الکس Trebek ضربان شانس و علائم نقطه عطف در سرطان نبرد

سی بی اس آمریکا | No comments

الکس Trebek جشن یک نقطه عطف در نبرد خود را در برابر سرطان و اما “خطر!” میزبان می گوید نزدیک بود او را به از دست دادن زندگی است.

79 ساله مورد ضرب و شتم یک سال بقا رای برای مرحله 4 بیماران مبتلا به سرطان لوزالمعده است که می ایستد در تنها 18٪.

“من می خواهم اگر من دروغ گفت این سفر شده بود یکی از آسان,” Trebek گفت: در یک عاطفی تصویری. “وجود دارد برخی از روز های خوب اما نه چندان خوب روز. من شوخی با دوستان که سرطان نمی کشتن من شیمی درمان خواهد شد.”

روند اخبار ”

اخبار مثبت آمد با یک کاندید بازتاب سفر خود را. “لحظاتی وجود دارد از درد بزرگ” او به اشتراک گذاشته. “و ناگهانی حملات گسترده ای از رکود بزرگ ساخته شده است که من تعجب می کنم اگر آن را واقعا ارزش مبارزه است.”

با وجود مبارزات Trebek ادامه داد: برای انجام کار خود را و قول داده است که او نمی تواند پایان کار خود را با یاد مسابقه نشان می دهد در “آینده ای نزدیک”

در آخرین به روز رسانی های دیرین میزبان گفت که درایو خود را به استقامت ناشی از تعهد خود را به نا امید نیست کسانی که در مورد مراقبت از او را. Trebek می گوید که از دست دادن در نبرد او خواهد بود یک خیانت به همسر خود, دیگر بیماران مبتلا به سرطان که با الهام از مبارزه خود را و خدا است.

در حالی که 2 سال بقا رای برای مرحله 4 سرطان لوزالمعده است 7 درصد Trebek را انکولوژیست امید که او را به سرپیچی از شانس دوباره.

“او مطمئن بود که یک سال از هم اکنون دو نفر از ما خواهد بود نشستن در دفتر کار خود در جشن دومین سالگرد بقا” Trebek گفت.

او به پایان رسید پیام خود را با برخی از کلمات تشویق برای طرفداران خود را. “اگر ما آن را فقط یک روز در یک زمان با یک نگرش مثبت هر چیزی ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>