فروش الکل سقوط در اسکاتلند سوپر مارکت ها در ادامه مقدمه ای از حداقل واحد قیمت گذاری

یکlcohol فروش در اسکاتلند سوپر مارکت ها و گواهینامه ها کاهش یافته است پس از معرفی حداقل یک سیاست قیمت گذاری.

در 12 ماه پس از اجرای حداقل قیمت گذاری واحد (MUP) حجم الکل خالص فروخته شده در مغازه ها کاهش 3.6 درصد از 7.4 به 7.1 لیتر در بزرگسالان است.

این معادل است به کاهش 26 واحد سالانه حدود 12 پیمانه نیم لیتری میانگین قدرت آبجو.

در طول مدت مشابه در انگلستان و ولز – که در آن MUP است که در جای خود – مقدار الکل به فروش می رسد افزایش 3.2 درصد از 6.3 تا 6.5 لیتر در بزرگسالان است. میزان الکل خرید همچنان پایین تر از اسکاتلند.

معرفی شده در مارس 2018, MUP منجر به هر نوشیدنی الکلی داشتن حداقل قیمت بر اساس سطح الکل خالص آن را شامل است که در حال حاضر در مجموعه 50 پنس در هر واحد.

سوپر مارکت برای فروش شراب سیب کاهش یافته و بیشتر در پی MUP سیاست

اعتبار:
Oli Scarff/گتی ایماژ

یکccording به تحقیقات انجام شده توسط بیمه خدمات درمانی سلامت اسکاتلند و فروش شراب سیب کاهش یافت و بیشترین شدت بیش از 12 ماه دوره با 18.6 درصد در بزرگسالان با توجه به قیمت به طور متوسط افزایش در حالی که ارواح فروش کاهش 3.8 درصد شراب کاهش 3 درصد و آبجو کاهش 1.1 درصد است.

با وجود کاهش فروش هنوز هم در برابر به هر فرد بالغ در اسکاتلند نوشیدن حدود 27 بطری ودکا در سال است.

شراب غنی شده – که تا به حال هیچ تغییر قیمت از 60p در هر واحد – تنها نوشیدنی دسته به افزایش نشان می دهد تا 16.4 درصد است.

نیز وجود دارد یک جذب در فروش الکل در بزرگسالان برای جام جهانی 2018 و تابستان تا حد زیادی رانده آبجو و شراب.

معرفی MUP مجبور است دولت اسکاتلند برای نظارت بر غیر قانونی مرزی فروش فله خرید از انگلستان به فروش کمتر در اسکاتلند است.

مطالعات اخیر نشان داد که برخی مرزی خرید نمی گیرد اگر چه مقدار از آن را قبل از مورخ MUP.

دولت اسکاتلند گفت: آنها در ادامه به بررسی روش های مختلف اندازه گیری که آیا مرزی خرید الکل افزایش یافته است.

عمومی, وزیر بهداشت, جو فیتزپاتریک گفت: آمار و ارقام نشان می دهد که اسکاتلند است “به وضوح در حال حرکت در مسیر درست” در مقایسه با انگلستان و ولز است.

“این یک وعده اول سال کامل از اطلاعات زیر با ما پیشرو در جهان اقدام به معرفی حداقل قیمت گذاری واحد (MUP).

“ما شاهد یک تغییر در قیمت به طور متوسط از الکل با متوسط قیمت هر واحد افزایش در حدود 5p در اسکاتلند در مقایسه با انگلستان و ولز است.

“در حالی که تاثیر کاهش مصرف را کمی طولانی تر را به نمایش, من باقی می ماند متقاعد MUP یکی از دلایل اصلی در کاهش مصرف الکل آسیب برساند.”

او خواست دولت انگلستان را در یک 9pm آبخيز الکل آگهی یا محول لازم قدرت به اسکاتلند گفت: این را قادر می سازد بیشتر حفاظت از الکل است.

آخرین تحقیقات می آید پس از یک گزارش منتشر شده در هفته گذشته متوجه شد که MUP موفق به قطع کمتر از سن قانونی آشامیدنی در اسکاتلند است.

بیمه خدمات درمانی اسکاتلند مطالعه به این نتیجه رسیدند که “قیمت تنها یکی از عوامل” مؤثر بر کودکان مصرف الکل با دیگران از جمله تاثیر دوستان و پدر و مادر.

یافته بودند و یک شکست برای SNP دولت که معرفی سیاست بحث انگیز در امید با هدف قرار دادن مصرف کنندگان مشکل مصرف الکل قوی در قیمت های پایین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmeyabancı dizi izleMobil Ödeme Bozdurma 1xbet