فرمان اجرایی امروز” Evers ادامه داد.

tony evers
توافق قانونگذاران در ویسکانسین اعلام نیت خود را در روز دوشنبه به چالش فرماندار تونی Evers’ فرمان اجرایی که به تعویق انداختن انتخابات ایالتی.
Nuccio DiNuzzo/گتی

آیا Evers در واقع این قدرت برای به تعویق انداختن انتخابات شده است یک موضوع مورد بحث است. Evers خود گفت: در طول پنج شنبه در کنفرانس خبری که خود را “دست بسته” به دلیل به تأخیر انداختن انتخابات بود تصمیم او نمی تواند توسط خود.

ویسکانسین جمهوری خواه سناتور اسکات فیتزجرالد و سخنران رابین Vos گفت: در یک شنبه بیانیه ای که Evers’ فرمان اجرایی “است که به وضوح یک قانون اساسی نفس بیش از حد.”

“این یکی دیگر از آخرین دقیقه, فلیپ فلاپ از فرماندار در مارس 7th, انتخابات کردند.” “فرماندار خود بارها اذعان او نه می تواند حرکت انتخابات. تنها در هفته گذشته یک قاضی فدرال گفت که او نمی باید از این قدرت برای انصراف از انتخابات و فرماندار Evers نمی یا. فرماندار Evers نمی تواند به طور یک جانبه اجرای دولت است.”

“این غم انگیز است برای دیدن چنین بی پروا بی توجهی به قانون اساسی از رژیم صهیونیستی است. تونی Evers که تنها چند روز پیش اعتراف کرد او باید از این قدرت برای تغییر انتخابات” نوشت: ویسکانسین اوباما رئیس اندرو Hitt در یک بیانیه صادر دوشنبه. “ورود او را به شدت وزن در ویسکانسین تصمیم دادگاه عالی پس ما از چپ به نتیجه گیری کرد که فرماندار این است که بازی سیاست با چیزی به عنوان با ارزش به عنوان دموکراسی ما. حزب جمهوری خواه را به ادامه مبارزه برای حاکمیت قانون است.”

نیوزویک رسیده به فرماندار Evers’ نظر.

ایالات متحده منطقه قاضی ویلیام کانلی روز پنجشنبه گفت که او نمی خواهد به تاخیر برنامه ریزی شده انتخابات در ویسکانسین اگر چه او در نظر گرفته شده در فرد رای دادن به “بد توصیه می شود.”

“تنها نقش یک دادگاه منطقه ای فدرال است که به مراحل است که کمک به جلوگیری از برخورد در حقوق شهروندان به ورزش رای خود را حق رای دادن به عنوان حفاظت شده توسط قانون اساسی ایالات متحده فدرال و قوانین” کانلی نوشت: در تصمیم خود.

داده ها از ویسکانسین وزارت بهداشت نشان می دهد 2,440 موارد مثبت coronavirus با مجموع 77 مرگ و میر. اما 26,574 افرادی که مورد آزمایش قرار گرفتند برای این ویروس منفی دریافت نتایج آزمون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im