Aleksandar Mitrovic بازده در سبک فولهام به عنوان تضمین بازی کردن محل با پیروزی بر شهر کاردیف

Aleksandar Mitrovic تلف زمان کمی در ساخت جبران از دست دادن نظم و انضباط است که منجر به یک سه بازی محروم شد, به مناسبت بازگشت خود را با این هدف که مجموعه فولهام در دوره برای چهارمین پیروزی متوالی و تضمین جایگاه خود را در مسابقات قهرمانی بازی آف در حالی که زنده نگه داشتن خود را به چالش به صورت خودکار ارتقاء نقطه

Mitrovic, punished صورت گذشته نگر برای elbowing لیدز مدافع بن سفید تبدیل نیمه اول پنالتی برای 24 لیگ هدف از این فصل در حالی که جاش Onomah دوم اضافه نیمه دوم به اسکات پارکر سمت چشمگیر شتاب. برای کاردیف دوم پی در پی شکست به معنی آنها می تواند رها کردن از بالای شش این آخر هفته.

پارکر طرف تا به حال جمع آوری حداکثر امتیاز را در طول Mitrovic غیاب اما هرگز وجود هر گونه شک مدیر خود را بازگرداندن گلزن برجسته به خط شروع به بالا و در زمان به جلو فقط 35 دقیقه به تاثیر او احساس می شود.

در ابتدا هر چند فولام حال تلاش برای ارائه در این مرکز به جلو با نوع خدمات است که او را قادر به تست کاردیف دفاع با وجود تسلط اولیه در اختیار داشتن. اوایل شات از هریسون رید به خود جلب کرد نجات از Alex Smithies اما در غیر این صورت بازدید از حافظ بود که به خوبی محافظت شده است.

کاردیف شد به وضوح قصد فشار دادن فولهام در هر فرصت و رویکرد خود را به رهبری به بهترین شانس باز نیم ساعت بعد از هری Arter به فولهام هافبک هدایت یک پاس به عقب به سمت مرکز-بازگشت تیم فان اجازه می دهد ناتانیل مندز-Laing به جمع آوری توپ سست و رسم خوب صرفه جویی از مارک Rodak.

Mitrovic نبود زیاد به نگهداری برای مدت طولانی آرام, اگر چه, و رو به جلو ساخته شده او احساس حضور در 35 دقیقه زمانی که او به حمله عالی جناح راست عبور از کوروش کریستی و به عقب کشیده شد توسط Dion Sanderson به کاردیف راست به عقب. داور گاوین بخش کشف تخلف و Mitrovic ضرب و شتم Smithies یقین از نقطه پنالتی.
بازیکن فولهام جشن جاش Onomah هدف


اعتبار: PA

کاردیف پاسخ مثبت و تاسف به تساوی پنج دقیقه بعد وقتی جو Ralls کارگردانی یک شات در نوبه خود در برابر میره. اما آن را در زمان خوب صرفه جویی توسط Smithies برای جلوگیری از هریس طرف از سقوط دو با دروازه بان هل دادن Bobby Decordova-رید تلاش علیه نوار در مدت کوتاهی قبل از شکستن.

Decordova-رید نیز به جرم spurning خوب سر فرصت از آنتونی نوکرت صلیب و پس از رسیدن به فاصله انتهایی تنها با یک هدف واحد کاردیف آغاز دوره دوم به وضوح باور می تواند به کار و راه خود را در بازگشت به بازی.

اما سمت خانه همیشه نگاه تهدید و را دو برابر سرب خود را در دقیقه 53 به حال Smithies انجام می شود و برای جلوگیری از Knockaert کم صلیب رسیدن به MItrovic. ده دقیقه بعد فولهام رو به جلو بود و بیشتر نا امید زمانی که درخواست های خود را برای مجازات دوم پس از آشکار هندبال.

در عرض سه دقیقه هر چند فولام حال کردم دوم خود را هنگامی که جاش Onomah در پایین شات از 16 متری پس از تبادل پاس با استفان Johansen.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de