Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) و دو خانه همکاران اعلام کرد روز دوشنبه قصد دارد به معرفی یک لایحه که نوار اعضای کنگره از معامله سهام فردی.

Ocasio-Cortez تشکر. Raja Krishnamoorthi (D-بیمار است.) و تشکر. جو Neguse (D-Colo.) در حال ترویج یک تجدید فشار برای ممنوعیت تضاد تجاری عمل می کنند و پس از آن در اصل معرفی شده به مجلس سنا در ماه دسامبر 2018 توسط سناتور. Jeff Merkley (D-سنگ.).

“اعضای کنگره نباید مجاز به خرید و فروش سهام فردی” گفت: Ocasio-کورتز در آزادی مطبوعات. “ما در اینجا به خدمت به مردم و نه به سودجوی.”

نیوزویک رسیده به Ocasio-کورتز اضافی اما نه دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

این حرکت در می آید و پس از چند سناتور گفته فروش سهام بر اساس اطلاعات دریافت شده در جلسات هشدار داد که از قریب الوقوع تاثیر COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر. سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن (R-N. C.) و سناتور. کلی Loeffler (R-Ga.) گفته ریخته سهام خود را پس از حضور در یک بسته-درب جلسه در ماه ژانویه است. دایان فاینستاین سناتور. (D-کالیفرنیا.) و از سوی دیگر ، جیم Inhofe (R-Okla.) همچنین فروش سهام در مدت کوتاهی قبل از بازار سقوط کرد اما محروم از حضور در جلسه.

توجه خاص کاهش یافته است در بورر در روزهای اخیر با برخی اشاره کرد که او یکی از تنها سه سناتور به رای در برابر توقف معاملات در کنگره دانش (سهام) عمل می کنند در سال 2012. سهام عمل رسما ممنوع اعضای کنگره از درگیر شدن در تجارت خودی پس از امضا و به قانون توسط رئیس جمهور باراک اوباما. با مته سوراخ کردن اصرار دارد که او در برابر این لایحه رای دادند چرا که او معتقد است این تکرار در حال حاضر قوانین موجود.

Rep. Alexandria Ocasio-Cortez
Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) یکی از سه عضو مجلس نمایندگان در برنامه ریزی برای شرکت حامی ممنوعیت تضاد تجاری عمل می کنند.
ساموئل کروم/گتی

در علاوه بر این به ممنوعیت اعضای کنگره از برگزاری فردی سهام همان محدودیت خواهد بود قرار داده شده در خود کارمندان ارشد. این قانون نیز جلوگیری از اعضای از خدمت در هیئت مدیره شرکت های که در حال حاضر ممنوع در سنا اما اجازه در خانه.

اعضای کنگره مورد نیاز خواهد بود به فروش سهام خود را ظرف شش ماه این لایحه تبدیل به قانون و یا خودداری از معامله سهام در حالی که در دفتر. این لایحه نه نوار سرمایه گذاری در متنوع وجوه متقابل و یا ارز داد و ستد وجوه است.

“اخیر گزارش های خبری را روشن ساخته است که از آن زمان گذشته برای پایان دادن به درگیری های بالقوه منافع ایجاد شده توسط اعضای کنگره و کارکنان خود را بالا معامله در بازار سهام در حالی که تصمیم گیری مؤثر و ارزش های خود را دریافت حساس غیر دولتی اطلاعات از طریق خدمات دولتی” Krishnamoorthi گفت.

“ما قانون را جلوگیری از اعضای معاملات سهام فردی و نگه داشتن موقعیت خود را در شرکت تخته برای کمک به اطمینان حاصل شود که کنگره در حال کار برای مردم آمریکا و نه خود سهام پرتفوی,” او اضافه شده است.

این لایحه معرفی شده به مجلس سنا توسط Merkley پس از سابق کنگره نیویورک Chris Collins بود تحت تعقیب در تجارت خودی اتهامات عنوان شده علیه. کالینز استعفا داد صندلی خود را در سال گذشته و pled گناه به اتهامات قبل از اینکه محکوم به 26 ماه در زندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im