اسکندریه Ocasio-کورتز بازدید در جو بایدن پس از بحث دموکراتیک: ‘حقیقت این مسائل

نیوزویک | No comments

نیویورک Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز آمار در جو بایدن پس از بازی یکشنبه شب بحث دموکراتیک گفتن او “حقیقت مهم” در پست های رسانه های اجتماعی.

این دانشجوی سال اول مجلس فشرده سابق معاون رئیس جمهور به ادعاهای دروغین در مورد رکورد خود را قبل از رفتن به او را یکی از “بزرگترین قهرمانان” از سال 2005 به ورشکستگی لایحه.

او همچنین گفت که او “تحت فشار” به رها کردن حمایت خود را از هاید متمم در سال گذشته—که قانون ممنوعیت بودجه فدرال برای اکثر سقط جنین.

جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز (I-VT) رفت و سر به سر در واشنگتن شب گذشته برای سی ان ان بحث با مخاطبان استودیوی با توجه به ادامه COVID-19 بیماری همه گیر.

Alexandria Ocasio-Cortez Addresses Michigan Rally
اسکندریه Ocasio-کورتز آدرس حامیان در طول مبارزات انتخاباتی رالی برای بهداشت ، برنی ساندرز در 8 مارس سال 2020 در میشیگان.
بریتنی Greeson/گتی ایماژ

جهانی شیوع رمان coronavirus شد کلید موضوع آخرین بحث دموکراتیک که در آن دو frontrunners برای حزب 2020 نامزدی همچنین استدلال بر بهداشت و درمان و تامین اجتماعی و مسائل دیگر.

در یکی از تبادل بیش از بایدن را ضبط و به عنوان یک سناتور سندرز متهم سابق کنگره از “شعار نیاز به کاهش امنیت اجتماعی و مدیکر و جانبازان از برنامه های” در موارد متعدد.

بایدن را رد پشتوانه کاهش به حق برنامه ها اما می گویند که “همه چیز روی میز بود” زمانی که دولت اوباما بود که با توجه به نحوه بریده بریده کسری.

پس از معاون سابق رئیس جمهور را تکذیب کرد حمایت به کاهش امنیت اجتماعی و دیگر برنامه های ساندرز گفت: بینندگان به “رفتن به یوتیوب در حال حاضر” به عنوان کلیپ از بایدن حمایت انجماد بر مزایای ویروسی رفت.

در طول دوره از مناظره بایدن همچنین ادعا کرد که او کاهش یافته و حمایت خود را از هاید متمم “در حالی که پیش از” تغییر موضع خود را در مورد این مسئله کمتر از یک سال پیش و به دنبال دور کردن خود از سال 2005 به ورشکستگی لایحه.

“من دوست ندارم بقیه از این لایحه اما من بهبود آن” بایدن گفت: با توجه به سی ان ان.

در پاسخ به بایدن عملکرد در واشنگتن بحث دموکراتیک تشکر. Ocasio-کورتز در توئیتر خود نوشت: “نمی گویند شما پشتیبانی یک fracking ممنوعیت زمانی که شما لازم نیست. نمی گویند شما نمی نوشتن لایحه ورشکستگی هنگامی که شما یکی از آن بزرگترین قهرمانان.

“نمی گویند شما پشتیبانی پایان هاید وقت پیش هنگامی که شما فقط فشار به آن در سال گذشته است. این اساسی است. حقیقت مهم است.”

نیوزویک است تماس بایدن کمپین برای اظهار نظر و به روز رسانی خواهد شد این مقاله با هر پاسخ.

هشتگ #LyinBiden بود پنجم در ایالات متحده در توییتر روند نمودار در صبح روز دوشنبه به عنوان کاربران در واکنش به کلیپ های بایدن در شب گذشته سی ان ان بحث است.

به عنوان تلویزیونی سر به سر بایدن اولیه مسابقه را روشن frontrunner در پشت حیاتی سه شنبه اولیه برنده به عنوان به خوبی به عنوان یک پیروزی در میشیگان هفته گذشته است.

در زمان نوشتن این megyn kelly دموکراتیک اولیه پیش بینی به معاون سابق رئیس جمهور 99 درصد شانس برنده شدن اکثریت نمایندگان و تبدیل شدن به ریاست جمهوری این حزب نامزد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>