Alan Dershowitz پیشنهاد روز یکشنبه که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات نسبت به اوکراین خواهد تاثیر چگونه او را رای در سال 2020 انتخابات با وجود قانون اساسی محقق دفاع از ریاست مجلس سنا استیضاح محاکمه.

Dershowitz بازنشسته دانشگاه هاروارد استاد حقوق, ساخته, سخن گفتن در مصاحبه با فاکس نیوز یکشنبه لنگر کریس والاس. روزنامه نگار فشرده وکیل خود بحث دفاع از رئیس جمهور قبل از او درخواست اگر او شخصا اعتقاد رئیس جمهور اقدامات وجود دارد”.

“آیا شما پیدا کردن آن نگران کننده و مشکل ساز است که یک رئیس جمهور خواهد لینک در هر راه که خود انگیزه و من نمی گویم این جنایتکار حمایت خود را از یک متحد و حتی کمک های نظامی برای متحد برای بررسی سیاسی خود حریف؟” والاس پرسید.

“و در روز انتخابات به عنوان یک شهروند به من اجازه خواهد داد که برای ورود به تصمیم گیری که برای رای دادن به” Dershowitz پاسخ داد. “اما آن را یک impeachable جرم و من در آنجا به استدلال می کنند در قانون اساسی مسئله نه به مردم بگویید که برای رای برای رئیس جمهور,” او اصرار داشت.

“من یک لیبرال دموکرات” این کارشناس حقوقی اشاره کرد.

با وجود بارها و بارها در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن به رسانه ها و سپس در استیضاح محاکمه Dershowitz را حفظ کرده است که او نه چین با رئیس جمهور سیاسی است. او همچنین علنا گفت که او رای دادند سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتون در سال 2016.

در سنا محاکمه Dershowitz استدلال کرد که او را ساخته اند و همین استدلال اگر رئیس جمهور شده بود کلینتون و او رو به رو شد استیضاح بیش اتهامات مشابه.

“من خواهد بود ساخت همان قانون اساسی استدلال کرده بود هیلاری کلینتون برای چه کسی به من رای دادند انتخاب شده است و تا به حال یک جمهوری خواه مجلس رای به استیضاح او در این خلاف قانون اساسی زمینه” Dershowitz گفت: سنا دوشنبه گذشته.

Dershowitz بحث برانگیز استدلال کرد که حتی اگر تهمت بود همه چیزهایی که دموکرات ها تا به حال ادعایی خود را زیر استیضاح پرس و جو آن را نمی خواهد impeachable چرا که آنها متهم نیست رئیس جمهور از ارتکاب خاص جرم و جنایت است. بسیاری از دانشمندان حقوقی و تحلیلگران مخالفت با وکیل ادعا و یک کلیپ از او ساخت و مخالف استدلال در مصاحبه ای در دوران ریاست جمهوری بیل کلینتون استیضاح محاکمه شد و به طور گسترده ای توزیع شده است.

Alan Dershowitz
وکیل Alan Dershowitz یک عضو از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی صحبت می کند به مطبوعات در مجلس سنا استیضاح آزمایشی در ایالات متحده در کاپیتول در 29 ژانویه در واشنگتن ،
ماریو تاما/گتی

اما Dershowitz بعد خطاب به اختلاف در توییتر گفت که او تا به حال مطالعه این موضوع بیشتر در بسیاری از سال پس از سال 1998 مصاحبه ثبت شد. وکیل انکار سابق خود دیدار و گفت از نظر او امروز در خط با درک درست از قانون اساسی است.

“بنابراین من در حال حاضر به طور کامل تحقیق در این موضوع و به این نتیجه رسیدند که اگر چه ویژگی های جرم و جنایت با تمام عناصر ممکن است مورد نیاز جنایی مانند رفتار شبیه به خیانت و رشوه خواری مورد نیاز است,” او به این نتیجه رسیدند در یک سری از توییت ارسال شده در ژانویه 21 جلوتر از خود را در سنا شهادت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de