آلاباما اعدام زندانی ناتانیل جنگل برای پلیس قتل خواهد بود ‘مدرن و روز Lynching,’ خانواده می گویند

نیوزویک | No comments

ناتانیل جنگل نمی ماشه برای شلیک مرده سه افسر پلیس زن در بیرمنگام آلاباما در ژوئن 17, 2004.

اما 44 ساله است به اعدام با تزریق مواد کشنده برای قتل کارلوس اون هارلی Chisholm سوم و چارلز بنت در آلاباما Holman زندان در 6 p. m. روز پنج شنبه.

چرا که جنگل شد متهم به عنوان همدست که تحت آلاباما قانون مجازات مرگ است. اگر آن پیش می رود او می خواهد اولین اعدام انجام شده در دولت در این سال است.

دادستان گفت: جنگل متنفر پلیس و کمک به تنظیم یک کمین برای افسران زمانی که آنها سعی در خدمت به بزه حکم به جنگل در مبارزه با مواد مخدر در انسلی محله بیرمنگام که در آن او و دوستش کری اسپنسر به فروش می رسد کرک کوکائین است.

اسپنسر اعتراف به گانینگ این سه افسر را در مرگبارترین روز در بیرمنگام اداره پلیس ، اما او می گوید که آن را به حال شده است یک عمل self-defense—a ‘”زانو حرکت تند و سریع واکنش”—هنگامی که او را دیدم Chisholm اشاره اسلحه در او. یکی دیگر از افسر, مایکل کالینز جان سالم به در برد.

اما وودز’ مدافعان می گویند او بی گناه است—او هرگز از کار اخراج یک سلاح وجود دارد و هیچ توطئه ای برای کشتن افسران آن روز.

خود را وکیل می گویند بازمانده افسر شهادت بود که جنگل تسلیم به پلیس قبل از اسپنسر شروع به تیراندازی—اما همچنین تغییر شهادت او از اوایل اظهارات شامل یک ادعا می کنند که جنگل تهدید کرده بود افسران قبل از آنها کشته شدند.

جنگل’ pro bono وکیل لورن Faraino گفت: او خوانده شده در مورد جنگل مورد در یک مقاله خبری در اوایل این سال و متوجه شده است “قبر سقط جنین از عدالت است.”

Faraino سابق شرکت وکیل که به تازگی نقل مکان کرد به آلاباما برای پیوستن به کسب و کار سرمایه گذاری گفت: او تصمیم گرفت تا در جنگل’ مورد یک ماه پیش با وجود بودن یک وکیل مدافع جنایی چرا که هیچ کس دیگری نمی بود “لایه برداری پشت لایه مورد برای دیدن آنچه که واقعا حقیقت بود.”

“همانطور که من یاد گرفتم در مورد راه که آنها او را محکوم کرد در تئوری همدستی گفت: وجود یک طرح برای کشتن آن روز آن را به طور کامل پشتیبانی نمی شود شواهد” او گفت: عصر ایران.

Nathaniel Woods
ناتانیل جنگل با (L-R) مادر پاملا جنگل خواهر آسمانی جنگل و خواهر پاملا جنگل.
خانواده ناتانیل جنگل

“شواهد نشان می دهد که کری اسپنسر عمل کرده و به تنهایی عمل کرده تکانه و اعتراف کرد که او دستگیر شد. او را حفظ کرده است که داستان آن روایت برای کل زمانی که او نشسته است در انتظار اعدام هستند.”

Faraino گفت: اسپنسر که او نیز محکوم به مرگ برای قتل به او نوشت این هفته برای گفتن جنگل “است که در مورد به مرگ به خاطر جرمی که او مرتکب نشده بود.”

“Nate ain’t انجام هیچ چیز” اسپنسر گفت: تجدید نظر در مصاحبه اخیر است. “من n**** است که در واقع 100 درصد بی گناه است. همه او را در آن روز بود دریافت ضرب و شتم و او زد.”

“تاپیک کامل قوام در یک طرف و سپس در وزارت امور خارجه را در کنار گرفت و گفت که برخی از مرتب کردن بر اساس طرح” Faraino اضافه شده است.

“رک و پوست کنده آن را فقط به یک روایت که آنها ساخته به منظور دریافت بیش از یک نفر برای عکسبرداری از سه افسران بود که قابل فهم فاجعه اما آن را نمی کند توجیه مصرف خون یک انسان بی گناه.”

