آلن مریل: I Love Rock ‘N’ Roll, ترانه سرا می میرد از coronavirus

همکاری نویسنده و اصلی خواننده I Love Rock ‘N’ Roll, Alan مریل درگذشت پس از عقد قرارداد coronavirus.

دخترش لورا مشترک خبری گفت: 69 ساله شده بود سالم به اندازه کافی به بازی نشان می دهد که چند هفته پیش.

“او با بازی کردن ‘سرد’ او فکر او بود,” او نوشت: قبل از هشدار خانواده های دیگر نمی شود از خود راضی.

“شما فکر نمی کنم آن را به شما اتفاق می افتد به شما و یا خود را قوی ، آن, است,” او نوشت. “ماندن در خانه اگر نیست برای شما برای دیگران است. برای من پدر است. این چیزی که واقعی است.”

Coronavirus همچنین ادعا کرد که زندگی از کشور خواننده Joe Diffie بیش از آخر هفته در حالی که خانواده نشویل افسانه جان Prine گفت که او بدحال در ونتیلاتور و تحت درمان Covid-19 علائم.

Prine نفوذ خواننده و ترانه سرا که شناخته شده است برای تغزلی, سودا, آهنگ محلی مانند سلام در آن وجود دارد و فرشته از Montgomery قبلا جان سالم به سرطان دو برابر شده است.

به عنوان اخبار از وضعیت خود شکست نوازندگان از جمله جوآن بائز, Bette Midler و Kacey Musgraves فرستاده برنده جایزه گرمی عشق و پشتیبانی.

آلن مریل که متولد الان پرستون ساکس در نیویورک به حال طولانی و متنوع حرفه ای به عنوان یک موسیقیدان است. او خود را امضا کرد اولین رکورد معامله به عنوان خواننده گروه سرب که یک ضربه بزرگ در ژاپن با Aoi باره (رز آبی).

پس از انتشار دو موفق آلبوم انفرادی و میزبانی تلویزیون را نشان می دهد و اقدام در اپرا صابون او به سمت چپ ژاپن برای انگلستان در سال 1974 به شکل فلش که قرار گلم راک شین کلاسیک پاپ ملودی.

این گروه به ثمر رساند بازدید با لمس بیش از حد و من شب گذشته با شما و I Love Rock ‘N’ Roll نوشته شده توسط مریل و گیتاریست جیک, فاحشه عالی به عنوان “یک زانو حرکت تند و سریع پاسخ به رولینگ استونز” این تنها Rock ‘n Roll (اما من آن را دوست دارم)” در سال 1975.

در اصل صادر شده در B-side از فلش’ تنها شکسته قلب آن را تبدیل به یک ضربه پس از دی جی شروع به بازی در سمت تلنگر به جای.

موفقیت آن منجر به این گروه یک هفته ITV سری با موسیقی مهمانان از جمله مارک بولان Slade و خلیج شهرستان غلطک – و که که در آن ما خواننده Joan Jett برای اولین بار شنیده و سقوط در عشق با, I Love Rock ‘N’ Roll.

در اواسط دهه 1970 Jett تلاش برای متقاعد کردن او گروه دختران فراری به آن را پوشش میدهد اما آنها خودداری کرد. زمانی که این گروه شکست Jett به ثبت آن به عنوان یک مسیر و صرف هفت هفته در بالای بیلبورد نمودار.

پس از مرگ او او پرداخت ادای احترام به مریل در Instagram, نوشته: “افکار من و عشق به خانواده و دوستان و جامعه موسیقی به عنوان یک کل. من هنوز هم می تواند به یاد داشته باشید تماشای فلش در تلویزیون در لندن و در حال دور توسط این آهنگ که فریاد زد ضربه زدن به من.

“با قدردانی عمیق و غم به قصد او یک سفر امن به طرف دیگر.”

مریل بعد پیوست Meat Loaf گروه دو آلبوم و با بازی ریک Derringer.

نوشتن در Facebook, Meat Loaf گفت: “اجازه دهید این یک درس برای همه ما سعی می کنید به ماندن در تماس با مردم شما را واقعا دوست دارم و در مورد مراقبت. زندگی بسیار کوتاه است. آلن من متاسفم که من را در رسیدن به شما سال پیش. من شما را بسیار دوست دارم.”

در طول زندگی حرفه ای خود مریل نیز تا به حال تکرار قسمت در سری HBO دانشنامه قهوه ای, در گروه دونده و منتشر شد چندین آلبوم به عنوان یک هنرمند انفرادی با 2019 رادیویی صفر اخیر.

I Love Rock ‘N’ Roll در ادامه به پایدار ترین آهنگ با پوشش نسخه های ثبت شده توسط هنرمندان اعم از بریتنی اسپیرز به Alex Gaudino and Weird Al Yankovic. Eminem نیز نمونه آن را در مسیر خود را به من یادآوری می کنند در حالی که یک تقلید مسخره امیز, نسخه, من عاشق سوسیس, رول, شد سال گذشته کریسمس شماره یک در بریتانیا با درآمد حاصل از رفتن به موسسه خیریه.

مریل دختر گفت بعید بود پدرش را دریافت مراسم تشییع جنازه مناسب به دلیل محدودیت در جای خود بیش از coronavirus.

“ما احتمالا قادر نخواهد بود به سوگواری او به درستی با یک تشییع جنازه” او نوشت. “من فقط از دست بزرگترین عشق زندگی من و نمی قادر خواهد بود به آغوش هر کسی که من و خود نیاز به قرنطینه به مدت دو هفته… تنهایی.”

Follow us on Facebookو یا در توییتر @BBCNewsEnts. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im