آلیس Hewson سابقه با پیروزی در اولین شروع حرفه ای در آفریقای جنوبی باز

تلگراف | No comments

آلیس Hewson تاریخ ساخته شده در سال گذشته به عنوان اولین زن انگلیسی تا کنون به رقابت در آگوستا ملی و در روز شنبه او prised کتاب رکورد یک بار دیگر با تبدیل شدن به اولین زن از کشور خود را به پیروزی در اولین شروع به عنوان یک حرفه ای.

اضافه کردن به این واقعیت است که Hewson خواهد بود که آخرین گلف باز به نمونه جلال در یک تور برای آینده قابل پیش بینی وجود دارد و جای تعجب است که Hertfordshire 22 ساله توصیف یک شات برنده شدن در خانمها اروپا تور آفریقای جنوبی باز به عنوان یک “رویا به حقیقت می پیوندند”.

Hewson تكذيب و وضعیت او به عنوان یک تازه کار با holing یک توفانی هفت-پاورقی در 18 در وستلیک باشگاه گلف به پست یک تحت 71 درصد زیر مجموع به دفع کردن آفریقای جنوبی Monique Smit و سوئد اما نیلسون.

“من نمی توانستم امیدوار است برای یک شروع بهتر است. این احساس کاملا باور نکردنی” گفت: Hewson که تبدیل حرفه ای در سپتامبر به پایان رسید و پنجم در اجازه Q-مدرسه در ماه ژانویه است. “این قطعا اتفاق افتاده خیلی سریعتر از من فکر کردم آن را.”

Hewson که شبیه سازی Azahara مونز این Solheim جام از کشور اسپانیا است که غالب در حرفه ای او تعظیم در مادرید Lades کارشناسی ارشد در سال 2009 وارد pro صفوف با شهرت داشتن به بالا 20 در جهان, تازه کار رتبه بندی و داشتن برنده سال گذشته خانمها, اروپایی, تازه کار.

با این حال شاید او به یاد ماندنی ترین شاهکار بود در پایان در 10 سال گذشته مراسم تحلیف آگوستا ملی زنان تازه زمانی که سبز کت در نهایت باز کردن دروازه های خود را به زنان اجازه می دهد برای بازی های سطح بالا رقابت خود معروف fairways.

دومین مرحله از ANWA است البته در خود نگه دارد پس از به تعویق افتادن کارشناسی ارشد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و پس از بازیکنان لغو شد پس روز پنجشنبه دور اول و پس از تور LPGA نام خود را سه بعدی حوادث از جمله آنا الهام بخش برای اولین بار عمده ای از فصل وجود دارد ابرو زمانی که اجازه دهید تصمیم به مطبوعات در کیپ تاون است.

“این قطعا حق تصمیم گیری برای ادامه بازی و همچنین حق تصمیم گیری که در آینده مسابقات لغو شده اند” Hewson گفت. “هر کس در حال حاضر در اینجا و وجود دارد بسیار کم خطر پس از آن به خوبی قادر به بازی در برخی از گلف زیرا ما نمی دانیم که چه مدت آن را برای رفتن به در حال حاضر قبل از اینکه ما دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>