جنگل را به خانواده و هواداران شده اند به شدت مبارزه برای جلوگیری از اعدام او.

یک درخواست اصرار فرماندار Ivey به او بدهد کردند واز بیش از 75 ، 000 امضا که از پنج شنبه صبح. آنها همچنین انباشته بیش از 20 ، 000 نامه از حامیان اصرار فرماندار Ivey به اعدام را متوقف کند. روز چهارشنبه آنها بازدید Ivey در مونتگمری آلاباما به ارائه برخی از این نامه ها. دفتر والی شده است تماس, برای اظهار نظر ،

مبارزات انتخاباتی نیز به خود جلب حمایت از فعالان از جمله پسر دیر فعال حقوق مدنی مارتین لوتر کینگ جونیور و رپرهای T. I. and Meek Mill.

در نامه ای به فرماندار Ivey ارسال شده در اوایل این هفته مارتین لوتر کینگ سوم نوشت: “فقط در دو روز دولت خود و دولت من در آن متولد شد, قرار است برای کشتن یک مرد است که به احتمال بسیار زیاد ،

“55 سال پیش پدر من مارتین لوتر کینگ جونیور رهبری یک راهپیمایی از سلما در آلاباما جایی که او و همکار و مدنی کشته شدند و مورد ضرب و شتم. تحت سازمان دیده بان خود را آلاباما است که در مورد تولید و در عین حال یکی دیگر از غم بی عدالتی است.

او اضافه کرد: “کشتن این مرد آمریکایی آفریقایی که مورد نظر بوده است به شدت و سنن و توسط دادگاه می تواند تولید غیر قابل برگشت بی عدالتی است. آیا شما مایل به اجازه می دهد یک برنامه به طور بالقوه انسان بی گناه به اعدام؟”

پادشاه گفت: نیوزویک در روز چهارشنبه که او هنوز برای دریافت پاسخ از فرماندار. “فرماندار Ivey تنها کمی بیش از 24 ساعت برای معکوس کردن این بی عدالتی و نجات Nate جنگل زندگی,” او گفت:.

او از مردم خواست تماس با دفتر فرماندار به درخواست کردند برای جنگل و اضافه کرد: “جنگل” اعدام خواهد تنها نشان می دهد که Alabama آموخته است از گذشته و این که آنها آموخته اند که از جنبش حقوق مدنی دهه 1960 که متمرکز بر عدالت و احترام به حقوق بشر است.

“این است که در سال 2020 ما باید بهتر از این. فرماندار Ivey تنها یک روز برای پیوستن به سمت راست از تاریخ است.”

جنگل’ خواهر پاملا جنگل گفت: نیوزویک که جنگل امیدوار است اما افزود که این کمپین برای نجات او است “نبرد دشوار.”

“او امیدوار دانستن در مورد همه چیز که ما انجام می دهیم سعی کنید به گسترش این کلمه و هر کس به خواندن در مورد پرونده” او گفت:.

“او بسیار امیدوار است که اما با ما بودن در آلاباما و او را یک مرد سیاه و سفید این نبرد دشوار. این یک نبرد دشوار در تلاش برای نجات یک مرد محکوم به اعدام بی گناه یا نه آنها در حال رفتن به سعی کنید به او را بکشند. در این مورد او را بی گناه و آنها می خواهند او را بکشند.”

اما Faraino اضافه شده است که اعدام نباید تنها متوقف شود چرا که جنگل بی گناه است بلکه به دلیل وجود شواهد گواه و شواهد دستکاری و استفاده از تاکتیک های نامناسب در این مورد.

Nathaniel Woods
ناتانیل جنگل با خواهر خود پاملا جنگل.
خانواده ناتانیل جنگل

او اضافه کرد که او و دیگر وکلای نمایندگی جنگل’ جمع آوری مدارک و شواهد که آنها ادعا می کنند نشان می دهد کلید های شاهدان در مورد یا شهادت دروغ یا نیست شهادت پس از معاملات با پلیس است.

“وجود دارد بسیاری از مسائل را با او محاکمه و راهی که دادستان انجام شده خود شواهدی وجود دارد شاهد دستکاری شواهد وجود دارد از حرکت فیزیکی پزشکی قانونی و شواهد جمع آوری شده در صحنه و به طور کلی وجود دارد فقط تاکتیک های نامناسب استفاده می شود به اشتباه داوران و منجر به حکم گناه” او گفت:.

