الک بالدوین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبریک ‘کلاس COVID-19’ فارغ التحصیلان در SNL در خانه آخر

نیوزویک | No comments

الک بالدوین بازگشت به شنبه شب زنده بازی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبریک ‘کلاس COVID-19’ در طول یک دبیرستان فارغ التحصیلی در قسمت سرد باز است.

SNL را از راه دور-تولید “در خانه” فصل آخر شروع با Kate McKinnon, نقش مدیر مدرسه میزبانی مراسم فارغ التحصیلی در یک زوم تماس بگیرید.

“من می دانم این است که چگونه شما انتظار می رود دبیرستان خود را حرفه ای به پایان رسیده اما آه ما همه فداکاری. من تا به حال برای به اشتراک گذاشتن فرزند من Adderall با او,” او گفت: فارغ التحصیلی دانش آموزان است.

او سپس مطلع کلاس است که او را به مرض جرب امن سخنرانان مهمان کلاس رای برای رئیس جمهور, باراک اوباما و بانوی اول سابق میشل اوباما و یا کلاس بعدی پنج گزینه که شامل Axl Rose, “قتل اورلئانز” و Elon Musk و دوست دختر خود را Grimes است نوزاد تازه متولد شده.

بنابراین کلاس برای حل و فصل هشتم انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن.

بالدوین donned قرمز “را در امریکا بزرگ دوباره” کلاه به تلافی نقش خود را به عنوان رئیس جمهور. “تبریک به کلاس COVID-19” او گفت:. “وای چه باور نکردنی انرژی و هیجان و احساس می کنم در حال حاضر.”

او گفت: دانش آموزان او با افتخار خود را “valedictator” اما افزود: “امروز نه در مورد من آن را در مورد شما. اگر چه من باید صرف کمی زمان بر من اول چون من درمان شده بسیار ضعیف و حتی بدتر از آنها تحت درمان لینکلن.”

هنگامی که یک دانش آموز با اشاره به این که لینکلن ترور شد, Baldwin به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد: “لینکلن موافقم. او احتمالا خندان تا من از جهنم در حال حاضر.”

او سپس توضیح داد که به این کلاس که به آنها خوش شانس به فارغ التحصیلی در حال حاضر به دلیل وجود دارد “بسیاری از هیجان انگیز شغل جدید در خارج وجود دارد” مانند “فروشگاه مواد غذایی لی لی” “ایوان دزدان دریایی” و “کار.”

او افزود: “من قصد دارم برای اطمینان از کالج ها باز هستند در پاییز. کالج آنلاین کلاهبرداری است و من باید بدانید. من در کالج آنلاین شد رتبه شماره یک, احمقانه ترین کلاهبرداری توسط آمریکا هر سال از آن باز بود.”

به عنوان کلاس شروع, شعار, Dr. Anthony Fauci نام بالدوین پاسخ داد: “مطمئن شوید که هر کس دوست دارد Fauci. آیا شما از آنها بدم میاید هنگامی که این نخبگان کارشناسان پزشکی به شما بگویم چه کاری انجام دهید؟”

او سپس شروع به سرفه و نوشیدن از یک بطری Clorox سفید کننده و دوبله آن را “شکست ناپذیری آب.”

Alec Baldwin
الک بالدوین reprised نقش خود به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای فصل آخر از شنبه شب زندگی می کنند.
NBC

“من قصد دارم به صداقت با شما بچه ها” بالدوین مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “من می دانم که این سخت است بنابراین من قصد دارم به شما برخی از مشاوره. این باور را در خودتان و شما می توانید رسیدن به هر چیزی به من نگاه کن.

“من زمانی آغاز شد که پسر ساده و ثروتمند slumlord و رشد برای تبدیل شدن به یک میلیاردر, یک رئیس جمهور و جهان پیشرو متخصص در بیماری های عفونی.

“خودتان را احاطه کرده با بدترین افراد شما می توانید به طوری که شما همیشه می درخشید. اگر شما نمی فهمید که کاری فقط تماس آن احمق… هرگز پوشیدن کرم های ضد آفتاب… و زندگی روزمره مانند آن است که گذشته خود را از آنجا که ما در حال رفتن به اجازه دهید این ویروس اجرا وحشی.”

او سپس گفت: کلاس های مورد علاقه خود را و الهام بخش نقل قول. “رسیدن به برای ستاره چرا که اگر شما یک ستاره آنها به شما اجازه انجام آن را,” او گفت:.

“با تشکر از شما, کلاس های 2020 و اجازه می دهد که بزرگترین تابستان از زندگی ما که با من؟”

بالدوین و سپس شکست شخصیت قبل از باز کردن با کلمات: “و ضبط از صفحه اصلی آخرین بار این شنبه شب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>