عامل: مردی که به ضرب گلوله Ahmaud Arbery گفت: نژادی لکه دار کردن بیش از بدن خود را

ویژه دادستان برای دولت گرجستان روز پنجشنبه گفت که شواهد در قتل Ahmaud Arbery نشان می دهد این جوان سیاه شد و بارها و بارها در جعبه توسط دو کامیون وانت به عنوان او به شدت در تلاش برای فرار. سرب گرجستان دفتر تحقیقات در این مورد نیز شهادت داد که مسلح گفت: یک نژادی لکه دار کردن به عنوان Arbery lay dying.

عامل ریچارد شماره شهادت دادند که راننده از اولین وانت, تراویس McMichael در نهایت کردم و شات Arbery در قفسه سینه از سه عکس با pump-action shotgun که فرستاده Arbery متناوب و در حال سقوط بر روی جاده مرگباری زخمی شدند.

شماره گیری گفت: راننده دوم وانت ویلیام “Roddie” برایان گفت که او شنیده مسلح می گویند یک نژادپرست لقب به عنوان او ایستاده بود بیش از Arbery بدن قبل از اینکه پلیس وارد شدند.

ویژه دادستان جسی ایوانز گفت: Arbery “بود و تعقیب شکار کردن و در نهایت اعدام شد.”

شواهد ارائه شده برای حمایت از اتهام قتل علیه McMichael و پدر خود را به عنوان به خوبی به عنوان برایان. آن را به چالش می کشد ادعای دفاع از آن مطرح شده توسط مسلح و پدرش, گرگ McMichael. آن را نیز می تواند عامل به تحقیقات فدرال به این که آیا جرم و جنایت نفرت اتهامات موجه.

Georgia Chase Deadly Shooting
در این تصویر ساخته شده از ویدئو Travis McMichael چپ و گرگ McMichael گوش دادن به یک جلسه مقدماتی از طریق یک دادگاه تصویری خوراک چهار شنبه, ژوئن 4, 2020, در حالی که در داخل در Glynn زندان شهرستان در نیوبرانزویک. AP

گرجستان یکی از تعداد انگشت شماری از کشورهای با هیچ جرم و جنایت نفرت اساسنامهکه به طور کلی اجازه می دهد برای شدیدتر محکومیت برای عاملان جنایت حکم توسط دادگاه به تعصب-با انگیزه است.

گزارش کالبد شکافی برای Arbery نشان داد که او به ضرب گلوله کشته شد سه بار دو بار در قفسه سینه و یک بار در دست. این گزارش همچنین به این نتیجه رسیدند Arbery نیست که مواد مخدر یا الکل در سیستم خود را با توجه به یک کپی از این گزارش به دست آمده توسط رادیو فردا.

این McMichaels و برایان بودند به اتهام قتل ماه پس از Arbery کشته شد و پس از یک سری از recusals محلی دادستان و اورژانس از برایان تصویری از نهایی برخورد منجر به یک دولت تصاحب مورد.

وکلای متهمان و دولت اذعان کرد در دادگاه فوق العاده ای زمینه برای شنوایی پس از یک هفته خشونت در آمریکا بیش از اجرای قانون تعصبات در برابر سیاه قربانیان. ترین عینک ماسک زمانی که آنها با نزدیک شدن به نیمکت و یا زمانی که آنها صحبت آگاهانه نیاز برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در حالی که اکثر دادگاه ها بسته به علت این بیماری همه گیر.

Glynn شهرستان دادرس قاضی والاس E. Harrell باید تعیین کند که آیا مقامات شواهد کافی از قتل به رفتن به دادگاه.

Arbery کشته شد Feb. 23 پس از پدر و پسر مسلح خود و به تعقیب هنگامی که آنها کشف 25 ساله مرد سیاه و سفید در حال اجرا در محله خود را فقط در خارج از شهرستان بندر Brunswick. برایان گفت: او کشف آنها رانندگی پیوست و تعقیب شماره گیری گفت.

آن نیست تا زمانی که ممکن است 7 است که آن مردان – گرگ McMichael, 64 و تراویس McMichael, 34 – بودند به اتهام قتل جنایت و تشدید حمله. این McMichaels دستگیری آمد و دو روز پس از تلفن همراه تصویری از تیراندازی به بیرون درز آنلاین و هم زده یک اعتراض ملی.

Bryan, 50 فیلم برداری این ویدئو. او نیز دستگیر شد و به اتهام قتل جنایت و به طور غیر قانونی با استفاده از یک وسیله نقلیه به تلاش برای محدود و بازداشت Arbery.

گرجستان قانون تعریف جرم قتل به عنوان قتل ناشی از کمیسیون زمینه ای جنایت. آن نیازی نیست که به قصد کشتن. حداقل مجازات حبس ابد با احتمال آزادی مشروط.

تا حد زیادی به تظاهرات مسالمت آمیز پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس Breonna تیلور در لوئیزویل کنتاکی و Arbery منجر به شیوع خشونت در بسیاری از شهرهای بزرگ از جمله آتلانتا. گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ وعده داده شده “قوی دولت در اجرای قانون حضور” در منطقه نیوبرانزویک پنج شنبه همزمان با دادگاه.

وکلای دفاع درخواست جلسه به دادستان نشان می دهد که آیا آنها علت احتمالی را به اتهام مردان با قتل است.

گرگ McMichael گفت: پلیس پس از تیراندازی در ماه فوریه که او مشکوک Arbery از ارتکاب نمیتوانیم در محله. او گفت: Arbery حمله پسر خود را قبل از ضربه بودن.

Arbery خانواده گفت که او صرفا از دویدن. سابق دبیرستان بازیکن فوتبال زد به در شکل باقی بماند و زندگی می کردند کمتر از 2 مایل (3.2 کیلومتر) از زیربخش جایی که او کشته شد. مادرش گفت که او برنامه ریزی شده برای شروع به دانشکده فنی در پاییز برای تبدیل شدن به یک برق.

دفاع وکیل را برای هر دو McMichaels باید گفت بسیار ناشناخته باقی مانده در مورد آنچه که منجر به تیراندازی و هشدار داده اند در برابر عجله برای قضاوت. یک وکیل برای بریان کرده است گفت که او صرفا یک شاهد Arbery مرگ است.

هر سه متهم باقی می ماند صالحی: در Glynn شهرستان است. متفاوت قاضی باید تصمیم بگیرید که آیا اجازه می دهد تا آنها را به رایگان در اوراق قرضه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im