درخواست گزارش داد که دو تن از افسران اوون و Chisholm “خود را به حال شهرت به فساد و خشونت” و جمع آوری پول از فروشندگان مواد مخدر در این محله در بازگشت برای حفاظت از عملیات خود را با توجه به اسناد و مدارک.

غیر انتفاعی مجازات اعدام مرکز اطلاعات گفته است که جنگل’ “نژادی متهم محکومیت و مرگ جملات آلوده با ادعای پلیس فساد و ارعاب شاهدان و ناکافی نمایندگی.”

آنها گفتند: این مورد نیاز به بررسی قبل از اینکه او می تواند اجرا شود به دلیل “اتهام سوء رفتار پلیس بی کفایت نمایندگی و آلاباما قانون اجازه می دهد مرگ و احکام مبتنی بر عدم اتفاق آراء هیئت منصفه رای.”

Faraino گفت: جنگل’ مورد مانع شده است توسط “بی کفایت” مشاور “در هر مرحله از راه است.”

او گفت: “زمانی که من درگیر شد من متوجه شدم که چقدر عمیق این حال خراب خود را قبل از مشاوره.” Faraino گفت: جنگل’ محاکمه وکلای مدافع که تا به حال هرگز سعی سرمایه مورد قبل از خود را رد کرد و درخواست معامله است که دولت پیشنهاد کرده بود که او را دیده و محکوم به بین 20 و 25 سال برای یک غیر سرمایه جرم.

اما وکلای توصیه شده بود Nate که او نمی تواند به اعدام محکوم شد زیرا او نه ماشه مرد Faraino گفت.

“خوب است که نادرست است. در آلاباما حتی اگر شما نمی ماشه مرد شما می تواند محکوم به مرگ در نظریه همدستی است که دقیقا چگونه آنها را محکوم Nate,” او گفت:.

“این فقط یک مثال از این راه آنها را خراب کرد. در تجدید نظر سطح بسیاری از وکلای فقط به طور کامل از دست رفته مهلت… یکی از وکلای مدافع در واقع کاهش یافته است از صورت او بدون گفتن او در نتیجه باعث او را به دست مهلت بنابراین در حال حاضر همه از این قوی برای دعاوی حقوقی بوده است رویه محروم به این دلیل که آنها را مشاهده کنید در زمان.”

اما آلاباما دادستان کل استیو مارشال را رد کرده است چنین درخواست کرد تا کنون ارائه شده و به جنگل. در نامه ای به فرماندار Ivey, مارشال گفت: جنگل ” دادستان “به شدت و به صراحت انکار است که چنین پیشنهاد شد که تا کنون ساخته شده است.”

در این نامه مارشال نیز خواست فرماندار Ivey نمی شود قانع جنگل هواداران.

او تصریح کرد: دولت نظر که افسران پلیس به قتل رسیدند در کمین هر حال مرگ از چند زخم گلوله. “اگر جنگل نبود تیرانداز او به سختی بی گناه, اطرافیان,” مارشال نوشت.

او با اشاره به شهادت Marquita مک کلور که جنگل’ دوست دختر, در زمان, که کارآگاهان گفت که او تا به حال شنیده جنگل و اسپنسر صحبت کردن در مورد قتل پلیس قبل از تیراندازی گفت: “من کشتن m************.”

اما او بعدا گفت: پیش از محاکمه شنوایی که او “ساخته شده است که” با توجه به گزارش آسوشیتد پرس در سال 2004. “من به خانواده آنچه شما می خواهید به شنیدن” او گفت:. جنگل’ وکلای مدافع استدلال در دادگاه تجدید نظر که پلیس را تهدید کرده بود به اتهام او با آزادی مشروط نقض اگر او نبود شهادت علیه او درخواست تجدید نظر شده است.

Faraino نوشت: در عفو دادخواست که تقریبا همه شاهد برای تعقیب و دفاع بودند متناقض در شهادت خود را.

این درخواست گفت که Collins شهادت بود در جنگل’ دادگاه در اکتبر سال 2005 که جنگل گفت: ماموران که “اگر شما در اینجا ما f*** شما”—اما هرگز به ذکر است که اظهار نظر در دو پلیس اظهارات, از جمله یکی در روز یا در دو قسم شهادت در طول اسپنسر آزمایشی که گرفته شده بود تنها چند ماه قبل از.

