ایرفرانس و KLM تبدیل به آخرین شرکت های هواپیمایی به صورت ماسک اجباری

K,LM و هوایی فرانسه اعلام کرده اند که با پوشیدن ماسک صورت اجباری خواهد بود در همه پروازها از آوریل 11. خبر می آید به عنوان KLM به تدریج شروع به بازگرداندن آن به حالت تعلیق پروازهای اروپایی با خدمات روزانه به هشت مقصد از جمله بارسلونا و مادرید و رم و میلان.

این اقدامات جدید نیاز مسافران و خدمه و کارکنان زمین به پوشیدن ماسک صورت شبانه روزی در حالی که هواپیما در طول پرواز با مسافران مسئول برای ارائه خود را. آن است که تا کنون مشخص نیست که آیا مسافران خواهد بود دسترسی به پروازهای اگر آنها موفق به پوشیدن ماسک یا در واقع چه تلقی کافی صورت پوشش. سیاست های جدید تنظیم شده و در طول تابستان حداقل تا اوت 31.

هوایی فرانسه نیز اعلام کرد یک قایق از دیگر اقدامات ایمنی از جمله نصب و راه اندازی پلکسی گلاس حفاظت از صفحه نمایش در فرودگاه که در آن امکان پذیر است و افزایش تمیز کردن هواپیما. در کوتاه مسافت پرواز در اروپا و غذا و خدمات شده اند به حالت تعلیق در حالی که در مسافت های طولانی پرواز غذا خواهد بود به صورت جداگانه پیچیده.

چه اروپایی دیگر سیاست های هواپیمایی در صورت ماسک?

Wizz Air از سر پرواز در مارس 1 با خدمات از London Luton به انتخاب شهرستانها اروپا است. آن است که اصرار دارد همه مسافران سایش پوشش صورت با ماسک رایگان توزیع شده برای کسانی که نمی آوردن یک. اقدامات ایمنی اضافی شامل تمام خدمه کابین با پوشیدن ماسک و دستکش و همچنین sanitising دستمال مرطوب بودن توزیع شده برای هر مسافر.

ماسک صورت در فرودگاه نگاه مجموعه ای به طور طبیعی

اعتبار:
گتی

در ضمن Aer Lingus آمده است در زیر آتش پس از, تصاویر جدیدی از بسته پرواز از بلفاست به لندن دیروز. مسافران پیشنهاد بدون اقدامات ایمنی اضافی گرفته شد با اکثریت قریب به اتفاق مردم ظاهر می شود نه به پوشیدن ماسک. در آن بیانیه این شرکت هواپیمایی گفت: “ایمنی و امنیت Aer Lingus مشتریان و خدمه اولویت ما است و هر گونه روند تغییرات است که شناخته شده به عنوان مورد نیاز اجرا خواهد شد به عنوان یک مسئله فوری.”

بریتیش ایرویز هنوز برای اعلام موضع خود را در ماسک های صورت, با وجود آن افزایش یافته هواپیما تمیز کردن عملیات.

آنچه در مورد بیشتر در صحرا?

در آمریکا اگر چه بیش از 90 درصد از پروازهای بین المللی لغو شده اند, خدمات داخلی شروع به از سرگیری خدمات و بسیاری از حامل های عمده مانند دلتا خطوط هوایی آمریکا و ایران را اعلام کرد که مسافران و خدمه ملزم به پوشیدن ماسک یا دیگر چهره دیگر پوشش با ایران ارائه ماسک به صورت رایگان.

کوانتاس استرالیا ملی حامل گرفته اند یک رویکرد متفاوت شاید با توجه به نسبتا کم مورد کوروناویروس در کشور است. در حال حاضر مسافران ملزم به پوشیدن ماسک, اگر چه اجتماعی فاصله در حال تمرین در هر کجا که ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de