رهبر القاعده وابسته در یمن کشته شد در یک حمله هوایی آمریکا به دستور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید تایید کرد شب گذشته.

قاسم al-Rimi که منجر القاعده در شبه جزیره عربستان (اتریش) بود ردیابی برای چند ماه با استفاده از نظارت هوایی و دیگر منابع اطلاعاتی قبل از حمله هوایی انجام شد. اعتصاب گزارش شده در هفته گذشته است و به فکر انجام شده در اوایل ماه ژانویه است ولی این اولین تایید رسمی از al-Rimi مرگ است.

Al-Rimi شد رهبر یکی از قدرتمند ترین شاخه های شبکه تروریستی تبدیل شدن به یک هدف کلیدی برای دولت آمریکا که قرار 10 میلیون دلار فضل بر روی سر خود را. جهادی مرگ است یک ضربه بزرگ برای این گروه تروریستی که به رسم چندین حمله تروریستی در اروپا و آمریکا است.

در بیانیه منتشر شده در اواخر شب گذشته آقای مغلوب ساختن پیشی جستن سخنگو گفت: al-Rimi را “مرگ بیشتر تنزل قدرت نمایی و جهانی القاعده جنبش و آن را به ما به ارمغان می آورد و نزدیک به از بین بردن تهدیدات این گروه مطرح و به امنیت ملی ما”.

Al-Rimi مسئولیت یک تیراندازی مرگبار در ماه دسامبر در ایستگاه هوایی نیروی دریایی Pensacola که در آن عربستان افسر دانشکده افسری کشته شدن سه آمریکایی ملوانان.
مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته را بازتوییت کرد گزارش از al-Rimi مرگ


اعتبار: AP

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکا و متحدان آن هستند امن تر به عنوان یک نتیجه از مرگ او.

“ما ادامه خواهد داد برای محافظت از مردم آمریکا با ردیابی کردن و از بین بردن تروریست ها که به دنبال به ما آسیب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در حالی که تهمت تایید گزارش می دهد که آل Rimi کشته شده بود او نمی گویند که ما عملیات انجام شد و یا ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد چگونه آن را انجام.

Al-Rimi گفته بود در 18 دقیقه که گروه خود را مسئول دسامبر 6 تیراندازی در پنساکولا. او به نام تیرانداز, عربستان, نیروی هوایی مامور محمد Alshamrani یک “شوالیه شجاع” و یک “قهرمان”. تیرانداز افتتاح شد آتش سوزی در یک کلاس درس در پایه کشته شدن سه نفر و زخمی شدن دو نفر دیگر قبل از او کشته شد. هشت نفر دیگر نیز صدمه دیده است.

تیراندازی با تمرکز توجه عمومی در حضور دانشجویان خارجی در آمریکا آموزش نظامی برنامه ها و در معرض کاستی در غربالگری دانشجویان. در ماه ژانویه در آمریکا به خانه فرستاده 21 نظامی عربستان به دانش آموزان گفت: کارآموزان به حال جهادی یا ضد آمریکایی احساسات در صفحات رسانه های اجتماعی و یا “تماس با پورنوگرافی کودکان” از جمله در اتاق های چت اینترنتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام تایید زودتر نشانه ای که al-Rimi کشته شده اند. در اواخر ماه ژانویه یک مظنون حمله پهپاد تخریب یک ساختمان و مسکن القاعده شبه نظامیان در شرق یمن. هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد چند توییت های دیگر و گزارش های رسانه ها که به نظر می رسید به ارائه تایید است که این اعتصاب تا به حال کشته al-Rimi.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de