خطوط هوایی نوار در-پرواز فروش الکل با توجه به کروناویروس

نیاز به دست آوردن مجدد اعتماد به نفس از مسافران spooked توسط coronavirusتعداد فزاینده ای از خطوط هوایی ایالات متحده به طور موقت تعلیق خود را در پرواز الکل سرویس در یک حرکت برای محدود کردن تعامل انسان.

تغییرات آمده به عنوان خدمه پرواز در اتحادیه به نام دولت فدرال به انجام بیشتر برای اطمینان از مسافران پوشیدن ماسک صورت در هواپیما و به عنوان شرکت های هواپیمایی گفت: وجود خواهد داشت انشعابات برای افرادی که حاضر به توجه عمومی دستورالعمل های ایمنی.

خطوط هوایی آمریکا تایید کرد که آن را کوچک پشت آن مواد غذایی و نوشیدنی ارائه شده برای به حداقل رساندن تماس بین خدمه پرواز و مسافران است. فروش الکل ممنوع در هواپیما اصلی کابین دیگر در پروازهای بین المللی.

خطوط هوایی دلتا همچنین تایید کرد که الکل ممنوع است, در تمام پروازهای داخلی و بین المللی به مکزیک و کانادا و کارائیب و آمریکای مرکزی است بدون در نظر گرفتن صندلی کلاس. این حرکت یک پیشنهاد به پاره کردن “به ضروری پردازنده مواد غذایی و آشامیدنی گزینه های در تلاش برای کاهش فیزیکی نقاط تماس بین مشتریان و کارکنان” با توجه به دلتا.

تلاش برای محدود کردن تعاملات بین خدمه و مسافران جت بلو ایرویز در حال حاضر ارائه می دهد مشتریان قبل از مهر و موم شده کیسه های با آب و دو میان وعده در حالی که کسانی که خرید نسخه آن از کلاس اول صندلی های ارائه شده تنها در خدمت ظروف آبجو و شراب و قبل از وعده غذایی مهر و موم شده جعبه حامل توضیح داد.

شکایت به شرکت های هواپیمایی افزایش می یابد به عنوان مشتریان بازپرداخت تقاضا

غرب نیز در حال حاضر محدودیت های میان وعده و نوشیدنی خدمات به طور موقت تعلیق آن برای پروازهای کمتر از 250 مایل و ارائه قوطی آب با نی و یک اسنک مخلوط در دیگر پروازهای این شرکت هواپیمایی گفت: در ژوئن 1 به روز رسانی در وب سایت خود را.

جنوب غربی تغییر سرویس در پاسخ به COVID-19 مارس و “به نظر می رسد به جلو به بازگرداندن کامل در هیئت مدیره ارائه خدمات هنگامی که شرایط اجازه می دهد” حامل یک ایمیل به در گفت تا فردا MoneyWatch.

حامل اروپا از جمله Easyjet و KLM همراه با آسیا ویرجین استرالیا باید همه در این گزارش گرفته شده مشابه مراحل در پاسخ به COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im