نماینده اسکندریه Ocasio-Cortez مترقی دموکرات از نیویورک خواستار عدالت برای کشته هل دهنده Ahmaud Arbery در یک شنبه صبح, صدای جیر جیر, گفت که او بدون محاکمه اعدام برای بودن ،

Arbery 25 ساله سیاه پوست به ضرب گلوله کشته شد در نیوبرانزویک گرجستان در حالی که رفتن برای چه همسایه باید گفت: یک روال تنه زدن در فوریه 23. گرگوری و تراویس McMichael یک پدر و پسر ادعا کرده اند که آنها به ضرب گلوله Arbery در دفاع اما تصویری منتشر شد علنا این هفته نشان Arbery ضربه بودن چند بار به عنوان او تلاش برای فرار.

“Ahmaud Arbery به قتل رسید برای اینکه سیاه” Ocasio-کورتز نوشت. “سفید خود را از مهاجمان اجازه داده شد به پرسه زدن رایگان *ماه* پس از مجازات او است. آنها در مواجه با اتهامات, هیچ, دستگیری. پلیس تا به حال تصویری از Ahmaud قتل روز از آن اتفاق افتاده است,” او اضافه شده است. “خانواده خود را سزاوار عدالت است. کشور ما سزاوار پاسخ.”

تصویری از این حادثه منتشر شده روز شنبه به ضرب گلوله کشته شد توسط فردی ناشناس در یک ماشین. در این کلیپ Arbery دیده می شود در حال اجرا در جهت یک کامیون پارک شده در کنار جاده ها است. یک مرد دیده می شود ایستاده در کنار کامیون در حالی که دیگر در بستر کامیون.

اولین گلوله شنیده می شود و سپس Arbery از بین می رود خارج از دوربین به عنوان او بترسد و منحرف اطراف کامیون. یک شات دوم شنیده می شود و Arbery دیده می شود تلاش دوباره به قاب. سپس یکی دیگر از شات شنیده است و Arbery به زمین می افتد. زمانی که پلیس وارد, او مرده بود.

این McMichaels قبلا ادعا شده بود که مبارزه و تیراندازی بود در دفاع از خود. آنها با اشاره به گرجستان بحث برانگیز “ایستاده خود زمین” قانون برای توجیه اعمال خود. اما به تازگی منتشر شده تصویری نشان می دهد که یک نسخه بسیار متفاوت از داستان است. علاوه بر این گزارش پلیس می گوید که پدر و پسر شروع به پریدن کرد در کامیون خود را با سلاح به تعقیب Arbery پس از آنها را دیدم او را به تنه زدن ،

Ahmaud Arbery
یک صلیب با گل و یک حرف ” نشسته در ورود به Satilla سواحل محله که در آن Ahmaud Arbery ضرب گلوله کشته شد در مارس 6 در نیوبرانزویک گرجستان
Sean Rayford/گتی

نه مرد بازداشت شده است یا جرم جنایی متهم شده است. اما تام داردن خارج دادستان اختصاص داده شده به بررسی پرونده این هفته گفت که او قصد دارد به یک هیئت منصفه بررسی شواهد.

“من بر این عقیده هستم که این مورد باید ارائه شده به هیئت منصفه از Glynn شهرستان برای بررسی اتهامات جنایی در برابر کسانی که در مرگ آقای Arbery,” Durden روز سه شنبه گفت.

مارکوس Arbery پدر مقتول 25 ساله گفت: او فقط می خواهد عدالت را برای پسر خود.

“من می خواهم انجام دهید این است که عدالت برای پسر من” او گفت: آسوشیتد پرس. “این وحشتناک است. این می تواند اتفاق می افتد به کسی بچه.”

Ocasio-کورتز در پیگیری جیر او خاطر نشان کرد که بسیاری از پیروان دیگر سیاه و سفید مردان و زنان و کودکان کشته شده اند در حوادث مشابه در سال های اخیر است.

“در برخی از نقطه در کشور ما باید معنی اذعان کرد که قتل Ahmaud Arbery شان نی ساندرا شیرین و مطلوب Tamir برنج Trayvon Martin, اریک گارنر, Rekia Boyd, Tanisha اندرسون و دیگران بی شماری حوادث جدا نمی یا بد ‘سیب'” مترقی کنگره نوشت. “این سیستمیک خشونت است.”

Ocasio-کورتز هنوز رتبهدهی نشده است در پاسخ به نیوزویک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de