الکسیس Ohanian استعفا از ق مدیره اهدا $1M

از بنیانگذاران ق الکسیس Ohanian, جمعه اعلام کرد که او استعفا از هیئت مدیره این شرکت است. او گفت که او خواسته است اعضای هیئت مدیره برای پر کردن صندلی خود را با یک نامزد.

Ohanian که شرکت تاسیس ق 15 سال پیش اعلام کرد که استعفای خود را در یک پست وبلاگ در روز جمعه. او گفت که آن را “دیر” او را به “انجام کار درست” در میان جریان تظاهرات علیه خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید.

“من انجام این کار برای من و برای خانواده من و کشور من” Ohanian گفت. “من گفت: این را به عنوان یک پدر که نیاز به قادر به پاسخ خود را سیاه و سفید دختر زمانی که او می پرسد:” چه شما انجام دهید؟'”

Ohanian ازدواج ستاره تنیس سرنا ویلیامز در سپتامبر 2017. این زن و شوهر به هنگام تولد به دختر,الکسیس المپیا Ohanian جونیور که در همان سال است.

“من خواسته اند که آنها را برای پر کردن جای من با نامزد” این سرمایه گذار گفت. او اضافه کرد که او قصد دارد برای استفاده در آینده سود در سهام خود را با این شرکت برای خدمت به جامعه سیاه و سفید.

Ohanian همچنین اعلام کرد او حمایت $1 میلیون به khezri را “حقوق خود را بدانید اردوگاه” که با هدف آموزش و توانمند سازی و بسیج سیاه و قهوه ای و جوامع است.

پس از فروش ق به Condé Nast در سال 2006 Ohanian دوباره این شرکت در سال 2014 به عنوان رئیس اجرایی. ق باقی مانده است یکی از محبوب ترین وب سایت ها در ایالات متحده

این سایت که یکی از اولین جرم اینترنتی مرجع تخصصی شده است انتقاد برای پناه دادن به آپارتاید جنسیتی و ضد همجنس views میان کاربر خود را پایه. در سال های اخیر آن را گرفته است بیشتر موضع فعال در ممنوعیت شدید تر جوامع از پلت فرم آن است.

“من باور دارم استعفا در واقع می تواند یک عمل رهبری از مردم در قدرت در حال حاضر” Ohanian به این نتیجه رسیدند. “به هر کس که مبارزه برای رفع شکسته ما ملت را متوقف کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im