سن-رقابت های مردان بازی در حال تقویت مشخصات زنان سوپر لیگ

اولین مردان دربی شمال لندن در تاتنهام ورزشگاه اولین بار نیست که این دو باشگاه به ملاقات وجود دارد. که افتخار متعلق به جفت زنان تیم که در یک نقطه عطف آخر هفته برای زنان, فوتبال بازی کردن با پیروزی 2-0 آرسنال در مقابل زنان سوپر لیگ-ضبط جمعیت 38,262.

ورود تاتنهام و منچستر یونایتد به WSL – هر دو برنده ارتقاء به بالا پرواز از قهرمانی در سال 2019 – دیده است یک تلاش هماهنگ از فدراسیون فوتبال برای سرمایه گذاری در این رقابت مردان بازی به تقویت, مشخصات زنان.

روابط بین رقیب زنان تیم همیشه احساس مراتب بیشتر افلاطونی از خصمانه و در اسپرز تیم ملی وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان که باید در هر دو طرف تقسیم شده است. سول کمپبل به آرسنال این است – اما بازیکنان هنوز درک اهمیت این دربی شمال لندن.

“من قطعا آن را احساس می کنید, می گوید:” تاتنهام هافبک جوزی سبز که کاپیتان های جانبی آن روز. “چگونه می تواند شما را نه ؟ وجود چنین سابقه دیرینه دارد و مهم نیست اگر آن را مردان و یا زنان. شما احساس می کنید مانند شما بخشی از این باشگاه پس از شما را در آن رقابت.

“من فکر می کنم ما رقابت بین ما و آرسنال تنها واقعا آغاز شده در یک نمایشگاه به صفحه این سال است. تاتنهام نبوده است حرفه ای زنان, تیم, تا این سال است. آرسنال باید بدیهی است تاسیس حرفه ای تنظیم برای چند سال. هر زمان که ما بازی آنها را به افرادی که نمی دانم در مورد زنان بحث فوتبال… اما من در تاتنهام چند فصل و من می خواهم بر این باورند که کمی ناعادلانه چرا که آنها همیشه به حال یک بیت از یک سر شروع می شود. من احساس کردم که ما تا به حال چیزی برای اثبات این سال نشان می دهد که ما با آنها وجود دارد و ما می توانیم به رقابت بپردازند.”
راشل Furness از تاتنهام جنگ با دانیل ون د Donk از آرسنال


اعتبار: گتی ایماژ

بخشی از دلیل آن است که زنان را بازی کرده است از لحاظ تاریخی فاقد رقابت است به دلیل آن است که هنوز هم دشوار است برای ایجاد یک حرفه ای در ورزش است.

کمتر باشگاه و کمتر تاسیس تیم های حرفه ای به این معنی است که بازیکنان به طور معمول حرکت به رقیب باشگاه: انگلستان لوسی برنز بازی های برگزار شده است برای هر دو لیورپول و اورتون; به عنوان یک بازیکن منچستر یونایتد زنان سر مربی کیسی سنگی برای لیورپول و آرسنال; سابق منچستر یونایتد کاپیتان الکس گرین نقل مکان کرد و به باشگاه لیورپول. سبز, 27, تنها امضا, او اولین قرارداد حرفه ای در سال گذشته است.

“قبل از آن من تا به حال هشت تا وقتی که شش شغل مشغول به کار در یک دبیرستان, آموزش PE و جغرافیا” او توضیح می دهد. “من می خواهم بازی فوتبال پس از. من می خواهم کشیدن 15 ساعت در روز گرفتن خانه از آموزش در 10:15. سپس آخر هفته خواهد بود تا در بازی فوتبال. اگر من تا به حال در یک بازی من می خواهم به سفر در یک شنبه و من نمی گردیم تا اواخر, اواخر روز یکشنبه. این یک پیوند سخت به نوعی به جایی که من هستم اما آن را تمام شده است به طوری که ارزش آن.”

او فکر بازگشت به این که اسپرز زنان به تور خود را از تاتنهام ورزشگاه در هفته قبل از دربی. آنها گفته شده بود ماه پیش که آنها به احتمال زیاد به بازی یک بازی وجود دارد; سپس آنها آموخته آن خواهد بود آرسنال. سپس آنها آموخته است که چگونه بسیاری از بلیط های آنها تا به حال به فروش می رسد.

“بسیاری از مردم ممکن است آن را به عنوان ترسناک اما من فکر می کنم شما رو به فکر می کنم از آن به عنوان یک فرصت را به بازی در یک مرحله بزرگ می گوید:” سبز.

“من سخت کار می کرد تا برای مدت طولانی به سعی و توان در بهترین موقعیت من را می توان در فوتبال است. من تو را دیدم آن را به عنوان یک فرصت بزرگ برای من فقط به نمایش گذاشتن آنچه که من می توانید انجام دهید در مقابل آن بسیاری از مردم واقعا قرار دادن یک چرخش مثبت در آن است.

“همه دختران بازی نمی در یک محل مانند آن. آن را کاملا غیر واقعی است. امکانات و فضای شما هنگامی که شما راه رفتن در اطراف است فقط باور نکردنی است. مورد علاقه من کمی دنبال شد در زمین و دیدن چقدر کامل است. آن را بی عیب و نقص. آن را بی عیب و نقص. این تنها چیزی است که شما رویای بازی در.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im