وکیل از یک مقام آمریکایی اخراج توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پس از شهادت در استیضاح دادگاه در دفاع از خود مشتری بعد از آقای ترامپ گفت: او اخراج شد برای بودن “بسیار سرکش”.

David ماشین کار, دگرمن الکساندر Vindman وکیل گفت: این اظهارات بود: “بدیهی است که نادرست” و که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در یک “کمپین ارعاب”.

دگرمن Vindman اخراج شد پس از رئيس جمهور بود و تبرئه توسط سنا.

آقای ترامپ نیز از کار اخراج ما نماینده اتحادیه اروپا بود که او نیز علیه او شهادت.

شهادت در کنگره در ماه نوامبر گذشته دگرمن Vindman بالا اوکراین متخصص در کاخ سفید شورای امنیت ملی گفت که او “نگران” پس از شنیدن Mr مغلوب ساختن پیشی جستن “نامناسب” تماس تلفنی سال گذشته با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky.

تماس منجر به Mr مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح در ماه دسامبر مجلس نمایندگان برای سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است. دموکرات ها استدلال می کرد که رئیس جمهور بود dangled کمک های آمریکا در ازای سیاسی مى باشد.

در یک سری از توییت در روز شنبه آقای ترامپ گفت: از دگرمن Vindman: “او بسیار سرکش گزارش مطالب من کامل’ تماس های نادرست & داده شد وحشتناک گزارش خود را برتر از او گزارش شده که علنا اعلام کرد که Vindman به حال مشکلات با قضاوت پیوستن به زنجیره ای از فرمان و نشت اطلاعات”.

در واکنش به نظرات آقای Pressman رئيس جمهور گفت: تا به حال “ساخته شده یک سری از بدیهی است که اظهارات نادرست در مورد سرهنگ Vindman; آنها در تضاد با روشن پرسنل ثبت و تمامیت استیضاح رکورد که رئیس جمهور به خوبی آگاه است.”

وی افزود: “در حالی که قدرتمند ترین مرد جهان در ادامه مبارزات انتخاباتی خود از تهدید و ارعاب در حالی که بیش از حد بسیاری از سپرده با دفتر سیاسی همچنان به سکوت سرهنگ Vindman همچنان خدمات خود را به کشور ما به عنوان یک تزئین شده, وظیفه فعال عضو نظامی ما”.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

پس از انتخابات روز یکشنبه که در آن سناتور تصمیم به حذف او را از دفتر آقای ترامپ گزارش برنامه کارکنان shake-up.

روز جمعه او همچنین اخراج سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا گوردون Sondland كه در شهادت او که در کاخ سفید دیدار با رئیس جمهور Zelensky مشروط بود در کیف راه اندازی تحقیقات است که می تواند به لحاظ سیاسی مفید به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

دگرمن Vindman را, برادر دوقلوی یوگنی Vindman وکیل ارشد برای شورای عالی امنیت ملی نیز ارسال شده به این بخش از ارتش در روز جمعه.

که در مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im