Faraino نوشت: در خلاصه ای از تحقیقات خود را که تغییر در شهادت بود “یکی از محوری ترین جنبه های ناتانیل اعتقاد چرا که بدون تغییر در شهادت آن شده اند که به سختی او را محکوم به بودن همدست است.”

در شهادت او کالینز همچنین گفت که جنگل در حال بیرون آمدن از خانه را با دست خود بالا و گفت: به افسران: “من تسلیم. من تسلیم. فقط نمی اسپری با گرز.”

“مدارک ارائه شده توسط دولت برای نشان دادن همدستی در تعارض است در بهترین و آمیخته با شاهد و شواهد دستکاری در بدترین حالت” مورد عفو درخواست اضافه شده است.

“دادستان ساخته شده و موفق یک روایت از گناه. وجود دارد هیچ انکار که Nate بود که همیشه یک شهروند مطیع قانون. او سابقه بستری به فروش مواد مخدر و بی احترامی چهار افسر پلیس سفید. اما او مرتکب قتل پایتخت.”

Nathaniel Woods
ناتانیل جنگل در یک تاریخ رزرو photo. جنگل تنظیم شده بود اعدام برای قتل سه افسر پلیس زن در بیرمنگام آلاباما در سال 2004.
آلاباما وزارت اصلاحات

با این وجود در بیانیه صادر شده در چهارشنبه مارشال اصرار داشت که جنگل هرگز تسلیم و مجازات او است “فقط.”

“وجود دارد در آخرین لحظه حرکت جریان به ‘ذخیره’ پلیس-قاتل ناتانیل جنگل از او فقط مجازات,” او گفت:.

“پیام است که جنبش محصور شده با این تیتر از آزادی مطبوعات فرستاده امروز که اعلام کرد: ‘تسلیم و مرد بی گناه مجموعه به مرگ است.’ که تیتر شامل دو دروغ و یک حقیقت. دروغ هستند توصیف ‘تسلیم’ و ‘بی’: نه درخواست وجه به ناتانیل جنگل که اعمال به طور مستقیم باعث مرگ سه پلیس و آسیب به دیگری است.

“حقیقت این است که مجموعه ای است برای مرگ: Nathaniel جنگل بود به درستی گناهکار شناخته و محکوم به اعدام توسط یک هیئت منصفه از همسالان خود و از آن جمله است مجموعه انجام شود فردا; است که عدالتتنظیم شده است انجام شود فردا. تنها بی عدالتی در مورد ناتانیل جنگل است که تحمیل آن چهار پلیس که روز وحشتناک در سال 2004.” مارشال, است تماس اضافی برای نظر.

پاملا جنگل گفت: مارشال نامه و بیانیه به حال خشم او.

“این یک روز مدرن, lynching,” او گفت: عصر ایران. “ما واقعا در مورد آن ناراحت به این دلیل که دادستان کل می داند که برادر من بی گناه است اما برای برخی از این دلیل او می خواهد به لینچ یک مرد سیاه و سفید. آنها اهمیتی نمی دهند در مورد حقایق در مورد.”

او توضیح داد که برادر خود را به عنوان یک “دوست داشتن و مراقبت از” پدر سه فرزند خود را در سن 18, 20 و 22—و سه نوه جوان.

“آنها فقط از دست مادر خود به سرطان ریه و در حال حاضر آنها در حال تلاش برای گرفتن پدر خود را از آنها,” او گفت:.

پاملا جنگل اضافه شده که برادر او “تبدیل زندگی خود را در اطراف” زمانی که او دستگیر شد. “دلیل او حتی وجود دارد چرا که [او] شد کمک به یک دختر که بی خانمان,” او گفت:.

“او تبدیل شده بود زندگی خود را در اطراف. او شروع به کار ساخت و ساز. تنها دلیل او وجود دارد چرا که او در تلاش بود برای کمک به کسی که به خاطر اینا از نوع شخصی او است. او واقعا یک قلب بزرگ است.”

“من فقط می خواهم مردم بدانند که او یک مرد بی گناه آنها را می خواندم که برای خود آن را نه فقط در آمدن از دهان من. این اشتباه در بسیاری از راه های من نمی تواند توضیح دهد.”

“ما می دانیم و جهان می داند که او یک مرد بی گناه. همه ما می دانیم که او بی گناه است. بنابراین برای [فرماندار Ivey] و کارکنان خود و یا هر کس دادستان کل به می خواهید برای اجرای او دانستن این اطلاعات فقط ساده قتل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>