الکس رودریگز فکر می کند MLB باید در نظر داشتن بازیکنان میکروفن می خواهم تا در طول فصل به طور منظم

نیوزویک | No comments


Alex Rodriguez
الکس رودریگز فکر می کند MLB باید در نظر داشتن بازیکنان میکروفن می خواهم تا در طول فصل به طور منظم
Maddie مایر/گتی

در روز سه شنبه سابق MLB بازیکن الکس رودریگز در مورد اخیر ابتکار عمل توسط MLB به بازیکنان میکروفن می خواهم تا در طول زمستان آموزش بازی ها, بازی گفت: لیگ نیز باید انجام آن را در طول فصل به طور منظم.

“من فکر می کنم ما به عنوان جانشین بازی را به یک درس از سال گذشته All-Star game, آنچه دیروز اتفاق افتاده است و کاملا باز floodgates از آنجا که بزرگترین بخش در این بازی ما در حال برجسته” رودریگز گفت: در حالی که ظاهر می شود در ESPN – <url> & Wingo. “است که این مکالمات که اتفاق می افتد در زمان واقعی در بین خطوط در dugouts این استراتژی است.”

رودریگز نظر می آیند فقط یک روز پس از دو توله شیکاگو ستاره های کریس برایانت و آنتونی ریزو بودند میکروفن می خواهم تا در طول زمستان آموزش بازی برابر لس آنجلس فرشتگان با هر بازیکن ارائه تفسیر کمدی در طول خود را در خفاش.

“Fastball, در اوایل, در حال حاضر, من خسته ام” برایانت به شوخی گفت: پس از هدف قرار دادن یک توپ ناپاک.

“من انجام برخی از ریاضی در سر من در مورد که در آن او در حال رفتن به پرتاب…من هیچ نظری ندارم. من آرزو می کنم من می دانستم که. کسی برای من” ریزو گفت: در نظر گرفتن ظریف واکسن در هوستون آستروس اشاره به ثبت نام سرقت رسوایی که در آن مشخص شد تیم ضرب دیده بر روی یک سطل زباله می تواند به رله تیم مخالف’ علائم.

ریزو نیز شنیده آواز در توله ستاره شرق.

در حالی که در حال حاضر وجود دارد هیچ قوانین در جای خود با توجه به داشتن بازیکنان فصل میکروفون به طور منظم در طول فصل بازی ها رودریگز همچنین صحبت در مورد راه های برخی از بازیکنان ممکن است احساس می کنید اگر آنها بودند و به همین دلیل او فکر می کند MLB کاهش یافته است و در سال های اخیر است.

“است که آن را راحت تر برای یک بازیکن به آن را انجام دهد, البته, شما می خواهید به بیرون بروید و به روال خود را و همه از آن اما بیس بال بود که شماره یک به 30 سال و ناگهان ما را تبدیل به یک زندانی از خود ما میراث ما تا به حال یک ژاکت راست و NBA و NFL مطلقا پرواز توسط ما” رودریگز گفت. “شما باید به انجام همه چیز مترقی آن سال 2020 و من فکر می کنم شما باید برای بازی. گفتگو شده است همچنین بیس بال را بیش از حد طولانی و بیش از حد آهسته است. و در یک جهان که در آن محتوا پادشاه است ما باید بیشتر محتوا و ما باید پادشاه و ما باید آن را خارج وجود دارد برای طرفداران.”

پس از بهار آموزش بازی با برایانت و ریزو میکروفن می خواهم تا تعدادی از طرفداران بیس بال به توییتر گرفت به بیان دیدگاه های خود در مورد وضعیت.

“من آرزو می کنم MLB می خواهم که این بازیکنان در میکروفن می خواهم تا در طول فصل به طور منظم. این فوق العاده است” کاربر توییتر کریس میلادی نوشت.

“من چسب به تماشای تلویزیون یک بی معنی بهار آموزش بازی بین دو تیم من اهمیتی نمی دهند در مورد دلیل خیلی سرگرم کننده بود داشتن این بازیکنان در میکروفن می خواهم ، MLB نیاز به این را به فصل به طور منظم” کاربر توییتر نوشت: Alex فروردین.

“من می خواهم به تماشای خیلی بیشتر MLB اگر آن را به میکروفن می خواهم تا در همه زمان ها” کاربر توییتر Jonathan Adcock نوشت.

MLB پاسخ نمی دهند به نیوزویک‘s درخواست برای نظر توسط انتشارات زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>